Autor Wątek: Targi E3 20XX - oficjalny wątek  (Przeczytany 18137 razy)

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:30:36 »


Hłe hłe hłe... :P

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:23:40 »
Ale go dyma :D A ten niebieski yoshi jaki zadowolony, oczy rozmarzone, bąbelki z pyska :D

Dla mnie to new super mario bros u wygląda identycznie jak wersja z wii. I to właśnie nazwę odgrzewanym kotletem. Trochę mnie też dziwi zapowiedź batmana arkham city. Przecież to jest już od dłuższego czasu na inne konsole, zanim wyjdzie na wii u, to będzie już przestarzałe.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:35:05 »
Ja po obejrzeniu materiałów z E3 stwierdzam, że wielkie N zaczyna powoli tracić trop. Wii U to dla mnie konsola przekombinowana. Pewnie dlatego tak to widzę, bo jestem gracz starej daty i klasyczne podejście do rozrywki elektronicznej jest mi bliższe. Dwa analogi to dla mnie max, a jak mam jeszcze macać TS i machać tym w różne strony to... yyy... Poza tym nowe tytuły to w większości ->


Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:42:13 »
@GBM_Fan

Zgadzam się z Tobą w 100% :D
Nintendo za bardzo kombinuje... Aż się niedługo przekombinuje. Szkoda.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:47:29 »
Ale w sumie jak wii miało wyjśc to też wszyscy byli bardzo sceptyczni co do wiilota, a potem odniosło wielki sukces i nawet sony zerżnęło z nich pomysł tworząc ps move. Wiec może tablet jako pad tez nie będzie złym rozwiązaniem. Podobno już microsoft zapowiedział że nowy xbox będzie kompatybilny ze zwykłymi tabletami i będą mogły służyć jako pady. Zrzynka? ;> Ja na wii u mam ochotę póki co. Jak będę w dobrej sytuacji finansowej (czyli o 180 stopni innej niż obecna) to sobie kiedyś sprawię jak już wyjdzie.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:50:47 »
http://www.youtube.com/watch?v=41zSk_nWTWM&feature=player_embedded mi się podoba zapowiedź tej gierki na wii u. Choć grafika na poziomie obecnej generacji, ale fajne patenty ze sterowaniem.
Tu się zgodzę. To jedna z najlepszych zapowiedzi oststnich miesięcy IMHO.

Tylko pewnie znowu jak wyjdą następcy xboxa360 i PS3 to konsolka ninny znowu będzie najsłabsza.
Ale w sumie jak wii miało wyjśc to też wszyscy byli bardzo sceptyczni co do wiilota, a potem odniosło wielki sukces i nawet sony zerżnęło z nich pomysł tworząc ps move. Wiec może tablet jako pad tez nie będzie złym rozwiązaniem. Podobno już microsoft zapowiedział że nowy xbox będzie kompatybilny ze zwykłymi tabletami i będą mogły służyć jako pady. Zrzynka? ;> Ja na wii u mam ochotę póki co. Jak będę w dobrej sytuacji finansowej (czyli o 180 stopni innej niż obecna) to sobie kiedyś sprawię jak już wyjdzie.
Zgadzam się w 100% - Oczywiście, że zrzynka! Tak jest od lat '90 i tak będzie już do upadku Niny. A to też przykra prawda. Konkurencja jak zwykle pójdzie na bebechy i ogólnie wygląd, do gier nie przywiązując za bardzo wagi... Oczywiście pomijam fakt, iż na 90% kontroler do PS4 będzie miał ekran, tylko większy, HD, i wszystkie dzieciaki się na to "ciepną". Nikt nie zwróci uwagi na to, że to żadna innowacja, "bo to już było", tylko po prostu zaczną się jarać jak to wspaniale wygląda. Zresztą w kwestii innowacji konkurencja zawsze będzie za Nintendo, ale i tak nikogo to nie obchodzi, bo przecież "na moim PlayStation jest lepsza grafa"... To jest po prostu żałosne. Pomijam fuckt, jak bardzo perfidnie Move "czerpie inspiracje" z Wii-Mote'a, jak mało [w sumie to wcale] nowości wnosi na rynek Vita, jak mało nowatorskie są kontrolery z każdego Plejaka... Przecież to za każdym razem niemal to samo. Oczywiście, wielu z was zapewne doczepi się do mnie, "że to nie prawda, że na siłę bronię Niny", itp. To moje zauważenia, które przypadkiem zgadzają się z rzeczywistością ;) Wiadomo, niech nowe gry wyglądają super, niech są zrobione w HD, ale niech nie tracą na grywalności... Bo Pan Drake i kilka szmacianek wiosny nie czynią. Poza tym, "Wii jest za trudne do przerobienia i mi się nie opłaca, wezmę Xbox'a, tam łatwo wgrać przeróbkę". Takie rzeczy słyszałem już niejednokrotnie. Wiem, nie wszyscy przerabiają, ale to jak łatwo konslę przerobić, żeby "zaoszczędzić na grach" jest w naszym kraju jednym z podstawowych argumentów do kupna konsoli... Nie chcę być złym prorokiem, ale IMHO Nintendo będzie już tylko tracić, jeśli konkurencja nadal będzie po prostu ściągać pomysły od innych. Skończy się jak z SEGĄ - bo niby dlaczego DC przegrał batalię?



