Autor Wątek: PSX Extreme Prenumerata  (Przeczytany 7340 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
PSX Extreme Prenumerata
« dnia: Sierpień 11, 2011, 14:37:53 »
Witam.
Czy ktoś z użytkowników forum używał Prenumeraty PSX Extreme? Podobno są opóźnienia w wysyłkach oraz inne komplikacje.Czy to prawda?

Pozdrawiam.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:40:23 »
nie, wszystko jest ok.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:41:42 »
A jak zamówić prenumeratę? Wypełniam ten blankiet i idę do banku? Czy co? :D Nigdy nie brałem żadnej prenumeraty.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:49:21 »
Nie wiem jak inni, ale ja przestałem czytać psx extreme już parę lat temu. Czemu?

Poszli na masówkę, śmieci masa w gazecie, zawyżają oceny i w ogóle się zeszmacili.

Recenzje poważne mam na IGN, Gamespot lub YT jak ludzie testują i nie muszę czytać kretyńskich komentarzy.

Także ja bym się zastanowił nad oddawaniem im 8 zł co miesiąc.
rnav spotting :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:58:53 »
Ja kupiłem wczoraj PSX'a z kwietnia i powiem,że jest bardzo,bardzo dużo recenzji ,ale ogólnie to dobrze się gazetę czyta i też kupiłem ją bo był w niej test 3DS'a :D Ale prenumeratą jest taniej ,wiec pytam jak ja zamówić ;)

Pozdrawiam.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:21:50 »
Masz z tyłu gazety blankiet, wycinasz go, uzupełniasz w tytule czy chcesz mieć prenumeratę na 6/ 12 msc (wpisując w tytule odpowiedni kod), uzupełniasz swoje dane, idziesz na najbliższą pocztę, dajesz ten blankiet Pani w okienku, płacisz, dostajesz potwierdzenie i to wszystko ;)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:27:02 »
Źle się dzieje ostatnio w PSX, zmiana wydawcy, papieru na śliski, świecący... plus Rzeźnik piszący co drugi tekst w gazecie bo redakcja woli smażyć tyłki na wakacjach. Cenię sobie przeze wszystkim ciekawą publicystykę i różnorodność poglądów redaktorów (felietony Mazziego, Dżuja, teksty użytkowników, materiały Kila oraz oczywiście recenzje tytułów które mnie interesują). W okresie wakacyjnym raczej nie kupuje gazety bo wszystkie informacje mam w internecie, lecz w roku akademickim, na nudnym wykładzie zdarza mi się przeczytać tę gazetę. Głównie ze względu na brak internetu 5 dni w tygodniu :P

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:28:17 »
Dziękuję za pomoc. A i blankiet wypisuje tak: "Nazwa Zleceniodawcy" ,tu wpisuje Imię,Nazwisko oraz ulicę z kodem ulicy i mieszkania, "Nazwa Zleceniodawcy cd." wpisuje kod pocztowy i miasto ,a w "Tytułem" wpisuje PREN6 lub PREN12, a w pokwitowaniu zaznaczam Prenumerata 6 miesięcy lub 12 i wpisuje swoje dane?
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:46:31 »
Dokładnie ;)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:51:30 »
Ok, dziękuję za wszystko i pozdrawiam ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:55:30 »
A i jak blankiet z gazety mi zginie lub coś innego się z nim stanie to mogę na poczcie poprosić o zwykły taki blankiet, wypisać go i dać Pani z okienka czy musi być ten z gazety?
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2011, 16:04:14 »
Może być zwykły tylko musisz wtedy wpisać dane odbiorcy :P chyba.

