Autor Wątek: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?  (Przeczytany 10605 razy)

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« dnia: Listopad 19, 2011, 23:00:17 »
Jest prawie jedenasta, zamiast spać człowiekowi po głowie łazi, pełza, biega i podskakuje 1000 pomysłów, ale jeden nie dał za wygraną.... Jest nas troche,  w sensie geek'ów, oldschool'owców, entuzjastów czy jak tam zwał tak zwał problem w tym że jesteśmy całkiem szeroko rozsiani... Jestem na forum od niedawna ale mam szalony pomysł na bliżej nieokreśloną przyszłość - co wy na to by się kiedyś spotkać? Nie musi to być od razu jakiś konwent, wielki zlot czy coś, po prostu garstka ludzi którzy zjechaliby w jedno miejsce żeby pogadać o grach, pograć, powymieniać się sprawdzić czy multi w GB w ogóle działa (bo ja np nigdy nie miałem okazji :/) i ogólnie dobrze się pobawić - nie tylko GB - PSP, NDS i moze coś stacjonarnego też (jeśli warunki pozwolą ) Myślę z wyprzedzeniem (mówię że nie mogę spać :P) ale na pewno nie w tym roku, wiadomo święta idą więc wkrótce portwele będą lżejsze i o wyjazdach można pomarzyć, poza tym niektórzy (ja) pracują więc warto wszystko wcześniej obgadać.
Co wy na to? Pisze się ktoś? Pomysł ma przyszłość/ potencjał?
Pisać!

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2011, 00:00:30 »
Pomysł fajny, niestety z realizacją jest bardzo ciężko jak przeszłość pokazała. Musiał by to ktoś konkretnie realizować (jakiś plan, miejsce pozałatwiać itd.) by wypaliło.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2011, 00:01:44 »
Ja mam Hikikomori, boję się ludzi z reala, nie rozumiem ich, net to mój świat. Nie chcecie mnie poznać w realu, uwierzcie mi :P Lepiej się nie rozczarować antem.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2011, 00:05:03 »
a co za problem, jak będzie kameralnie to można się się gdziekolwiek spotkać, nie musimy tego od razu robić na nie wiadomo jak dużą skalę...
 

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2011, 00:06:37 »
Ja tam mogę się pisać na spotkanie z retro warjatami:D Tylko zapewne będzie to spotkanie na południu polski, bo zazwyczaj wszystkie zloty ludzie robią tam (niezależnie od tematyki zloty), nie wiedzieć czemu. :(
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2011, 00:22:41 »
Zloty wypalają jak społeczność nie pracuje :) U nas sporo osób już zarabia na siebie więc raz że byłby problem z czasem, dwa kto by się podjął organizacji? Lokal, miejsce do spania, jedzenie itd.

Ja bym siedział w kącie z GB Classic zakapturzony i podpierał ścianę.

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2011, 00:25:57 »
Oj tam, Antari ... od razu zakładasz najgorszy scenariusz ... razem będziemy podpierać ścianę :D

Miejsce spotkania ? środek Polski, tak aby każdy miał w miarę blisko.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2011, 00:28:11 »
może chodzi o miejscówkę w sensie poza tematyką - np żeby "przy okazji" coś zobaczyć np góry itp.  A miejscówka nie jest aż tak straszna podając na przykładzie Olsztyna w fundacji Żak studenci moga w akademiku przenocować za 10 zł, wszyscy "nie - studenci" za niewiele więcej, a posiedzieć można chociażby w nowej turbo - bibliotece za 60 milionów którą postawił sobie uniwerek - nie jestem pewien ale chyba nawet można sobie salkę zaklepać, a jakby zjechać w piątek wieczorem a wyjechać w niedzielę po południu albo wszystko wmontowac w jeden z pierdyzyliona polskich "długich weekendów: byłoby spoko - ale to tylko mój przykład - teraz wy tryskajcie pomysłami :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2011, 00:30:41 »
Ja proponuje u mnie w domu, mama kupi Delicje Szampańskie bez alkoholu i zaparzy herbatę. Ale trzeba się zmyć przed 19:00 bo stary strzela z kuszy w transformator i światło gasi.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2011, 00:32:51 »
spoko- trzymam za słowo - a my na backlight przejdziemy - to kiedy ci pasuje??

