Autor Wątek: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach  (Przeczytany 168680 razy)

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 10, 2011, 19:16:33 »
Kabel już dawno poszedł. ;P Może kiedyś jeszcze będę miał jakiś do "opchnięcia". :-) A co do WonderSwana to gratuluję zakupu, ciekawe kiedy do Ciebie dotrze z Japonii. Następne w kolejce klasyczny i SwanCrystal? ;-)
odi profanum vulgus et arceo

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 10, 2011, 20:00:06 »
Następne w kolejce klasyczny i SwanCrystal? ;-)
Już mam na oku różowo-przeźroczystego WonderSwana :D

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 11, 2011, 08:01:47 »
Może cena niezbyt atrakcyjna, kolor też, ale ważne, że konsola w idealnym stanie, wręcz jak nowa.
http://allegro.pl/nintendo-ds-lite-i1704465858.html
Teraz muszę tylko zdobyć grę, dla której głównie kupiłem DS, czyli New Super Mario Bros ;)

marlo92

  • Gość
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 11, 2011, 08:04:34 »
eh ja mam taki kolor Dsa i jest fajny ;p

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 11, 2011, 12:10:49 »
Ten kolor DS'a jest świetny ^^ Najważniejsze jednak że to DS lite a nie super hiper mega przełomowy DSi z niezwykle potrzebną i wykorzystywaną w grach kamerą, aparatem, brakiem możliwości odpalenia gier z GBA i powiększonym ekranem powodującym pixelozę xD

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 11, 2011, 12:59:09 »
Antari nie przesadzaj :P  Ja długo miałem dsl a potem sprzedałem go kumplowi ze studiów i kupiłem okazyjnie dsi. Jestem bardzo zadowolony z tej konsolki (aparatu nie użyłem ani razu ale nvm). Co do ekranu to nie widać żadnej pixelozy, mylisz go chyba z dsi xl w którym to już jest niestety spory problem.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 11, 2011, 13:28:40 »
No dobra, przesadzam :P Ale i tak obstaję przy swojej wersji - Utrata wstecznej kompatybilności (gdy nie miałem GBA SP v2 był to jedyny sposób na zobaczenie gier z GBA w prawdziwym kolorze) w zamian za odrobinę większy ekran plus aparat/kamerę (i kilka aplikacji z nimi związanymi dobre do zabawy przez 5 minut - miałem okazję testować na żywo :P), które mimo iż zapowiadane jako przełomowe, są wykorzystywane przez góra kilka gier, to moim zdaniem nazbyt wysoka cena. A sama konsola mimo iż designersko kapitalna, w praniu nie spisuje się jakoś mega wygodnie (chociaż może to kwestia przyzwyczajenia). Mnie drażniły kanciaste wykończenia i komfort z gry przypominał bardziej ten z GBA SP niż GBA.

marlo92

  • Gość
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:16:29 »
tak poza to muszę wam powiedzieć że odkąd jest tylu nowych ludzi z nami to ciężko coś na allegro upolować nawet jak coś już znajdę to zanim się zaloguje to już po aukcji mam nadzieję że sprzętu i gier nie zabraknie dla wszystkich hehe ;p

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:29:23 »
Też mi się to zdarza niestety :]  No ale w sumie jesteśmy jedną społecznością, jak Ty nie kupisz to pewnie ktoś z tutejszych to zrobi.  A dzięki temu masz ten przywilej, że jak ładnie poprosisz to ludzie nie będą licytować na aukcji którą sobie upatrzyłeś.

