Autor Wątek: [GB Color] VM limited ;)  (Przeczytany 4419 razy)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [GB Color] VM limited ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 23, 2011, 22:37:20 »
No tak to definitywnie wygląda z punktu oceny fotografii. Czuć ta matową grubą warstwę farby na zdjęciu :P Ale zdjęcia całej prawdy nie powiedzą niestety.

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: [GB Color] VM limited ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:11:05 »
To nie jest fake. :-) Zerknijcie na to. Zdjęcia, które podałem pochodzą z ebaya - ten egzemplarz zszedł za circa 300 funtów, a w aukcji było bardzo wielu licytujących - na pewno bili się o fejka za taki hajs. :)
odi profanum vulgus et arceo

marlo92

  • Gość
Odp: [GB Color] VM limited ;)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 24, 2011, 20:33:37 »
na tej ulotce czy reklamie to może taki GB Classic istniał czy istnieje ale te zdjęcia co dałeś wcześniej to może być replika zrobiona przez kogoś bo za dużo rzeczy się nie zgadza brak napisów , szybka wygląda jak nowa wiec pewnie wymieniona (zamiennik) , pudło bez wizerunku opisywanego GB Classica w zamian zwykły szarak i naklejka zrobiona pewnie samodzielnie i do tego obudowa z grubą warstwą lakieru matowego co zauważył Keitaro a nie przypominam sobie żeby nintendo malowało jakiegoś classica nawet limita jeśli były jakieś wizerunki czy obiekty na obudowie to w formie naklejki wodnej czy nadruku a nie malowania.Moim zdaniem ktoś sprytny zrobił ze zwykłego GB niezłą replikę i chce na tym kupę kasy zarobić ale to oczywiście tylko moje zdanie ;p

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [GB Color] VM limited ;)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:11:16 »
To nie jest fake. :-) Zerknijcie na to. Zdjęcia, które podałem pochodzą z ebaya - ten egzemplarz zszedł za circa 300 funtów, a w aukcji było bardzo wielu licytujących - na pewno bili się o fejka za taki hajs. :)

Mam te zdjęcia na HDD, obserwowałem tę aukcję, chociaż przyznaję podobnie jak poprzednicy że na oryginał mi to nie wygląda. Odnośnie tej ulotki to również wygląda mi na jakiś fake, gdyż zauważcie że egzystuje na niej różowy Classic z podobizną kotka z serii ''Hello Kitty'', z szybką z serii Play it Loud.

Limit z Wario wydany został w tym samym roku co seria Play it Loud więc wydaje mi się dziwne trochę, dlaczego mieliby zastosować jaśniejszy Screen Protector znany z Grey'a. Chociaż z drugiej strony Logo Wario wyglada bardzo autentycznie, gdzieś kiedyś widziałem lata temu Limita z Wario i wyglądało identycznie, niestety nie mogę sobie przypomnieć jak wyglądała reszta elementów, ani czy posiadał napisy na przednim panelu.

Z listy dostępnej na Wikipedii - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Game_Boy_colors_and_styles
wynika że nie ma czegoś takiego jak limit z Wario czy Hello Kitty. Manchester United jest dość popularny więc nie trudno w weryfikację. Kiedyś był też tam wspomniany legendarny Zielony z czerwonymi klawiszami z Hong Kongu ale to chyba był jakiś joke a ja z siebie w tym miejscu głupka robię :) No ale cóż ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 22:22:16 wysłana przez Antari »