Hłe hłe hłe... :P
O! Jednak widzę ratunek - Big N kończy z cukierkowym klimatem i od teraz zajmie się surowymi produkcjami dla dorosłych! Brawo!

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:04:08 »
ale i tak nikogo to nie obchodzi, bo przecież "na moim PlayStation jest lepsza grafa"... To jest po prostu żałosne. Pomijam fuckt, jak bardzo perfidnie Move "czerpie inspiracje" z Wii-Mote'a (...) jak mało nowatorskie są kontrolery z każdego Plejaka... Przecież to za każdym razem niemal to samo.

No szkoda, że tak mówisz, bo przy tym obrażasz trochę osoby, które PS3 właśnie mają... I fakt, PS3 ma lepszą grafikę, oczywiście. I wcale nie wstydzę się, że na nią zwracam uwagę. Nastały takie czasy, gdzie jest ona ważna. Zwłaszcza w przypadku nowych konsol. Lubię realistyczne produkcje, gdzie mogę wprost rozkoszować się wspaniałym obrazem i pięknymi widokami.
Poza tym, może i kontrolery ruchowe są w modzie, ale PlayStation nie narzuca ich jako tych pierwszorzędnych. Ja nie przepadam za ruchowym sterowaniem w większości gier (lubię je tylko w grach typowo imprezowych), dlatego też z konsol stacjonarnych PS3 przypada mi do gustu najbardziej.
Cukierkowe klimaty, jak je nazwałeś, też czasami mogą się lekko znudzić...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:06:18 »
Pfffff nie no, ja to chyba naiwny jestem bo nie zrozumiałem o co wam chodzi z tym niebieskim Yoshim i Toadem. Normalnie go trzyma w rękach, zresztą na trailerze to jest uzasadnione i wyjaśnione skąd bąbelki :P Głodnym chleb na myśli.

A odnośnie Wii U, to nie rozumiem czemu tak jedziecie po konsoli, która nie ujrzała jeszcze światła dziennego :P To może skomentujemy sytuację 3DS'a? Tam wam nie przeszkadzają 2 ekrany, nowatorski efekt 3D (tu pije do graczy "starej" daty), akcelerometr, nudności po dłuższej grze i BRAK gier ponad rok po premierze :P To wszystko jest do przełknięcia i generalnie Nina jest ok. Nie zmieniła się w przypadku handheldów. Ale stacjonarek tak. Fakt, że przez pierwszy rok non stop były serwowane na 3DS'ie odgrzewane kotlety z N64 (16-letnie gry) jest do przełknięcia. To nikogo nie boli. A ma ktoś pomysł jak ulepszyć graficznie serię NSMB, tak żeby NSMB U nie wyglądało podobnie? No słucham propozycji.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:13:31 »
Przepraszam moni, ale nie miałem na myśli wszystkich właścicieli PS'ów... Przecież Move nie wyszedł wraz z premierą konsoli, bo nie było na to już czasu...? A poza tym, na pewno nie zwracasz uwagi tylko na grafikę - starsi gracze powini wiedzieć jak wygląda słaba gra. Zresztą Twoje opinię na temat np. Heavy Rain nie mówią o tym, jak dobra jest grafika, tylko jak dobra jest gra. Tak więc nie o takich graczach jak Ty i właściwie wszyscy posiadacze PStrójek na tym forum mówiłem... I wierz mi, nie miałem zamiaru nikogo obrażać ;)

@Antari - Co do Yoshiego - Głupie, chamskie żarty ;) Co do 3DSa - A Residenty?, A Super Mario 3D Land? MK7? Nawet Zelda, mimo, że odgrzewana, jest czymś co Nina ma na wyłączność. Chociaz musze przyznać, ze to i tak mało :l W każdym razie nie "BRAK" :) A seria Super Mario Bros. ma już to do siebie, że jest prostym platformerem i nie ma tam za bardzo co unowocześniać - tylko jakieś power-up'y, grafika tu nie da się już za bardzo poprawić. teraz już to wsio musiałoby iść w kierunku fotorealizmu, a to chyba nie jest to, za co kochamy Nintendo, nie? Poza tym jeszcze jakieś kostiumy, nowe tryby... i to na tyle.

