Autor Wątek: [GB Classic] MODyfikacja Classica  (Przeczytany 6392 razy)

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2011, 15:26:48 »
troche tu była niezdrowa atmosfera ;] nie chciałbym być posądzony o nic złego - rozumiem, że pajda - nie masz teraz czasu na zrobienie arta o podświetlaniu, ale prosiłbym o pare wskazówek dla samodzielnych ;]

mianowicie - od której strony do tego podchodzisz? tak jak na elektrodzie.pl, ze starego wyświetlacza od palmtopa? czy konstruujesz podświetlenie samodzielnie typu - zmatowiona pleksa + diody?

napisz pare słów - w którą strone szukać ;]

Offline MaQ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2011, 16:04:34 »
Zestawy do podświetleń najlepiej kupić gotowe z takich sklepów jak:
http://store.kitsch-bent.com/
albo
http://nonelectronics.com/
Tam też znajdziesz instrukcję jak je zamontować;) Ja się niestety na elektronice nie znam, ale jak ktoś czai przewody, lutownicę, itp. to pewnie sobie poradzi:)

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2011, 20:13:04 »
tyle to wiem i ja ;] jakby sie zebralo troche ludzi na zamowienie to moze i by sie oplacalo...

Offline MaQ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2011, 20:24:53 »
W sumie by się trochę zebrało:) Ja znam 3 chętne;)

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2011, 22:46:42 »
Ja bym chciał szybki np. :))
rnav spotting :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2011, 23:09:56 »
ja chetne pomoge kazdemu tko tylko chche, chetnie rowniez wdroze ludzi, ktoryz chca modyfikowac..... jakkolwiek. ot nie jest trudne, jednakze trzeba meic od czasu do czasu pare zlotych na gameboya do zmodowania...... ot co.

co do podsiwetlen, Salviador, to mozna skonstruowac samemu. poznalem doklanie budowe takeigo panelu podsiwetlajacego. zrobienie tkaeigo, w ktorym siwatlo idealnie by sie rozchdozilo wymaga przede wszsytkim dostepu do materialow a i odpowienim montowaniu takich paneli... rzede wszsytkim plexa, nalepiej matowa z obu stron... potrzeba folie rozpraszajace swiatlo.... i taz jak nalozymy taka folie to przez nia widac jakby siwatlo rozchdozil osie podwojnie, jesli sciagniemy siwatlo to tak jakby pojedynczo... wiaodmo o co chodzi... do tego potrzba jeszcze folie odblaskowa, ktora bedzie odbijac od spodu... no i matowa folie z wierzchu zeby ejszcze ladniej wygladalo rownomierne rochdozenie sie.... koszt wyprodukowania takeigo panelu + czas przeliczony na kase jaki trzeba poswiecic to wychdozi tyle ile kupienie panelu u nonfinita..... mam panele od neigo i nie zawiodlem sie ani razu, pzoa ytm caly czas cos nowego wypuszcza - ulepszone wersje, wersje RGB (ktore dopiero poznaje, bo czytam sporo, zamowic musze i zoabczyc co z czym sie je...). takze lepiej zamowic niz sie bawic samemu, bo w rezultacie w koncu wyjdzie nam idealny pane lw ktorym aldnie rozchdozi sie swiatlo a to wlasnie o ot chodzi, ale za ktorym razem i ile czasu stracimy..... tego nikt ni wiem... kazdy mogby tak panel zrobic... bez problemu... lecz jak juz kazdy wie jak to sie robi, to szkoda czasu na zabawe... lepiej kupic... co do paneli pdoswietlajacyh to moge objasnic ktore najlpeiej, brac wiem ze nonfinite ma promocje jakas u siebie i starszy typ, ktory ja wlasnie bralem u neigo jest teraz w promocyjnej cenie.... a podiswetlenie wyglada przezajebiscie... pytanie teraz ktory kolor? jelsi ktos chche robic biversje to kolor cyjanowy wyglada przeslicznie.... no i tu wlasnie pojawia sie pytanie? ktory kolor? ktory ebdize wspolgral dorbze z kolorem obudowy? ktory z kolorem przyciskow? ktory bedize wygladac ladnie? ktory ebdize kontrastowac - wwszsytko wedle uznania.... jesli tkos robi biversje.... to ktory lepiej? nie wsyzstkie kolory ladnie wygladaja w biversji.. jest to odwrocenie wyswuetlnych pixeli i dodatkowo ladniej wyglada to kolorysytcznie... no coz moge jescze napisac.... ja zazwyczaj majac juz panel to moge zbaierac sie do pracy.... modowanie ramki do wyswietlacza no i odklejenie spod wyswietlacza naklejki tej zielonej..... potem wkladamy pod wyswietlacz panel..... miedyz wyswitlacz a panel folie polaryzacyjna.... zeby bylo widac wyswietlane pixele.... od panela wystaja dwa kabelki... lutujemy je w miejsce swiecacej diody.... (diode wylutuwujemy) zamiast diody zenera lutujemy rezystor i gra i buczy ;D. to tak w wielkim skrocie...
na pcozatek lepiej zaopatrzy sie w panel... baklite v2 u nonfinita o ile dorbze pamietam to diwe diody w jednem panelu - bardoz ladnie wygladaja, na pcozatek, na pierwsza modyfikacje - swietny sprzecior. jakby byli chetnie to zbeirac sie ekipa i zamowic mozna wieskza ilosc. pozdrawiam.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2011, 23:29:55 »
Sam może bym się skusił dorzucić do zamówienia, tylko Classica nie mam :P (nie bić!)