A wracając do tematu, chyba dzisiaj zabiłem system :D   Dałem w sieci ogłoszenie, że skupuję zepsute gba sp. Napisał do mnie facet z gba sp, który się włącza ale ekran zdechł bla bla bla. Kupiłem go od niego za 10zł+kw (na części miał być). Dzisiaj go dostałem, całkiem ładny stan więc zabieram się za otwieranie i wstępne oględziny. Po otwarciu patrzę, coś nie pasuje....czemu taśma z ekranu nie jest wpięta do płytki. Wpiąłem ją i z niedowierzaniem odpaliłem konsolkę. Wszystko hula :D  I w ten sposób za 16zł kupiłem gba sp w dobrym stanie.

marlo92

  • Gość
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:44:34 »
To że ludzie od nas kupują jest fajne i miło że jest gdzie i z kim popisać o swoim zamiłowaniu jeszcze lepiej że dochodzą nowe osoby bo aż miło że rodzina się rozrasta i coraz więcej ludzi zostaje z nami na dłużej co do GBA Sp dodaj koniecznie foty jestem aż ciekaw jaka to wersja jak by co to ja mam GBA Sp cały sprawny ale bez wyświetlacza ;/ ciekawe czy da się kupić gdzieś wyswietlacz ??

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:48:04 »
To jest czerwony AGS-001 (niestety nie było mi jeszcze dane dorwać gdzieś 101).  Jak będę miał więcej czasu to zrobię zdjęcia całej konsolowej kolekcji :] 

marlo92

  • Gość
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:02:42 »
a nie chciał byś sprzedać tego czerwonego GBA Sp??

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 12, 2011, 18:59:30 »
Póki co buduję swoją kolekcję więc raczej nie :]  (chcę dojść do jakiś 5 a najszczęśliwszy był bym gdyby udało mi się z zepsutych stworzyć działającego lub dorwać 101 ;D).

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:15:48 »
Zakupy z ostatnich 2 tygodni:

Kompletny GC PAL, kompletny GC JAP z GameBoy Player, kilka gier na GC w PAL, kierownica do GC z łopatkami (15zł), idealny NDS, GB Color (założone podświetlanie z GBA SP) i kasety VHS po 3,5zł/szt (The Lord of The Rings z 1978r zafoliowana!!!)
;)

marlo92

  • Gość
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:18:26 »
fajne zakupy eh też bym chciał takie mieć ;p

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 13, 2011, 07:59:41 »
Dostałem dziś paczkę od tego Sankowskiego. Niestety "mamusia się pomyliła i wysłała złą paczkę" - dostałem grę Enter to the Matrix na Pc...
Dziś zwrócił mi na konto pieniądze, które wpłaciłem. Oczywiście nic nie dostałem, aukcja była oszustwem od samego początku. Negatyw i omijać szerokim łukiem tego typa.

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:04:45 »
Dostałem dziś paczkę od tego Sankowskiego. Niestety "mamusia się pomyliła i wysłała złą paczkę" - dostałem grę Enter to the Matrix na Pc...
Dziś zwrócił mi na konto pieniądze, które wpłaciłem. Oczywiście nic nie dostałem, aukcja była oszustwem od samego początku. Negatyw i omijać szerokim łukiem tego typa.
Trzeba uważać na oszustów bo na allegro jest ich pełno

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:12:23 »
I tak dobrze, że odzyskałeś kasę i to w relatywnie szybkim czasie bo ja już nie raz z takimi ćwokami po parę miesięcy walczyłem...

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #338 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:14:38 »
Zakupy z ostatnich 2 tygodni:

Kompletny GC PAL, kompletny GC JAP z GameBoy Player, kilka gier na GC w PAL, kierownica do GC z łopatkami (15zł), idealny NDS, GB Color (założone podświetlanie z GBA SP) i kasety VHS po 3,5zł/szt (The Lord of The Rings z 1978r zafoliowana!!!)
;)

Ja takich zakupów nawet przez pół roku nie zrobię xd Gratuluję ;) Najbardziej zazdroszczę tego kuferka z Linkiem ;P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:51:43 »
Kuferek kupiłem za 6 Euro w Auchan w Luxemburgu. Pytałem na forum czy nikt nie chce, ale nie było odzewu. Głupia ładowarka samochodowa więcej kosztuje w Polsce niż cały ten zestaw ;)