Autor Wątek: [GB Classic] Bad Linie - pomoc  (Przeczytany 1385 razy)

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
[GB Classic] Bad Linie - pomoc
« dnia: Luty 09, 2013, 16:10:09 »
Siemka łobuzy ;) Szukam kogoś, kto byłby w stanie naprawić bad linie w moim GB. Dodatkowo nie działa w nim głośnik (na słuchawkach jest dźwięk). Oczywiście płacę żywą gotówka. Wiem jak wygląda proces, ale sam się nie zabieram za tego typu naprawy. Szkoda mi tego Classic'a, dobrze rokuje, ma nawet zaślepkę na EXT. Connector, a poza tym już znalazł sobie miejsce na mojej półce. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.




Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] Bad Linie - pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2013, 19:45:17 »
Odezwij się do mnie na priv.

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: [GB Classic] Bad Linie - pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 12:51:22 »
Chciałbym oficjalnie podziękować Pajdzie za doprowadzenie mojego GB do porządku. Ciesze się, że kolejny Classic został odratowany :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] Bad Linie - pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2013, 14:21:27 »
Nie ma za co, właśnie najważniejsze, że sprzęt w stu procentach działa tak jak należy. Oby cieszył jak najdłużej swojego właściciela. Ogólnie konsola pomimo kilku zabrudzeń jest praktycznie niezużyta. O czym świadczy zużycie. Przede wszystkim zewnętrzne rysy i uszkodzenia. W classic'u najczęściej z tyłu konsola jest bardzo zrysowana. Oprócz tego jest bardzo porysowana blacha pod wejściem kardridża. Na oko widać też również, że krzyżak i klawisze są bardzo zrysowane, i wyrobione. Od środka zużycie widać głównie w miejscu krzyżaka - opiera się on na płycie głównej takim półkolistym wybrzuszeniem. Dlatego bardzo używana konsola ma na płycie głównej w tym miejscu bardzo wyrobione miejsce.... zrysowane często do samego laminatu.
Twoja konsola jest praktycznie niezużyta. Nie ma w tym miejscu na płycie głównej praktycznie żadnego zużycia - może ze dwie ryski. No i z zewnątrz praktycznie bez rys. :).