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2011, 00:33:27 »
soulsick1988 >> nie bierz tego pana powyżej na poważnie, wieczorami ma słabszą głowe :D

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2011, 00:36:06 »
Antari - to Twoja mama straci majątek na delicje ;P

Jestem za Krakowem:D Będziecie mieli co pozwiedzać co niektórzy:D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2011, 00:57:51 »
to ja też nie byłem na poważnie - po prostu niech nie rzuca słow na wiatr :) No ja się dopasuję do większości ale nie lubię dużych miast - jestem wpół dziki :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2011, 00:58:50 »
To spotkanie wszystko zmieni, jesteście na to gotowi? xD

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2011, 01:00:06 »
to ja też nie byłem na poważnie - po prostu niech nie rzuca słow na wiatr :) No ja się dopasuję do większości ale nie lubię dużych miast - jestem wpół dziki :D

No wreszcie ktoś kto nie lubi miast tak jak ja. Masz plusa kolego :)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2011, 01:59:22 »
No to chyba na wsi się nie spotkamy:P Albo w lesie. Wiec jeśli nie chcecie w mieście to co w takim razie co proponujecie? Bo jak psiałeś wyżej to przykład akurat było miasto.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2011, 11:24:13 »
Miejsce spotkania ? środek Polski, tak aby każdy miał w miarę blisko.
Jestem za, najlepiej Warszawa albo Łódź.

Choć generalnie, jak ktoś powiedział, najlepiej byłoby się spotkać gdzieś na wsi czy w lesie, bo takie miejscówki mają klimat :P Zrobić grilla, osuszyć cysternę piwa i pograć na gameboyach, to by było coś.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2011, 11:42:30 »
Właśnie, takie miejsca mają klimat, a nie jesteście stąd więc tłumaczę: olsztyn to taka "metripolia" że można z jednego końca na drugi w 1,5 godziny na pieszo przejść. Miejsce które opisałem to kortowo - miasteczko akademickie z dala od centrum, z plażą, lasem i wszystkim typu nocleg i zaopatrzenie pod ręką.
Wsie są ok ale chodzi o łatwy dojazd, więc sądzę że nie ma co ludzi stresować i (jak dla mnie) 1 przesiadka to maksimum, a najlepiej żeby się bez nich obeszło. Co do biwaków to trochę chyba odpada ze względu na charakter naszego hobby - ze dwa wiadra prądu by sie jednak przydały....
Rezor - Warszawa i Łódź są jak najbardziej logicznymi propozycjami ale nie wiem jak innych mnie Wawa przeraża i jest po prostu ogromna, a pamiętaj że trzeba bedzie sie jakoś "odnaleźć" w takim Olsztynie        ( sorki że tak ciągle cisnę ale po prostu każdy chyba chciał by u siebie no nie?? :P )  zapytasz o jakiś obiekt i każdy ci palcem pokaże w którą stronę iść, i nie musisz iść nie wiadomo ile.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2011, 11:58:15 »
Co za problem, ustawka przed pałacem kultury i każdy trafi :P Problem w tym, że warszawa jest cholernie droga. Co do olsztyna, to jest daleko na północ, a pare osób tutaj (w tym Antari) jest z okolic Krakowa czy nawet gdzieś południowej granicy, więc by prawie całą Polskę musieli przejechać, więc taka akcja raczej nie przejdzie. Moje miasto też jest nie duże i jest w najcentralniejszym centrum Polski jak tylko się da, centralnie na styku mazowieckiego i łódzkiego :P

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Zlot, LAN Party, Wszyscy maniacy w jednym miejscu?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2011, 22:25:46 »
nie no to w takim razie na prawde odpada, a to twoje miasto toooo...... ?