Autor Wątek: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach  (Przeczytany 168635 razy)

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #540 dnia: Grudzień 17, 2011, 15:29:53 »
ja zbieram wszystko na klasyka :D, regiony mnie nie interesuja. ale wieksza wartosc dla mnie maja oczywiscie japonce. to nic ze nic z nich nie rozumiem, ale jednak miejsce skad tak na prawdę wywodza sie te gry ma jakeis szczegolne znaczenie. jakas taka hm...macierzystosc? przynaleznosc? i korzenie? skad tylko sie wywodza te gry... ap otem tylko jezyk zmieniali i wersje zeby na kazdym rynku to sprzedac?.... jakso tak to odbieram.
wiec jak to jest ze jak licytowalem mega man'a na classica to dwojka w wersji europejskiej zeszla za wiecej niz piatka (o wiele rzadsza) w wersji japonskiej?
gry z mojej kolekcji maja tez nadawac sie do grania, a nie tylko do patrzenia na nie, jak to jest w przypadku japonskich rpgow

Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #541 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:47:02 »
http://allegro.pl/monster-hunter-unikat-i1981019599.html

Myślę, że cena całkiem ok, tytuł dość rzadko spotykany na allegro. Wiadomo, można wyrwać go na ebay w lekko wyższej cenie lecz wydaje mi się, że było warto. Tydzień się zasadzałem ze snajperką na tę ofertę, a na koniec okazało się, że byłem chyba jedynym obserwującym :P Brak manuala mnie w sumie nie rusza, nie pamiętam kiedy ostatnio zaglądałem do jakiejkolwiek instrukcji do gry :P
Gratuluję! Świetna seria gier nad którą dość sporo czasu spędziłem, fakt że pierwsza część może tak jak następne nie jest rozbudowana i w zasadzie bez multi to na kilkanaście godzin ale to w końcu pierwsza część :P, sam posiadam MHF na PSP i jedyneczke na PS2 która wygląda jak nówka(pochwale się ,a co :P), a co do allegro to klika miesięcy widziałem za podobna cenę więc chyba nie przepłaciłeś :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #542 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:14:02 »
http://allegro.pl/monster-hunter-unikat-i1981019599.html

Myślę, że cena całkiem ok, tytuł dość rzadko spotykany na allegro. Wiadomo, można wyrwać go na ebay w lekko wyższej cenie lecz wydaje mi się, że było warto. Tydzień się zasadzałem ze snajperką na tę ofertę, a na koniec okazało się, że byłem chyba jedynym obserwującym :P Brak manuala mnie w sumie nie rusza, nie pamiętam kiedy ostatnio zaglądałem do jakiejkolwiek instrukcji do gry :P
Gratuluję! Świetna seria gier nad którą dość sporo czasu spędziłem, fakt że pierwsza część może tak jak następne nie jest rozbudowana i w zasadzie bez multi to na kilkanaście godzin ale to w końcu pierwsza część :P, sam posiadam MHF na PSP i jedyneczke na PS2 która wygląda jak nówka(pochwale się ,a co :P), a co do allegro to klika miesięcy widziałem za podobna cenę więc chyba nie przepłaciłeś :P

Nie wiem czy ostatnie zdanie napisałeś ironicznie czy nie xD Nie śledzę aukcji z ps2 regularnie (bo de facto zamknąłem kolekcje jakiś czas temu), ot sprawdziłem i zobaczyłem tylko jedną dostępną grę. Może faktycznie zalegała miesiącami na allegro i nie jest taka rare jak mi się wydaje :P Niemniej cieszę się że udało mi się ją kupić tak tanio bo moim zdaniem 40-60 zł to idealny przedział cenowy za grę, niezależnie od platformy.

Szkoda, że Capcom w 2007 r. zdecydowało się zamknąć usługę sieciową dla tej gry, bo imho mega kozacko byłoby się ustawić na jakieś wspólne polowanie :) Taki oldschool pełną gębą na ps2. Już nawet z Viciousem coś planowaliśmy ale Chaykin sprowadził mnie na ziemię pisząc, że już nie wspierają usługi sieciowej.