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:17:52 »
A odnośnie Wii U, to nie rozumiem czemu tak jedziecie po konsoli, która nie ujrzała jeszcze światła dziennego :P To może skomentujemy sytuację 3DS'a? Tam wam nie przeszkadzają 2 ekrany, nowatorski efekt 3D (tu pije do graczy "starej" daty), akcelerometr, nudności po dłuższej grze i BRAK gier ponad rok po premierze :P To wszystko jest do przełknięcia i generalnie Nina jest ok. Nie zmieniła się w przypadku handheldów. Ale stacjonarek tak. Fakt, że przez pierwszy rok non stop były serwowane na 3DS'ie odgrzewane kotlety z N64 (16-letnie gry) jest do przełknięcia. To nikogo nie boli. A ma ktoś pomysł jak ulepszyć graficznie serię NSMB, tak żeby NSMB U nie wyglądało podobnie? No słucham propozycji.
Nie powiedziałam, że sytuacja N3DSa mi się podoba. Wręcz przeciwnie. Jak na razie jestem bardzo rozczarowana tym co się dzieje, i czekam na dalsze rozwinięcie sytuacji. Wydał człowiek tyle kasy w dniu premiery, a jak na razie dobre gry można na palcach jednej ręki policzyć : ( Dobrze, że chociaż ten program Ambassador zaoferowali... Chociaż to średnio rekompensuje straty jak na razie T_T

Uczepiłam się stacjonarki, ponieważ dla mnie "granie stacjonarne" wiąże się z padem, konsolą i telewizorem, a nie z tym co teraz Nintendo mi proponuje. Lubię tradycyjny styl grania na konsolach stacjonarnych. Nintendo nie trafia w moje gusta po prostu.
Jeśli chodzi o konsole przenośne to jest trochę inaczej. One są małe, mieszczą Ci się w ręce. Nie dokupujesz do nich dodatkowych padów, kontrolerów ruchu itp... Dostajesz zestaw i tym się bawisz.

Przepraszam moni, ale nie miałem na myśli wszystkich właścicieli PS'ów... Przecież Move nie wyszedł wraz z premierą konsoli, bo nie było na to już czasu...? A poza tym, na pewno nie zwracasz uwagi tylko na grafikę - starsi gracze powini wiedzieć jak wygląda słaba gra. Zresztą Twoje opinię na temat np. Heavy Rain nie mówią o tym, jak dobra jest grafika, tylko jak dobra jest gra. Tak więc nie o takich graczach jak Ty i właściwie wszyscy posiadacze PStrójek na tym forum mówiłem... I wierz mi, nie miałem zamiaru nikogo obrażać ;)
Spoko : ) No oczywiście, że gameplay też ważny. Crapów nie kupuję oczywiście. Ale technika idzie do przodu i przez to wymagam i dobrej grafiki, i dobrego gameplayu. Proste.
WiiU grafiki jakiejś super mi nie da, i sterowanie nie będzie mi pradopodobnie pasowało... Zatem nie jestem typowym targetem tej idei. Bywa. Ile ludzi tyle gustów, nie wszystkich się zadowoli.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:29:28 »
Przy przesiadce z NES'a na SNES'a, a później na DS widać sporą różnicę w grafice. Przy przesiadce z DS na Wii i na Wii U - nie widać aż tak kolosalnej różnicy. Zresztą to gra z pierwszej generacji więc zgodnie z prawami fizyki nie może wyciskać 7 potów z konsoli.

@Bart: Ostatnio robiłem badania i poza Kid Icarus: Uprising, Resident Evil: Revelations i Super Mario 3D Land, na dzień dzisiejszy nic mnie nie interesuje. Takie jest moje zdanie. Mario kart 7, wygląda niemal identycznie co MK Wii (poza trasami podwodnymi i lotniami), poza tym zjadłem zęby na wersji na DS. Odgrzewana Zelda bez sterowania ruchem, no i generalnie tyle. MGS3? Czy tego wcześniej nie wydali? Jeżeli kogoś interesują nowe, świeże tytuły i kilka lat z rzędu ogarnia branżę, to zaciekawią go jedynie te 3 z wyżej wymienionych. W Japonii wydali jeszcze chyba Laytona i Monster Hunter 3G - u nas oczywiście nie wydali.