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2011, 00:10:56 »
classica na allegro bierz trupa do modyfikacji. ja jestem tez chetny na zamowienie. tylko pytanie kto sie podejmie ryzyka, ze tu kilka osob chetnych, zamowi sie a potem nie bedzie komu brać ;D

ja już dawno choruje na to podświetlenie - jak nie ma nikogo innego przedsiebiorczego to sam chyba zamowie z 5 sztuk.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2011, 00:33:26 »
ja osobiscie wezme ze 4 sztuki. na pewno RGB i na pewno cos z tych nowszych. ale do podstawowej modyfikacji zwykle v2 tez wezme.... jak pisalem - wyglada naprawde swietnie, jest rownomierne i ma bardoz ladne, intensywne barwy. u niego nie ma sie co obawiac. mozan brac, tylko musimy zrobic prosty manewr - tka jak bylo z szybkami - przelewamy kase na konto jednej osoby i ta osoba zamawia odpowiedni sprzecior. potem i tak rozsyla to do wszsytkich. ktos musialby sie zadeklarowac zeby troszke czasu poswiecic... jak pare osob sie zdeklaruje ot wychdozi naprawde porzadne zamowienie.... mozna o jakies rabaty pisac... mzoe cos spusci z ceny ;D. pozdro.

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2011, 12:05:46 »
tylko kto sie zdeklaruje - Ty już od niego zamawiałeś, wiec wiesz co i jak. Skusisz sie? ;D

jeszcze pytanie poboczne - miałeś zstycznośc z programowalnymi cartami od EMS i tymi nowymi przezroczystymi z nonfinita? podobno te przezroczyste są lepsze - ale i sporo drozsze. w czym tkwi roznica?

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2011, 13:58:31 »
ja osobiscie wezme ze 4 sztuki. na pewno RGB i na pewno cos z tych nowszych. ale do podstawowej modyfikacji zwykle v2 tez wezme.... jak pisalem - wyglada naprawde swietnie, jest rownomierne i ma bardoz ladne, intensywne barwy. u niego nie ma sie co obawiac. mozan brac, tylko musimy zrobic prosty manewr - tka jak bylo z szybkami - przelewamy kase na konto jednej osoby i ta osoba zamawia odpowiedni sprzecior. potem i tak rozsyla to do wszsytkich. ktos musialby sie zadeklarowac zeby troszke czasu poswiecic... jak pare osob sie zdeklaruje ot wychdozi naprawde porzadne zamowienie.... mozna o jakies rabaty pisac... mzoe cos spusci z ceny ;D. pozdro.