Zostaje jeszcze MHT na Wii, który też planuję kupić :P Tam serwery jeszcze działają.

Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #543 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:28:13 »
http://allegro.pl/monster-hunter-unikat-i1981019599.html

Myślę, że cena całkiem ok, tytuł dość rzadko spotykany na allegro. Wiadomo, można wyrwać go na ebay w lekko wyższej cenie lecz wydaje mi się, że było warto. Tydzień się zasadzałem ze snajperką na tę ofertę, a na koniec okazało się, że byłem chyba jedynym obserwującym :P Brak manuala mnie w sumie nie rusza, nie pamiętam kiedy ostatnio zaglądałem do jakiejkolwiek instrukcji do gry :P
Gratuluję! Świetna seria gier nad którą dość sporo czasu spędziłem, fakt że pierwsza część może tak jak następne nie jest rozbudowana i w zasadzie bez multi to na kilkanaście godzin ale to w końcu pierwsza część :P, sam posiadam MHF na PSP i jedyneczke na PS2 która wygląda jak nówka(pochwale się ,a co :P), a co do allegro to klika miesięcy widziałem za podobna cenę więc chyba nie przepłaciłeś :P

Nie wiem czy ostatnie zdanie napisałeś ironicznie czy nie xD Nie śledzę aukcji z ps2 regularnie (bo de facto zamknąłem kolekcje jakiś czas temu), ot sprawdziłem i zobaczyłem tylko jedną dostępną grę. Może faktycznie zalegała miesiącami na allegro i nie jest taka rare jak mi się wydaje :P Niemniej cieszę się że udało mi się ją kupić tak tanio bo moim zdaniem 40-60 zł to idealny przedział cenowy za grę, niezależnie od platformy.

Szkoda, że Capcom w 2007 r. zdecydowało się zamknąć usługę sieciową dla tej gry, bo imho mega kozacko byłoby się ustawić na jakieś wspólne polowanie :) Taki oldschool pełną gębą na ps2. Już nawet z Viciousem coś planowaliśmy ale Chaykin sprowadził mnie na ziemię pisząc, że już nie wspierają usługi sieciowej.

Zostaje jeszcze MHT na Wii, który też planuję kupić :P Tam serwery jeszcze działają.
Nie było ironicznie :), myślę ,że dobra cena. Online szkoda ,że zamknęli ale nie okłamując się serwery pewnie świeciły pustkami :P bądź było bardzo mało graczy w końcu. A co do MHTri nie grałem gdyż Wii nie mam, chociaż szczerze mówiąc gra mnie jakoś nie przekonuje w porównaniu do poprzednich.. Lepiej już xLink kai zrobić, jakby ktoś był chętny i ma PSP (MHF,MHFU) to ja chętnie bym zagrał choć już spory czas nie grałem w MH i teraz jestem jak noob ^^

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #544 dnia: Grudzień 18, 2011, 00:04:07 »
Na PSP nie wyszedłem poza questy 2 gwiazdkowe więc noobem jestem większym xD Tri na Wii to killer, kapitalne lokacje i jak zapewniają recenzje świetne podwodne walki. Jak stanieje to kupię a póki co rozkoszuję się wersją na ps2 :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #545 dnia: Grudzień 19, 2011, 17:22:40 »
Kolejny kąsek na DS :) Jeszcze w folii. Dałem 64zł z przesyłką. Gra wyszła tylko w USA i najczęściej zgarnia oceny powyżej 8/10. Piękna pixel-artowa grafika i fajny gameplay w stylu Metroida i Castlevanii.


Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #546 dnia: Grudzień 19, 2011, 19:40:54 »
Zdjęcia gier w foli, to lubię^_^ Rób foto tyłu pudełka jeszcze, to rzadkie pozycje i nie wszystko można w internecie obejrzeć.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #547 dnia: Grudzień 21, 2011, 19:14:11 »
Kolejny kąsek na DS :) Jeszcze w folii. Dałem 64zł z przesyłką. Gra wyszła tylko w USA i najczęściej zgarnia oceny powyżej 8/10. Piękna pixel-artowa grafika i fajny gameplay w stylu Metroida i Castlevanii.

