Autor Wątek: Popraw sobie humor...  (Przeczytany 132181 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:56:56 »


Czekam na niego już 2 tygodnie! :>

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:03:13 »
I tak zostawi Ci awizo :D haha

U mnie jest taki wredny listonosz, że kiedyś siedziałem w domu i czekałem na niego i nic. Akurat wychodzę do sklepu, a tu listonosz wkłada mi awizo do skrzynki :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:26:12 »
Ciesz się że awizo, a nie paczki sąsiadom zostawia trololol

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 04, 2012, 00:04:25 »
Czy ja wiem :D Jego lenistwo sięga granic :P na 2-gie piętro ciężko mu wleźć to zostawi awizo, a potem leć na pocztę samemu odebrać :P

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 04, 2012, 01:26:37 »
Czy ja wiem :D Jego lenistwo sięga granic :P na 2-gie piętro ciężko mu wleźć to zostawi awizo, a potem leć na pocztę samemu odebrać :P

Po 3 hate-telefonach z dużym opierdzielem (serio....7 tripów na poczte z buta troszke mnie wkurzyło) i pan listonosz z przeprosinami przyniósł następną paczkę ;/ teraz przynajmniej wie kim jestem i nie po to zamawiam rzeczy pocztą żeby się po nie bujać na pocztę za każdym razem ;/

all in all polecam informowanie miejsca zatrudnienia jegomościa o jego poczynaniach :-) oni mają płacone za to że popierdzielają po schodach, a zostawiając awizo upraszczają sobie życie.

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 04, 2012, 02:10:22 »
Ooo Dzięki za radę :D Z pewnością na przyszłość tak zrobię :)

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 04, 2012, 07:08:17 »
A ja się pochwalę, że mam bardzo miłego listonosza. Zawsze wchodzi na górę, a najpierw daje znać domofonem. Bardzo dobrze zna moją mamę i siostrę i często one odbierają moje paczki/listy jak mnie nie ma w domu. Nie każdy listonosz chce zostawiać przesyłki osobom postronnym nie do rąk własnych. Po osiedlu chodzi codziennie więc długo na przesyłki nie czekam. Owszem zdarzają się wyjątki ale ci goście na prawdę nie mają słodkiej roboty. Weź popylaj z taką torbą 8 godzin śnieg/mróz/deszcz a tu jeszcze ten cię opier!@#$ tamten zjeb@# boś przyszedł 5min za późno albo za wcześnie. Do tego jeszcze odpowiedzialność za niemałą kasę jaką noszą przy sobie - jednym słowem nie ma co zazdrościć.
       
         A skoro już mówimy o poczcie i przesyłkach to moja ciocia mieszka na śląsku w malutkiej wiosce, gdzie nie ma asfaltu a jedynie tory kolejowe. Poczta tam dociera właśnie koleją raz na dwa tygodnie albo i rzadziej. Kartki na święta wysyłamy do niej 2 tyg. wcześniej a i tak dostaje je zawsze po terminie:) I weź tu zamawiaj coś na allegro ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 04, 2012, 11:36:32 »
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:16:16 »

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:31:51 »
Hahaha :D Aż przypomniała mi się z dzieciństwa, słynna ruska "Elektronicka Giercoka" :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:52:59 »
Hahaha :D Aż przypomniała mi się z dzieciństwa, słynna ruska "Elektronicka Giercoka" :D

Coś mi tu nie gra, ja mam 28 lat i faktycznie w latach mojego dzieciństwa tego typu gierki były popularne. Z tego co się orientuje jesteś rocznik coś koło '96. Na chłopski rozum Twoje dzieciństwo przypada na lata 2000 w górę. Przy czym popularność tych gierek w tych latach była znikoma albo i żadna. Piszę to, bo jest to dla mnie nieodgadnione, że zabawki z mojego dzieciństwa były również zabawkami wiele młodszego pokolenia. Jakieś zagięcie czasoprzestrzeni, czy o co biega? :P

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:56:56 »
Nie. Ja po prostu na takich rzeczach się wychowywałem. Generalnie miałem pegaza, i ew. te gry 9999999in1, ale kiedyś dostałem od sąsiada worek żołnierzyków, a w nim także była właśnie "elektronicka giercoka" :D Pamiętam jak lubiłem w to grać :D Tylko później gdzieś to przepadło...