Od nonfinite'a zawsze dasz radę wyciągnąć jakiś gratis jeśli zamówienie jest dobre, na pewno też dostaniesz jego ostatni album"Southbridge" gratis. Zniżki i różnego rodzaju kredyty sklepowe dostaje się raczej przy sprzedawaniu czegoś do sklepu..ale zawsze można spróbować : )

Jeśli chodzi o sklep kitsch-bent to po 1 transakcji dostaje się kod 5% OFF na kolejne zakupy, niby niewiele, ale za każdym razem jak zamawiałem dostawałem odświeżony kod na kolejne zakupy, po 10 razach zniżka może się zwiększyć do 10 % : ) chyba, że już zrezygnował z tej promocji. Na 100% wszystko jest napisane na jego stronie lub wystarczy e-mail'a z pytaniem. Od niego też można liczyć na jakiegoś miłego gratis'a jeśli się delikatnie poprosi, szczególnie przy którejś tam transakcji.

W przypadku wszystkich takich sklepów warto zerkać na stock produktu, żeby sobie nie zamrozić gotówki na kilka tygodni(lub jak w moim przypadku na 2 miesiące, ale wszystko się wyjaśniło), logicznie najlepiej zamówić, gdy wszystko jest dostępne, wtedy wysyłka następuje kolejnego dnia zazwyczaj. Najlepiej napisać po prostu do nich, zapytać, ew. wszystko dogadać. Ja nigdy nie złożyłem zamówienia na stronce i po prostu zapłaciłem, wolałem się z nimi skontaktować, ustalić ile płacę i za co płacę i dopiero po upewnieniu się, że wszystko jest na miejscu.

tylko kto sie zdeklaruje - Ty już od niego zamawiałeś, wiec wiesz co i jak. Skusisz sie? ;D

jeszcze pytanie poboczne - miałeś zstycznośc z programowalnymi cartami od EMS i tymi nowymi przezroczystymi z nonfinita? podobno te przezroczyste są lepsze - ale i sporo drozsze. w czym tkwi roznica?

Ja mam kilka rodzajów takich cartów, od tych starych cherlawych niebieskich EMSów 32MB, po najnowsze (te przeźroczyste, dla ułatwienia nazywajmy je dalej cartami bleepbloop, ponieważ taka jest ich pierwotna nazwa).

Nie chce teraz tutaj tutka pisać, ale wymienię plusy i minusy obu modeli o których mówisz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BleepBloop Cart (ten przeźroczysty)

+ Port USB;
+ Dwie diody w środku XD (to ma podnieś walory wizualne w trakcie grania muzyki na takim cart'cie);
+ Bodajże 32 MB pamięci co spokojnie wystarcza na dużą grę lub najnowszą wersję LSDJ (chyba główne zastosowanie);
+ Naprawdę konkretna jakość, wszystko jest wykonane bardzo profesjonalnie, każdy taki cart to małe dzieło sztuki;
+ Kolorowe PCB :3 Żółte, czarne, czerwone, białe etc.
+ Bateria podtrzymująca dane na SRAM'ie jest w eleganckim uchwycie, czyli nie trzeba się bawić lutownicą, wystarczy włożyć nową.

- Brak supportu multi-romów, czyli na taki cart wgrasz jeden program/grę!;
- Nadal brak supportu dla MAC OSX;
- Cena.
- Może dostępność..

= Cart dobry dla muzyków/programistów, którzy będą odpalać własne programy/aplikacje homebrew na Gameboy'u. Zależy im na jak najmniejszej zawodności i jakości (może niektórym na wyglądzie).

EMS 64 MB USB Smart Cart (ten czarny)

+ Sporo miejsca 64MB, dwie partycje po 32MB w sumie (tak, partycje!), zmienia się je pstryczkiem on/off, włączając z różną prędkością, dość łatwo złapać. No i miejsce dla nawet kilkudziesięciu gier/programów;
+ CENA;
+ Support MULTIROMów;
+ Bateria podtrzymująca dane na SRAM'ie jest w eleganckim uchwycie, czyli nie trzeba się bawić lutownicą, wystarczy włożyć nową.
+ Dostępność.

