Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113131 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 14, 2011, 19:38:32 »
w adobe robilem quake movies.... dosc prosty program. nie jest jakis super skomplikowany. wejdz sobie na
http://quake.net.pl/board/?action=topic&fid=84

i tutaj sa opcje jak i co robic w adobe premiere - i wcale nie jest platna. adobe premiere 6.0 sicagneisz bez problemu. jan ie mowie o nakladaniu efektow bo to niej ets faktycnzie proste.... i dosc mocno obciaza sprzet. ale tylko do skompresowania... krotkiego filmiku jest jak najbrardizej ok. ogolnie przejzyj sobei to forum quake'owe, bo jest tam mase przydatnych rzeczy odnosne czystych filmow avi. tzn amsz czysty plik avi ktory zajmuje (z 500Mb lekko). i jest opisane co robi zeby zajmowac 5 Mb. pozdro.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 15, 2011, 23:34:55 »
W oczekiwaniu na fajną aukcję z SMB Deluxe chwyciłem karta z SMB 2 (wersja Famicon) i muszę przyznać, że mimo hardcorowego poziomu trudności gra się świetnie :) Polecam fanom Mariana i nie tylko.

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 16, 2011, 00:20:20 »
Aktualnie gram w Super Mario Advance, a dokładnie w super mario bros 2. W oczekiwaniu na ciekawą oferte Fire Emblem XD ...

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 16, 2011, 00:31:29 »
Standardowy temacik, średnio cieszący się popularnością ale co tam ;D Polecam prócz tytułów dawać krótki opisik, spostrzeżenia itp.



U mnie Chrono Trigger na DS, 23h za mną i jestem w Sol Sanctrum. Nie dziwię się czemu nazywają tą pozycję legendą jRPG. Gra jest dopracowana pod każdym elementem, ponadczasowa. Chciałbym jeszcze dodać że gra posiada rewelacyjne menu na DS. Intuicyjne i bardzo starannie dopracowane, nigdy nie grałem w jRPGa z tak dobrym menu. Czuć tutaj zaletę i przewagę DSa (czyli 2 ekranów) w 100%. Polecam!


To że jest ponad czasowe to święta prawda. Podróże w czasie, świetna muzyka. Dodatkowo postacie projektował Pan Akira! Polecam każdemu kto nie próbował tytułu. Dungeony dodane do Dsowskiej wersji skracają czas grindowania postaci i dużo szybciej odkryć można 13 czy 14 zakończeń! Extrasy w menu jako muzyka, filmy, lista przeciwników i technik walki powala swoją mnogością. 100% gry tylko dla prawdziwych fanów gdyż mnie gra znudziła po 90h, aktualnie włączam ją jedynie do utworu kończącego grę. Outskirs of Time Pana Uematsu to tyle! Polecam gorąco! Uf



Zapomniał bym, aktualnie gram DBZ: Buu's Fury :)
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 16, 2011, 02:47:52 »
chrono to jedna z najlepszych gier w jaka gralem... to jest gra ktora icgle bedize portowana i ciagel bedize sie powtarzac na nowych platformach. to jest gra tkora powinna byc autorytetem dla innych produkcji. to jest obowiazek dla kazdego gracza - dlakazdego posiadacza DS'a obraz SNES'a/ to jest gra ktora sie nie powtorzy, to ejst tytul, do ktorego sie wraca - i to sa wlasnie argumenty za tym zeby zachecic nowych graczy, nowych przyszlych wielbicieli do grania..... to nie przesada - ta gra taka jest.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 16, 2011, 16:49:01 »
Ale i Chrono Trigger ma swoją jedną małą wadę. Mianowicie gra jest legendą, co może niezbyt pozytywnie niektórych nastawiać. Ludzie spodziewają się zobaczyć tam cuda na kiju, i nie zawsze gra spełni ta wymagania. Ja sam pokładałem w niej wiele wiary i wszystko to zostało spełnione. Ale na pewno impact by był większy jakbym trafił na ów tytuł przypadkiem i nic o nim kompletnie nie wiedział. Obiektywnie z perspektywy czasu oceniając to definitywnie jest najlepszy jRPG w jaki grałem. Dla tej gry warto mieć SNESa/DSa.

