Autor Wątek: [GB Classic]Malowanie obudowy.  (Przeczytany 7533 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic]Malowanie obudowy.
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 10, 2011, 15:33:36 »
zapytaj wojka czy ma takie malutkie sito? i ile by to wyszlo, tak przy okazji porownamy z tym co mi koles powie...

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: [GB Classic]Malowanie obudowy.
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 10, 2011, 18:20:42 »
"Malutkie"? Podaj wymiar.
I do czego ci potrzebne?
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic]Malowanie obudowy.
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 10, 2011, 19:58:27 »
sito z szablonem napisu Nintendo GAMEBOY od frontu gameboya classicka. taki napis tkaie sito mi ptorzebne.... wielkosc - okolo 20x20cm wraz z anpisami - select start, a,  b.   i to na jednym sicie.... sito do plastiku tkaeigo jak gameboy.

dzownilem do typa. gosc mowi jasno przyjehac do neigo i sie doagdamy - jedno sito to koszt do 200 PLN. ne wiecej. w tym wykonanie sita, klisza, i robocizna goscia od wykonania kliszy. amen. fajnie bo jest we wrocku. msuze mu poakzac jak wyglada napis(y) i mozna mowic o szczegolach i o pieniadzach jakie za to ebda dokladne. wcale nie sa to ogromne koszty. poza tym mowil ze jesli dobrze sie uzytkuje takie sito to spokojnie moze starczyc na pare ladnych lat. pozdro.

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: [GB Classic]Malowanie obudowy.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 10, 2011, 21:55:09 »
Dokładnie. Do tego zaopatrzysz się w odpowiedni osprzęt i możesz samemu w domu zrobić takie małe stanowisko do sitodruku. Mógłbym dać ci parę wskazówek na PW jeżeli chcesz :)
Spędziłem w takiej drukarni dzieciństwo i trochę się znam ;D
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One