- Masówa! Jakościowo są nieco gorsze od cartów bleepbloop, dziwne problemy w poszczególnych modelach Gameboyów, czasem trzeba powkładać i powyciągać cart kilkadziesiąt razy, żeby Gameboy go zaczął czytać (ponoć kwestia świeżości connectorów). Dziwne szumienie, gdy jesteśmy w menu carta. Ogólnie czasem trzeba się pomęczyć, ale zazwyczaj nie ma awaryjnych cart'ów, kwestia odpowiedniego podejścia (nie mówimy tu o uszkodzeniach mechanicznych).
- Problemy ze sterownikami/aplikacją do wypalania ROMów na nowszych komputerach/Problemy z nowszymi wersjami aplikacji do wypalania ROMów (dysponuję starszymi, jakby ktoś miał z tym problem);
- Problemy z stabilnością baterii, gdy używamy go z GBPocket! Ponoć dwie bateria AAA to za mało, aby poradzić sobie z tym cartem i pobiera dodatkową energię z baterii od SRAM'u. Nie jest to 100% udowodnione, po prostu czasem komuś znikły .sav'y lub coś się stało z danymi na cart'cie i istnieje możliwość, że to właśnie przez tą zależność. Lepiej nie używać z GBP! 

= Cart dobry dla graczy/początkujących muzyków, którzy pragną prostego i taniego rozwiązania, aby odpalać gry/aplikacje homebrew na swoim Gameboy'u.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CECHY WSPÓLNE:

- SRAM, SRAM, SRAM, nie można tego osrać, bo to najważniejsza część naszego carta! To rozwiązania cechuje się ciągłym poborem energii z baterii w celu podtrzymania danych zapisanych na SRAM'ie, jest to głównie nasza sejwka!;
- Tak, sejwka, nie sejwki : ( Na tego rodzaju carty możemy zapisać tylko jedną sejwkę, czyli wrzucając na niego 2 lub więcej gier, które mają funkcje "save" narażamy się na nadpisywanie stanów gry, a to do niczego dobrego nie prowadzi! Pozostaje sprytna mieszanka gier, które używają passwordów lub chodzi o high-score oraz jednej gry z opcją "save"! Mam gdzieś wykaz gier podzielony właśnie kategoriami używa/nie używa save, podrzucę kiedyś.
- Tak jak w cartach Nintendo baterie są dość wytrzymałe, więc nie ma się co obawiać o natychmiastową utratę danych, jednak regularne back up'y to coś co powinno stać się naturalną częścią życia : ) Utrata sejwek lub programów/muzyki napisanej na Gameboy'u boli i to bardzo...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak mówiłem, to tylko dwa spośród obecnie spotykanych cart'ów, po więcej info zapraszam na GG 8705970 , @ lub PW. Na weekendy czasem znajduję czas, żeby o tym pogadać : )


« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 20:31:46 wysłana przez Mateusz »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2011, 20:51:48 »
karty do classicka typu EMS cyz inne zuplenie mnie nie interesuja. natomiast o modach i modyfikacjach chetnie pogadam, pomoge.... itd itp.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2011, 20:54:36 »
W przypadku wszystkich takich sklepów warto zerkać na stock produktu, żeby sobie nie zamrozić gotówki na kilka tygodni(lub jak w moim przypadku na 2 miesiące, ale wszystko się wyjaśniło), logicznie najlepiej zamówić, gdy wszystko jest dostępne, wtedy wysyłka następuje kolejnego dnia zazwyczaj. Najlepiej napisać po prostu do nich, zapytać, ew. wszystko dogadać. Ja nigdy nie złożyłem zamówienia na stronce i po prostu zapłaciłem, wolałem się z nimi skontaktować, ustalić ile płacę i za co płacę i dopiero po upewnieniu się, że wszystko jest na miejscu.

ale ty jesli chodzi o transakcje - jestes skrupulatny. nigdy nie podejrzewalbym cie o to.