Nie podoba mi się ogólnie koncept (3D) tej konsoli, a na dodatek nie ma gier. Dla 3 tytułów ja nie kupuję konsoli. Więc to trochę tak jakby premiera 3DS'a nigdy nie miała miejsca. Czekam na model z dwoma gałkami i lepszymi ekranami :P I wiecej gier. Zapowiedź Castlevanii mnie podjarała trochę, choć gameplay sprowadził boleśnie na ziemię. Dobrze wygląda też Fire Emblem, ale oczywiście premiera w EU nie wiadomo kiedy.

@Moni: A z handheldami nie jest do końca jak mówisz. Folie na ekran, przystawka circle pad pro, jakieś plastikowe stelaże dodawane do Kid Icarus... ja bym się wstydził z tym chodzić po mieszkaniu a co dopiero wyciągać takiego "frankensztajna" w środkach komunikacji... A wszystko to jest niemal obowiązkowe i kosztuje.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:32:49 »
@Antari - Oczywiście rozumiem.

A wracając do Wii U: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=68653 Może nie będzie aż tak źle?

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:36:02 »
@Moni: A z handheldami nie jest do końca jak mówisz. Folie na ekran, przystawka circle pad pro, jakieś plastikowe stelaże dodawane do Kid Icarus... ja bym się wstydził z tym chodzić po mieszkaniu a co dopiero wyciągać takiego "frankensztajna" w środkach komunikacji... A wszystko to jest niemal obowiązkowe i kosztuje.

Ja żadnych takowych rzeczy nie mam i także nie mam zamiaru ich nabywać :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:40:27 »
Ja żadnych takowych rzeczy nie mam i także nie mam zamiaru ich nabywać :P

No niestety... dolny ekran rysuje górny, w Residenta i Kid Icarus nie pograsz konfortowo bez Circle pad pro, a ten stelaż dodawany w pakiecie z Kid Icarus nawet nie wiem do czego służy... ale jest. Całość sprawia wrażenie POTWORAKA, w porównaniu do tego Wii U Gamepad prezentuje się całkiem estetycznie.

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:46:10 »
No niestety... dolny ekran rysuje górny, w Residenta i Kid Icarus nie pograsz konfortowo bez Circle pad pro, a ten stelaż dodawany w pakiecie z Kid Icarus nawet nie wiem do czego służy... ale jest. Całość sprawia wrażenie POTWORAKA, w porównaniu do tego Wii U Gamepad prezentuje się całkiem estetycznie.

Może nie rysuje, a zostawia pewien ślad, który schodzi po przetarciu go ręką. Poza tym, ja nie "szarżuję" jakoś z 3DSem, więc żadne takie ochronne rzeczy nie są mi potrzebne. Resident Evil nie kupię, bo nie umiem grać w horrory :P haha. Może nie, że nie umiem, ale jestem "chojrak", haha :D A co do Kid Icarus to ten Circle Pad Pro jest podobno dodatkiem, który ma ułatwić grę leworęcznym... W takim wypadku mnie to nie dotyczy.
Ale jednak, na pewno nie popieram takich rzeczy. Sam Circle Pad Pro to dla mnie porażka po prostu i nawet wolę nie patrzeć na to cuś, bo jest po prostu hilarious...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:53:24 »
Ktoś kiedyś napisał: "3DS + Circle Pad Pro + Stand = a Monster."

Macie foty tego cudnego widoku. Pełna wersja konsoli. To ja już wole czarne Wii U :D






Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:54:52 »
nowatorski efekt 3D (tu pije do graczy "starej" daty)

Wreszcie 3D ma jakiś sens w grach :P

akcelerometr, nudności po dłuższej grze

Ja zemdlałem po 4h gry na 3DSie i pod kroplówkę mnie musieli podłączać

Co do E3 nie miałem czasu się w to zagłębiać w każdym razie wiem jedno. Fire Emblem, Fire Emblem i jeszcze raz Fire Emblem :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:57:15 »
Co do E3 nie miałem czasu się w to zagłębiać w każdym razie wiem jedno. Fire Emblem, Fire Emblem i jeszcze raz Fire Emblem :P

Dokończę twą pieśń - ...NIE POKAZALI xDDDDDDDD

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:00:12 »
@Antari

Weź mnie nie strasz... Dobrze, że nie pokazujesz mi tego przed spaniem, bo jeszcze biedna nie mogłabym zasnąć :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:03:01 »
Słyszałem, że takie monstra mieszkają właśnie pod łóżkiem :P Jakby co znasz sposób "z kołdrą" :P