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 16, 2011, 17:33:22 »
Według mnie popełniasz błąd, tak naprawdę prawdziwy gracz doceni to co docenili miliardy ludzi na świecie. Fabułę, gra jest tak fantastycznie napisana że ze słabą znajomością angielskiego każdy potrafi ogarnąć daną sytuacje, Hype gry to podróże w czasie, nie sam system walki, poruszania się czy grafika. System aktywnej walki był już znany w tamtych czasach oprawa graficzna dość średnia a i tak Legenda powstała. Nie stało to się z dnia na dzień lecz trwało to kilkanaście lat. Po takim czasie nowe mordy zajadają się grą, co rusz znajdziesz nową osobę która zachwyca się Crono, Marle czy też Frogiem. Podsumowując osoba która skreśla grę lub oczekuję od niej więcej grała w bardzo dużo gier bardziej zaawansowanych niż pierwsza odsłona Chrono ale nie zauważą że to Snes lata 90' rok 1995. Niby ten rok od FFVII ale to nie konsola Niny która swoje dostała. Ogólnie, jak dla mnie gra jest bardzo bardzo dobra, osoby nie lubiące jrpg nawet niech się za nią nie biorą gdyż skończy się to tragicznie i nie poradzicie sobie z grą, osoba uwielbiająca myśleć taktycznie, kombinować z żywiołami oraz walczyć z wyzwaniami powinna się wziąć za nią jak najszybciej gdyż nie jest trudno dostępna po premierze na konsole N'DS (polecam ntsc, fajny plakat dodawany do pudełka). Here we go, muzyka jak już mówiłem jest zajebista wyda się wam na dość prymitywną ale ma magie. Nie spamując dalej bez sensownie skończę, i na tym zakończymy ;-)
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 16, 2011, 17:40:15 »
Chodziło mi o nastawienie mentalne, chwytając za rzeczy popularne i docenione zawsze więcej od nich wymagamy niż chwytając za gry które zostały zapomniane w czasie / uchodzą za średniaki itd.

A swoją drogą to uważam że graficznie Chrono Trigger wygląda GENIALNIE na DSie. Ale to jestem ja, uwielbiam 2D. Muzyka jest również na bardzo wysokim poziomie.

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:21:55 »
Super Mario Bros DX na GBC już niemalże wymasterowane. Pozostało mi tylko nabić pasek punktów w trybie challenge (jakieś podpowiedzi ?) oraz wymienić się z kimś przez multi tabelą wyników co tak prędko nie nastapi bo nie mam z kim ;/

Aktualnie gram w rewelacyjną grę która nazywa się SESJA. Niestety nie ma możliwości zrobienia save ale póki co idzie dobrze.

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:57:39 »
A ja ciskam w Tetrisa i Blues Brothers na classicu (daamn czemu w BB nie ma zapisu).
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:15:24 »
Aktualnie gram w rewelacyjną grę która nazywa się SESJA. Niestety nie ma możliwości zrobienia save ale póki co idzie dobrze.
Mam to samo ;( Na razie w miarę dobrze, ale jutro będę oglądał REPLAY o nazwie "poprawka" ;) Ale mam nadzieję, że przejdę tą grę bo na 4 LEVELU (roku) chu*owo by było się poddać ;)