Gameplay może i tak, ale uniwersum i antagonista/ka(?) niezbyt xD przynajmniej dla mnie :) Łup nietuzinkowy hehe

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #548 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:36:23 »
Gameplay może i tak, ale uniwersum i antagonista/ka(?) niezbyt xD przynajmniej dla mnie :) Łup nietuzinkowy hehe

Czy ja wiem... mi tam się podoba... Nie wszystko musi być Sci-Fi, czy Medieval Fantasy żeby miało klimat.

A tu trailer, może kogoś zachęci do zagrania:
http://www.youtube.com/watch?v=FanHxMmQ_eE

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #549 dnia: Grudzień 28, 2011, 18:21:24 »
Dość mocno rozhulałam się z zakupami ostatnio, pochwalę się jak wszystko dojdzie w odpowiednim dziale:)Ale o to dzisiejsze łupy:)

Super Mario All Stars na WII za 99.99zł nie wiem czy się opłacało? Jak sądzicie?
Ratchet & Clank: 4 za Jednego za 99.99:)


Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #550 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:39:32 »
Ceny za Mario chyba standardowe tzn. to jest cena z obniżki jaka była w moim empiku xD Tytuł to nie lada gratka kolekcjonerska, pięknie wydana składanka najlepszych hitów retro. Tytuł jest w czerwonym a nie białym boxie prawda?

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #551 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:46:02 »
Właśnie takie gry kuszą mnie do zakupu Wii, ale nie dam się ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #552 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:26:12 »
No właśnie gra mnie skusiła, mimo że nie mam WII jeszcze, Drugi tytuł z Mario który mam:) Ale po nowym roku będę szukała jakiejś okazji do kupienia WII:)

Antari: Szczerze nie wiem, jeszcze nie otworzyłam boxa, ze względu na to że jedni mówią że warto drodzy że nie warto. I się zastanawiam czy to oddać czy zostawić. Czy grafika jest poprawiona na WII? Bo mam ten sam zestaw w boksie na Snes-a i jestem ciekawa czy są różnice, i czy to zostawić?
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #553 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:58:43 »
Wiadomo, że te wydanie jest dużo fajniejsze od All Stars ze SNESa, ale to ta sama gra. Podobno nic nie zmienili względem SNESowej wersji.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #554 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:25:41 »
Wczoraj marudziłem na eBay i Allegro a dzisiaj zrobiłem tam ciekawe zakupy :)

http://allegro.pl/mario-i-donkey-kong-2-i2025867190.html

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360421630023&ssPageName=ADME:L:OC:PL:1123

Boję się tylko, żeby ta druga nie była piratem...

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #555 dnia: Styczeń 08, 2012, 22:55:31 »
Udało mi się zakupić owy zestaw za 350zł:)

Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #556 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:49:39 »
Udało mi się zakupić owy zestaw za 350zł:)
Genialny zestaw! Okazja jakich mało ;)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #557 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:57:37 »
Dj_Anndzia, Gratuluję zakupy:) Świetna cena! To na allegro trafiłaś i w kup teraz? Jak tak to chyba śpisz z tym allegro;) Ja ciągle rozważam zakup Wii i chyba też się skuszę. 

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #558 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:30:58 »
Tak na allegro, nie śpię:D Aukcja wisiała 2godziny, jak ją zobaczyłam wiedziałam że to będzie właśnie ta konsola. Napisałam do gościa i powiedział 350+20zł wysyłka. Ta aukcja to niezła okazję nawet licząc gry w minimalnych cenach to są wartę jakieś 200-250zł na moje oko, mam nadzieję że sprzęt będzie w stosunkowy dobry stanie jak i płyty. :D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #559 dnia: Styczeń 11, 2012, 16:18:15 »
Świetny zestaw Dj_Anndzia! Wszystkie z tych gier to prawdziwe HITY :) Cena świetna za tego typu komplet.