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 04, 2011, 21:05:03 »
To tylko dobra rada jeśli zdecydujecie się na jakieś zamówienia. Szczególnie w przypadku, gdy obraca się czyimiś pieniędzmi trzeba mieć takie szczegóły na uwadze, bo później cała wina i pretensje spadają na osobę zamawiającą. Miałem takie problemy i wiem, że to nic przyjemnego..

Druga kwestia co zrobić jeśli przesyłka zaginie lub zostanie zniszczona przez pocztę. Proces reklamacyjny w US może trochę potrwać i przy wyborze nieubezpieczonych metod wysyłki (plusem jest uniknięcie cła, minusem brak ubezpieczenia) zwrot może być znacznie niższy niż faktyczna wartość zamówionego sprzętu. Dlatego albo zamawia się w zaufanym gronie, gdzie każdy zrozumie sytuację i poczeka lub przygotowuje się gruby portfel na zwroty pieniążków do osób wpłacających i ew. dokonanie transakcji, gdy problem z zamówieniem się wyjaśni.   

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 05, 2011, 02:34:38 »
wyjasnijmy cos - jesli ty w tej transakcji ebdizesz bral udzial - to ja odpadam od razu z wiadomych wzgledow i od razu moge powieidzec ze zamawiam osobno.

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2011, 09:02:10 »
wyjasnijmy cos - jesli ty w tej transakcji ebdizesz bral udzial - to ja odpadam od razu z wiadomych wzgledow i od razu moge powieidzec ze zamawiam osobno.

Co Ty, ja przecież nawet tego nie zaproponowałem, złożenie zamówienia to nie jest coś wybitnie trudnego, więc raczej każdy sobie z tym poradzi. Ja napewno nie mam zamiaru robić żadnych interesów przez forum, więc spokojnie, ale to nie znaczy, że nie mogę Wam dać jakiejś rady, zamawiałem z tych i innych sklepów dziesiątki razy, więc wiem jak może być. Zresztą na moją pomoc trzeba sobie zasłużyć najpierw ^.^, a fakt faktem, praktycznie nikogo tu nie znam, więc to by było dość poważne ryzyko.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 09:28:30 wysłana przez Mateusz »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 05, 2011, 11:42:04 »
to ty to musisz byc gosc - skoro trzeba sobie zasluzyc na twoja pomoc.... nei wiem, trzeba uklęknąć najpierw? masz tupet..... a jesli sugerujesz ze powaznym ryzykiem byloby robienie z ludzmi z forum transakcji to musze stwierdzic ze jestes hipokryta.... unaoczniles wszystkim swoje oblicze niejednokrotnie.... a teraz w bezczelny sposob jeszcze piszesz ze nikomu nie wierzysz z tego forum... bo ludzie "z pewnoscia zrobili cie klikukrotnie w balona"..... a ty jestes taki niewinny.
lecz nie to jest przedmiotem tego tematu, wiec worcmy do neigo:
ponizej mamy do wyboru kilka kitow do sameodzelnego modowania:
http://www.nonelectronics.com/catalog/index.php?main_page=index&cPath=10&zenid=38o5kipekjhjscadrdbs6e7hj0

