Autor Wątek: A tu nagle... GTA V nadchodzi!  (Przeczytany 3454 razy)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« dnia: Październik 25, 2011, 19:52:24 »
Wariactwo czas zacząć! :D http://www.rockstargames.com/



Ooo, nie mogę się doczekać! Moje marzenie? Cały stan San Andreas ale 2 razy większy i realia przeniesione na początek XXI wieku. I to by mi wystarczyło do pełni szczęścia. :> A może coś zupełnie nowego? Może miasto w Europie?


Szaleństwo, a to Rockstar zrobił nam niespodziankę! :D:D



A co Wy na to? Na co liczycie w Grand Theft Auto V?

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2011, 19:55:24 »
Po przeciętnym GTA 4 w sumie nie wiem czego się spodziewać. Dla mnie ideał gta to vice city i san andreas.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2011, 20:05:49 »
GTA 4 przeciętne? Hmm, szczerze mówiąc nie wiem jakie jest, bo nigdy nie miałem okazji zagrać. :( Nawet na moim laptopie by się nie zainstalowała... Ale z wieeelu (naprawdę wielu) godzin opowiadań o tej części wynikało, że jest wspaniała. Zresztą, jak zawsze, to kwestia gustu, a w końcu sam muszę się o tym przekonać jaka jest. ;)
GTA San Andreas zabrało mi wiele godzin zabawy (myślę, że będzie ponad 40), a do dzisiaj nie przeszedłem tej gry. ;P

Dlatego ja strasznie czekam na tą grę. Mimo, że na stan obecny nie mam realnych szans na to, żeby w przyszłości w nią zagrać. Ciekawe, czy będzie jeszcze w tej generacji konsol, czy w następnej? Hmmm... Bo prawdopodobnie następca Xbox'a 360 zaprezentowany będzie około 2013 roku, a PS 4 pojawi się w 2014... Najprawdopodobniej. Więc są jednak całkiem niemałe szanse, że dopiero w nowej generacji pojawi się.

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2011, 21:39:07 »
Szaleństwo, a to Rockstar zrobił nam niespodziankę! :D:

Naprawde nie spodziewales sie kolejnego GTA?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2011, 22:22:24 »
Tak samo jak stwierdził Rezor, po przeciętnym GTA IV (mi nie przypadło do gustu) nie oczekuję fajerwerek..
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2011, 16:58:29 »
GTA 4 przeciętne?
Po mega rozbudowanym San Andreas trochę rozczarowało mnie okrojenie gta4 z wielu smaczków, np. nie da się latać samolotami, nie ma siłowni itp. Poza tym postać głównego bohatera też do mnie nie przemawia, nie jest on moim zdaniem tak kozacki jak CJ czy gostek z Vice City. Poza tym to rusek :P Do tego miasto jakoś nie bardzo przypadło mi do gustu no i kolorystyka jest taka szaro-bura trochę. Ale wszystko jest kwestią gustu. Grafika oczywiście bardzo poszła do przodu od czasu SA,ale nie samą grafiką człowiek żyje.

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2011, 06:46:58 »
Dokładnie zgadzam się z Rezorem. Gta IV było całkowitym uwstecznieniem serii. Co z tego, że mieliśmy ładną grafikę skoro wycięto wszystko co najlepsze z GTA SA. Fabuła była nieciekawa i ślimaczyła się jak flaki z olejem. Pozostaje mieć nadzieję, że V nawiąże do poprzedniczki z poprzedniej generacji.
Śledzę temat "V" na forum o PlayStation3 - jest tam dużo informacji od userów, którzy zajmują się śledzeniem wszelakich plotek i wiele wskazuje na to, że szykuję się coś właśnie w stylu SA. Cóż, pożyjemy zobaczymy :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2011, 17:15:56 »
Już jest!

http://www.rockstargames.com/

Jak tam wasze wrażenia po obejrzeniu trailera?
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 17:33:36 wysłana przez Antari »

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2011, 17:22:23 »
Widziałem, nawet 2 razy i...




Panowie i Panie...




Zapowiada się EPICKO!! :D:D:D San Andreas powraca! Hurrrrrraaaaaaaaa!!! Co wy na to? Takiego klimatu nie da się zepsuć. A widzieliście te góry? Jak faktycznie będą tak wyglądały, to... :O Nie wyobrażam sobie tego nawet!


<Lekkie szaleństwo>

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2011, 17:33:26 »
Moim zdaniem tym trailerem R* chcieli pokazać, że w tej odsłonie główna kartą przetargową będzie w pełni tętniący życiem świat. W miejsce anonimowych NPC krążących jedynie po mieście po utartych ścieżkach, wkraczają z przytupem ogromnie zaawansowane lub też "wyreżyserowane" akcje z wykorzystaniem NPC, budujące wrażenie, że jesteśmy w prawdziwym, przepełnionym realnymi ludźmi mieście (na własne oczy oglądamy napad w wykonaniu botów, NPC w trakcie joggingu, na wycieczce w góry itd.). Zagęszczenie klimatycznych mini-miejscówek z przypisanymi NPC będzie ogromne i to zbuduje iluzję namacalności świata. A może NPC będą generowani losowo? Genialnie wygląda ta melina żuli :)

Obstawiam, że tym razem nie otrzymamy we władanie jednej utartej postaci - będziemy mogli sami zaprojektować naszego gangstera niczym w serii The Sims. Mało możliwe, ale jednak prawdopodobne jest także, że całe miasto pokazane na trailerze to gigantyczna metropolia skupiająca graczy z całego świata (NPC pokazani na trailerze = inni gracze). Tryb multi wyparłby single, ale to raczej tylko moje spekulacje i raczej nie ma szans na tak śmiałe posunięcie.

Dopracowanie szczegółów na dzień dzisiejszy ryje beret, ale kto wie czy za te kilka lat 2013/14 czy nawet później, nie będzie wyglądało pospolicie - okej... Jedno jest pewne - NPC będą w tej części kluczem do sukcesu - dziwki same podchodzą do samochodów i robią to z większą gracją niż w dotychczasowych odsłonach serii :)

EDIT: Całość faktycznie przypomina SA, niektóre miejscówki nie do poznania hehe, troche szkoda że nie wymyślili czegoś nowego czyżby kończyły się pomysły? Zamiast takiej zaje-mega-grafiki wolałbym kapitalną historię i ciekawe postaci :P

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: A tu nagle... GTA V nadchodzi!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2011, 18:48:10 »
Jak zobaczyłem pod koniec napis Vinewood to odrazu pomyślałem, że to musi być stuningowane san andreas. Fajnie się zapowiada. W 0:59 widać menela żebrzącego, jest ubrany jak typ z GTA4, nawet mordę ma podobną. Co myślicie? Przypadek?