Autor Wątek: [PlayStation2] Gry z kooperacją  (Przeczytany 2392 razy)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
[PlayStation2] Gry z kooperacją
« dnia: Marzec 10, 2012, 11:18:24 »
Szukam jakichś gier (głównie strzelanek) na PS2, które można by przechodzić z kolegą w trybie kooperacji na podzielonym ekranie. Wiem, że można tak przechodzić Half Life i Time Splitters, ale to już przeszliśmy z kumplem ;) Znacie inne takie gry? Wiem, że na gacku serious sam next encounter miał co-opa na split screenie, ale nie wiem czy jest on tez w wersji PS2, bo wersja na PS2 ma opcję gry online, więc może nie mieć split screena. Na allegro znalazłem tą grę i napisałem do sprzedawcy, to odpisał że on nie wie, bo tylko tym handluje.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: [PlayStation2] Gry z kooperacją
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2012, 12:38:14 »
S.W.A.T. Global Strike Team (chyba tak się nazywa) - fajna strzelanka z pierwszej osoby. Jest Co-Op. Pamiętam, że przyniosła dużo frajdy mnie i kumplowi ;>

Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: [PlayStation2] Gry z kooperacją
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2012, 13:17:40 »
Może nie taki typowy shooter to jest ,ale dość ciekawa gra Fallout The Brotherhood of Steel który jest na silniku Baldur's Gate Dark Alliance , możesz spróbować może Ci się spodoba ,ale gra pod koniec straaaasznie sie dłuży :P, a co do wymienionego Serious Sama to posiada co-opa na split screenie jednak nic więcej nie wiem , gdyż przy drugiej misji mój laser strzelał focha : /. Bądź możesz spróbować też trochę innych klimatów X-men Legends genialna gra w trybie co-op : )

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: [PlayStation2] Gry z kooperacją
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2012, 14:32:59 »
Metal Slug Anthology :)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [PlayStation2] Gry z kooperacją
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2012, 14:35:01 »
Metal Slug Anthology :)

Chodziło mi o strzelanki 3D, FPSy głównie. Mam już dość chodzenia w prawo ;)