jelsi chodzi o podiswetlenia interesuje nas pierwszysch 5 pozycji....
3mm Single LED Backlight Kits mozemy sobie odpuscic bo to jest pane lz jedna dioda i podiswetlenie nie jest tak rownomierne jak w innych modelach.
1.5mm Dual LED Backlight Kits V1 nad tym moedelem obstawalbym poniewaz mam ich kilka i wiem ze daja rownomierne podiwetlenie, sa absolutnie tanie (bo jeszczej jest wyprzedaz) i na pierwszego moda, sa rewelacyjne.. takze za tym moemdelem obstawalbym
RGB "Static" Backlight Kits jest to podstawowy zestaw podswietlenia RGB, pozwala przed zamontowaniem wybrac sobie kolor podiwetlenia ktory chchemy - cena troche duza, i jeszcze sie tym nei bawilem. montaz jest ten sam, ale mozliwe ze lutowanie bedize inne.
RGB Color-Changing Backlight Kits to jest kit umozliwiajace zamontowanie posiwetlenia RGB razem z potencjometrem, dizeki ktoremu bedizemy mogli zmeiniac na bierząco pdswietlenie podczas wlacoznego gameboya. tego tez jeszcze w swoich lapach nie mialem, ale wlasnie to chche zamowic i sprawdizc jak to chodzi, z montazem samego panelu nie ma roznic, z teog co wiem, ale trzeba jeszcze zamontowac potencjometr. cena 25 dolców moze troche odstraszyc....(no i do tego trzeba kupic jeszcze plytke arduino taka o: http://arduino.cc/en/Main/ArduinoBoardProMini  cena to jakeis 65 PLN).
1.5mm Dual LED SMT Backlighting Kits V2.0 to podsiwetlenie to to samo prawie co wersja V1, roznia sie tylko intensywnoscia podsiwetlenia, lepsza barwa i rownomiernoscia podsiwetlenia. roznica ta jest niewielka, ale jednak, pdoswietlenie wyglada po rpsotu slicznie. wiec to pdoiwetlnei rowniez polecalbym, niczym nie rozni sie w montazu co V1. cena 15$, to w stosunku do V1 o 6 dolarow wiecej.

na dobra sprawe wchdoza diwe opcje - V1 i V2, ja osobiscie orwniez bede chcial wziac ten zestaw za 25 dolarow, ale zawsze jelsi ktos bedze chcial mzoan zamowic co chce. aha wsyzstkie zestawy maja wszystk oco potrzebane do odpalenia pdsiwetlenia. wam tylko potrzebne sa narzedzia - lutownica, cos ostrego - jakis nozyk, srobokrety i sporo cierpliwosci.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 11:59:51 wysłana przez pajda »

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 05, 2011, 17:53:08 »
to ty to musisz byc gosc - skoro trzeba sobie zasluzyc na twoja pomoc.... nei wiem, trzeba uklęknąć najpierw? masz tupet..... a jesli sugerujesz ze powaznym ryzykiem byloby robienie z ludzmi z forum transakcji to musze stwierdzic ze jestes hipokryta.... unaoczniles wszystkim swoje oblicze niejednokrotnie.... a teraz w bezczelny sposob jeszcze piszesz ze nikomu nie wierzysz z tego forum... bo ludzie "z pewnoscia zrobili cie klikukrotnie w balona"..... a ty jestes taki niewinny.

Wystarczy, że pogada się ze mną parę razy : ) nawet na gadu, czy przez mail'a, wtedy mogę sobie ew. stworzyć podstawowy obraz takiej osoby i będę wiedział jak do niej podejść przy kolejnej okazji.

Nie napisałem nic na temat tego co sądzę o użytkownikach tego forum, a to co wziąłeś w cudzysłów w ogóle się nie pojawiło w moim poprzednim poście, więc ocb? Po prostu jestem nowym użytkownikiem, kojarzę tylko osoby, które były tutaj na początku (mój stary nick na forum to OldDirtyBastard, ale konto zostało zlikwidowane już dawno temu), natomiast reszta to raczej nowe osoby, których nie znam (chętnie poznam) także nie będę nikomu nic proponował jak na razie.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 06, 2011, 09:51:37 »
skoncz juz to pierdolamento. wystarcyz ze masz moja kase w dalszym ciagu i to juz swiadczy o tym ze jestes spalony na samym starcie. kazdy jzu dorbze zna te historie i nic w tej kwestii sie nie zmieni. nic nowego nie napisalem, a tylko powtorzylem i nie bede znowu z Antarim rozmaiwal nt usuwania postow twoich i moich....po prostu skoncz juz nt temat pisac.

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2011, 11:10:42 »
Jakąkolwiek przyczyną usuwania Twoich i moich postów jest przecież Twój brak kultury i język jakim się posługujesz : ) więc pretensje miej do siebie, wg mnie sama treść nie jest niczym obraźliwym, jeśli wszystko jest powiedziane zgodnie z prawdą.

inb4 pajda's rage.