Także spokojnie, czasoprzestrzeni jeszcze nie zaginam :D

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 06, 2012, 12:24:52 »
http://allegro.pl/konsola-gameboy-advance-sp-z-ladowarka-i-pokrowcem-i2259020553.html
"JEDYNĄ WADĄ SĄ RYSY NA EKRANIE ALE MI OSOBIŚCIE NIE PRZESZKADZAŁY W GRANIU"
 \ Na pewno? /                                          \ o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O /

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 06, 2012, 13:55:42 »
Hahaha. Jaka ztyrana ta kieszonsolka :D Wokół ekranu same pęknięcia :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 06, 2012, 21:41:37 »
Sprzęt na którym grało całe osiedle albo i dwa może nawet =D

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:10:29 »
Dzisiaj chciałem dzisiaj pograc na pegazusie z moich lat dzieciństwa...pech chcial ze mam do niego tylko pada ktorego kupilem jakies 5 lat temu na bazarku za 5zl jako "nówkie sztukie" w pudełeczku :P dlaczego pech? okazuje sie ze nasze kochane chinczyki robią je już oby jak najtaniej z tanich plastików...ale wrocmy do opowieści. Chciałem zagrać w jakiegoś klona mario, podczas grania odwróciłem się za siebie na chwilę i w tym samym momencie przechyliłem delikatnie ręce....po czym usłyszałem "krach" i uslyszałem jak coś się sypie na podłogę....a wygląda to tak:



Morał tej bajki? na przyszłość lepiej troszke dłużej poszukać dobrego pada niż kupować odrazu taniego pada z bazaru ;/....demmit.....czas szukać następcy :P Co najśmieszniejsze...to co widzicie to są największe kawałki które dało się przenieść na biurko i zrobić im fotkę...reszta obrócila się w proszek przy pękaniu albo podczas zbierania :P

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:36:12 »
Papier nie plastik :P

Jak szukasz dobrych padów do pegaza, to polecam te które dodają do tzw. BS-500AS. Są to takie pady:




Były nawet jeszcze lepsze wersje tych padów, posiadające złącze Jack 3,5mm :D Ale to były chyba w tzw. pegasusach "Never Ending Man" czy jakoś tak...


A tak w temacie pegazusa... Jak na tę aukcję patrzę to śmiać mi się chce :lol:

http://www.kupsprzedaj.pl/o/konsola-pegasus-quot-ending-man-bs-500as-quot-z-padem-i-13-grami-pegazus/1870594


Cena zaporowa :D

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:47:48 »
Mam właśnie tego pegaza i na bank nie jest tyle wart :P płyta główna w środku jest mniejsza od pada :P. Miałem też takie pady, ale jeden przez przeprowadzki zaginął a w drugim jest wyrwany kabel razem ze ścieżkami....ktoś przy przenosinach musiał wyrwać ;/ Musze zapolować na te co byly orginalnie kurcze bo rzeczywiście najlepszy pad na jakim kiedykolwiek grałem ;/

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:53:12 »
Cytuj
rzeczywiście najlepszy pad na jakim kiedykolwiek grałem ;/

Chodzi Ci o te co ja pokazałem? :D One fucktycznie są dobre, ale szkoda że takiej mizernej jakości :P Te lepsze z gniazdem jack, o ile pamiętam były z porządnego plastiku, zresztą jak sama konsola w zestawie z którą się znajdowały :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Popraw sobie humor...
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 07, 2012, 00:16:01 »
A może pad firmy MATT? :)