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2011, 16:26:18 »
jasne może być zwykły, wygląda on podobnie jak ten z gazety. Leży on przy okienkach na poczcie.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:45:58 »
Ewentualnie możesz kupić w kiosku nowy numer i wyciąc kolejny blankiet ;)

Ja przestałem czytać extrema jakieś 3 lata temu. Co to za extreme bez HIVa i Stara. Zresztą, jak mówią koledzy powyżej, zeszmacili się. To już nie to pismo co kiedyś. Teraz to masówka. No i reklamy zajmują z 1/3 pisma. Pewnie wynika to z faktu, że sprzedaż spada bo ludzie wolą czytac w necie, więc musza zarabiać więcej na reklamach, ale mimo wszystko irytuje reklama na co drugiej stronie. Ale nawet klimat już nie jest ten co kiedyś. I tn nowy papier, śmierdzi i jest taki nieprzyjemny. Ostatnio wiele pism przechodzi na ten papier i technikę druku (czuję po zapachu xD). A tak poza tym to nie czytam już extrima bo mnie nie interesują nowe gry, ot i co :) Zwłaszcza jak otworzę numer a tam kilka recenzji jakichś fitnesów, aerobików, tańców, śpiewów, gitar i innych popierdół. Ja, stary wyjadacz wychowany na hardkorowych grach z pegasusa nie potrafię tego zdzierżyć ;) Extreme był wielki tak do 2006 roku maksymalnie. (potem wyszedł x360 i się zesrało :P). To samo z NEO+, szmata jako i PSX. Amen. (wiem, że nie ma to wiele wspólnego z tematem, ale nie miałem gdzie tego powiedzieć xD)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:48:05 »
Wstrzymaj się z prenumeratą!

Play Box jest lepszy!
To znaczy ogólnie fajna nowa gazeta, bardzo dużo recenzji, w jednym numerze też był test 3DSa, a w najnowszym jest super artykuł o PlayStation Vita, recka Ocarina Of Time i zapowiedź Tomb Raidera. ;>

Wada? Kosztuje 9,99, ale za to jest dobra.

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:04:45 »
zamawiaj śmiało, ja kupuje od dawna i jestem zadowolony ;)

o playboxie się nie wypowiem bo nie czytałem.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:12:03 »
ten playbox to jest raczej trudno dostepny bo go nigdy nie widziałem.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:23:49 »
Play Box'a nigdzie nie widziałem O.o ;(
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:39:44 »
...a u mnie leży chyba w każdym kiosku. I jakoś nie widzę, aby znikał w zastraszającym tempie.

Chętnie skomentuję Waszą rozmowę na temat obecnej jakości czasopisma PSX Extreme. Jako niegdysiejszy kandydat na praktykanta tego magazynu, chyba mam prawo ;) Cóż, na pewno to już nie to samo, co jakieś pięć lat temu. Wtedy bowiem każde otwarcie gazetki wiązało się nierozerwalnie z szybszym biciem serca i nerwowym kartkowaniem w poszukiwaniu tego najlepszego i pierwszorzędnego artykułu/recenzji (a zawsze był jakiś materiał, który czytałem z zapartym tchem). Teraz już tego nie ma. Po tym, jak z redakcji odszedł Shiva i Star, a HIV już występuje na łamach PE w formie 'gościa', klimat uleciał. A nowi, młodzi recenzenci czy felietoniści nie potrafią Czytelnika niczym konkretnym zaskoczyć. SoQ? Roger? W tej branży trzeba mieć pomysł na teksty, a nie wałkować w kółko ten sam schemat. Zauważyliście choćby materiały Pana Żochowskiego? Na każdym kroku wykorzystuje cytaty z wywiadów z producentami gier wideo - a samego, twórczego tekstu jest zatrważająco mało.

Kwestia lipnego, odbijającego najmniejsze nawet refleksy papieru została już wcześniej skomentowana, więc nie widzę sensu, aby powtarzać Wasze słowa. Reklamy też zostały przez Was zjechane po całości - i bardzo dobrze ;)

Miesiąc temu szczegółowo skrytykowałem PE na serwisie Geek World, więc zainteresowanych tematem odsyłam właśnie tam.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PSX Extreme Prenumerata
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:46:22 »
Czyli innymi słowy, magazyn jest nie warty grosza :) Raczej odpuszczę sobie prenumeratę po Waszych opiniach i stwierdzam z pełną prawdą iż PSX ,którego zamówiłem jest nużący i monotonny,a ich teksty przy tekstach Antar'iego się chowają ;D Koniec i kropka.A i mam pomysła, dlaczego GB Forever nie mogłoby wydać własnej gazetki? :D
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC