Autor Wątek: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)  (Przeczytany 2093 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
[3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:57:42 »
www.youtube.com/watch?v=SE_xMCt9VLw

I co myślicie? Jak dla mnie rewelacja! To jest Zelda, w którą mogę z czystym sumieniem zainwestować na 3DS'ie. Nareszcie powrócono do stylu znanego z dwuwymiarowych Zeld. Oby tylko nie okazało się, że to wyłącznie podrasowany remake LttP w nowej oprawie z paroma nowymi dungeonami. Bo gdzieś oglądałem zestawienie miejscówek pokazanych na trailerze z tymi z LttP i wyglądały no... identycznie. Plus ten boss z gameplay'a powyżej... toż to jeden z nemesis z Lttp.

Nowa umiejętność Linka z transformacją w malunek na ścianie - ka-pi-tal-ne! Tona kreatywnych zastosowań dla owego rozwiązania, co uwidacznia powyższy gameplay. Plus odwołanie do 2d :) Jeżeli to wyjdzie to ładnym pudełeczku, a nie w wersji cyfrowej, to kupuję na bank!

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2013, 13:38:20 »
Dla tej Zeldy już na pewno kupię 3DSa!
Podoba mi się ten motyw z przechodzeniem z 3D do 2D, jak w Super Paper Mario :)

Offline minder

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 55
Odp: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2013, 14:17:04 »
Absolutnie genialne. Tylko dla 3DS, czy na "starym" DS też się będzie dało grać?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2013, 15:10:30 »
Absolutnie genialne. Tylko dla 3DS, czy na "starym" DS też się będzie dało grać?

Tylko na 3DS.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:10:16 »
Jakby były to w tej chwili już bym dawał preordera - po prostu MIODZIO!!!
Ostatnio wróciłem do Zeld 2D, ściślej rzecz ujmując do Minish Capa i muszę przyznać, że to ma swój niepowtarzalny klimat. LttP ograłem tylko trochę, zdobyłem bodajże 2 pendanty, ale zawsze coś mi przerywało grę (czyt. jakaś inna fajna gierka) i noszę się od jakiegoś czasu, żeby do niej powrócić.
3D w 2D to odlotowy pomysł.

Cóż więcej gadać - trzeba zastosować formułę W2P4P (wait to pay for play) :D

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: [3DS] Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (the)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2013, 19:22:56 »
Muszę przyznać że w momencie bycia poinformowanym o Zeldzie na 3DS'a, serce zabiło dużo mocniej... Grafika jest gi-tez! TO właśnie ten styl graficzny który bardzo sobie cenie w Zeldzie. Mój zachwyt w trailerze wywołał szczególnie klasyczny - 16/8 bitowy dźwięk podczas "wyskoku" Linka w dungeon'ie. Cud, miód, orzeszki :)

P.S. 

Widziałem właśnie stosunkowo długi film z gameplay'em. Trzeba stwierdzić jedno: klimat wylewa się z ekranu, w dodatku nie dzięki efektowi 3D ;) Klimat Link's Awakening, Oracle's można wyczuć nawet z ciężarnym katarem :P Dla mnie bomba. Bomba obowiązkowa. Odliczanie czas zacząć!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2013, 20:15:27 wysłana przez LifeRetro »