Autor Wątek: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.  (Przeczytany 2320 razy)

Offline creakuba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« dnia: Styczeń 28, 2016, 21:59:26 »
Cześć ostatnio założyłem grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/1697002353846103/

I chciałem się spytać czy ktoś byłby chętny by kontynuować to co jest na forum ale na FB.
Ogólnie mówiąc chodzi mi o dział Nintendo(Game boy) gdzie każdy mógłby robić to samo co na forum, ale i też na facebooku aby dotrzeć do większej ilości użytkowników (jeżeli kiedykolwiek tyle będzie)

Drodzy administratorzy www.gbforever.pl czy mógłbym prowadzić taką grupę?
Pozdrawiam Segan

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2016, 12:22:33 »
Jakby nie patrzeć, to Game Boy Forever ma swoją grupę na Facebooku :L ... mi tu dobrze~ :I

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2016, 20:18:02 »
Taka forma kontaktu jaką obecnie uskuteczniamy wydaję mi się najlepsza.   Forum może i nie jest takie społecznościowe jak facebook  ale mi to pasuje . Odnoszę wrażenie że jestesmy trochę  tacy retro internetowi dzięki takiemu sposobowi komunikacji . Czuję się troszkę jak te nasze konsole  i owszem gram w najnowsze gry na najnowszym sprzęcie ale zawsze wracam do klasyki retro .

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2016, 20:26:52 »
Odnoszę wrażenie że ten temat dostaje trochę zbyt uwagi i jest zbyt poważnie traktowany....
GB nie jest jakąś zarejestrowaną marką przez to forum, i jeżeli ktoś chce założyć gruba GB Polska to nie wiem o co ma  w ogóle pytać.

Offline denirs1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2016, 20:46:07 »
Moim zdaniem ta grupa jest nie potrzebna, forum wystarcza. Masz tu praktycznie wszystko o czym mógł byś pisać na FB.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2016, 22:12:20 »
Grupa na FB mniej lub bardziej spełnia role analogiczne do forum. Tj. informowanie o pewnych treściach użytkowników, którzy dołączyli do grupy. Mimo, iż zainteresowanie mogłoby być większe, bo więcej osób ma konto na FB niż na forum, to jednak obawiam się, że z czasem przejęło by role forum.

Osobiście wolałbym kogoś oddelegować do prowadzenia profilu na FB, tj. nadać uprawnienia moderatora aby coś regularnie było postowane, oczywiście o tematyce GB. Najlepiej komuś zaufanemu oczywiście.

Offline adam104100

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 311
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:59:22 »
Grupa na FB mniej lub bardziej spełnia role analogiczne do forum. Tj. informowanie o pewnych treściach użytkowników, którzy dołączyli do grupy. Mimo, iż zainteresowanie mogłoby być większe, bo więcej osób ma konto na FB niż na forum, to jednak obawiam się, że z czasem przejęło by role forum.

Osobiście wolałbym kogoś oddelegować do prowadzenia profilu na FB, tj. nadać uprawnienia moderatora aby coś regularnie było postowane, oczywiście o tematyce GB. Najlepiej komuś zaufanemu oczywiście.

Jak coś służę pomocą w prowadzeniu profilu na FB

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Pozwolenie na prowadzenie Grupy.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2023, 21:37:45 »
I to był błąd, że wtedy poważnie nie podeszliśmy do tego tematu...