A w międzyczasie, tzn. w chwilach kiedy odpoczywam od zakuwania, pogrywam sobie w SIMS2 z DSa i musze powiedzieć, że sympatyczne, choć szczerze mówiąc spodziewałem się zwykłego budowania domku, a nie gry fabularno-przygodowej.  Dopóki nie sprzedam tej gry lub dopóki nie kupię sobie nic innego, będę w to pogrywał ;)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 28, 2011, 18:12:03 »
Wreszcie wszyscy grają w tą samą pozycję na tej samej konsoli. Ja też pykam w SESJĘ. Jestem już na ostatnim bossie ze wszystkich, ale czuję iż będzie kłopot z pokonaniem go. Ogólnie fabuła pod koniec gry mi wyjątkowo się nie podoba ;D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 28, 2011, 20:01:34 »
Ja gram z doskoku. Były 4 dni obijania się, ale trzeba w końcu zejść na ziemię bo we wtorek czekam mnie najtrudniejszy etap. Jak pokonam Bowsera to czeka nagroda w postaci Final Fantasy IV DS mmmmmmmmmmmmmmmm

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 29, 2011, 17:22:01 »
ech, a ja dzisiaj w grze SESJA straciłem drugie życie :( i mi zostały jeszcze tylko 2, a jak się nie uda to GAME OVER, i to w czwartym levelu :( z tego wszystkiego aż mi się nie chce w nic grać.

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 29, 2011, 22:06:49 »
Ja w Sesji jak na razie też mam 2 życia stracone, były 3 ale jedno udało się później zregenerować, 2 może też gdzieś jeszcze znajdę. Ogólnie gra ma hardkorowy poziom trudności.

A prócz tego gram okazjonalnie w Mafie II.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 30, 2011, 20:37:54 »
Mi się nawet spodobało granie w SIMS 2 na DS. Początkowo byłem trochę zawiedziony, że nie jest to tradycyjne budowanie domku i sterowanie simem za pomocą kursorka (tu stylusem) i wydawanie mu poleceń typu idź coś zjeść, wykąp się, sraj itp ;). Ale w sumie jako gra ekonomiczno-przygodowa też się sprawdza. Steruje się krzyżakiem, widok z za pleców jak w grach TPP, niezła grafika. Można się pobawić, choć na dłuższą metę pewnie znudzi (ale już wystawiłem na allegro, więc mam nadzieję, że nie zdąży znudzić). Tylko coś kiepsko mi idzie jak na razie zarabianie kasy ;)

Pobawiłem się też chwilę w SIMS 2 Pets i tam z koleji steruje się tradycyjnie czyli wydaje polecenia simowi za pomocą stylusa i w sumie jednak ten sposób sterowania mniej mi się podoba (choć na PC było ok ;)). No i nie podoba mi się też, że kamera jest centralnie z góry, a nie po skosie jak w wersji na PC. Ale ta gierka też już stoi na allegro, więc mam nadzieję, że pójdzie ;)

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 04, 2011, 18:54:26 »
Donkey Kong Country na SNES'a ukończony, aktualnie pykam w drugą część. Ponadto dzisiaj dotarł zakupiony Wario Blast feat. Bomberman - co mnie urzeka we wszystkich wymienionych tytułach ? Rewelacyjna muzyka (o ile w DKC to normalka, tak z Wario Blast mocne zaskoczenie)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 04, 2011, 20:01:34 »
a mi przyszło super mario 64ds i zacząłem grać. Mario 64 było moją pierwszą grą na N64, więc postanowiłem że pierwsze na DS będzie mario 64ds :D (wprawdzie piersze były simsy, ale to się nie liczy).

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 04, 2011, 21:38:06 »
Fire Emblem Sacred Stone i NBA 2k11 na ps2. Też mało czasu ostatnio na granie ;/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 10, 2011, 12:41:54 »
Ja czasu mam jak na razie pod dostatkiem dlatego też próbuję pokonać Final Fantasy IV na Nintendo DS oraz randomowo pykam z bratem (od ponad roku już) w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 na ps2 - zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie recenzją, dzisiaj dodaną.

Link: http://www.retroage.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2472&Itemid=111

Dla zainteresowanych recenzja mojego autorstwa gry Final Fantasy IV, któa dzisiaj ukazała się na RA.

Link: http://www.retroage.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2479&Itemid=119