Autor Wątek: Onimusha  (Przeczytany 1871 razy)

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Onimusha
« dnia: Luty 01, 2013, 15:53:26 »
Znalazłem u siebie ostatnio Onimusha:Warlord na PS2.Tytuł nieznany dla mnie zupełnie,pomyślałem jakaś japońska strategia czy coś.Odpaliłem i spodobało mi się.Po 2 godzinach zaciąłem się i nie mogę dalej iść,chyba wyszukam poradnik na youtubie. W ogóle to pierwsza gra bardzo "japońska" w którą gram.
Grał ktoś?Albo w inną część?[zdaje się,że ostatnia wyszła na ps3].
Słyszalem też o Onimusha:Tactics.Podobno świetna gra na Gba.
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Onimusha
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2013, 18:41:45 »
Nie wiele wiem o serii ale Onimusha: Tactics z tego co mi wiadomo uchodzi za słabą grę na GBA. Zdaje się też że kolega forumowy Wudu miał, grał i również zawiódł się ów pozycją (gdzieś na forum chyba o tym pisaliśmy) OT uchodzi za pozycję słabszą od FFTA (które jest bez fabuły i nudne moim zdaniem).

Najlepiej szukać Tacitcs Ogre na GBA, lub Fire Emblem :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Onimusha
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2013, 19:00:05 »
Spróbuj Onimusha: Dawn of Dreams lub Onimusha 3: DS na ps2. Świetne pozycje i można je wyrwać tanim kosztem. Zwłaszcza Dawn of Dreams jest niesamowicie dopracowana, jak przystało na grę wydaną u schyłku panowania ps2.

Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Onimusha
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2013, 14:44:32 »
Od siebie dodam, ze Onimusha 2 i 3 są całkiem niezłe w jedynkę i Dawn of Dreams nie grałem, a wypadałoby nadrobić. Ogółem ze strony Capcom przydałoby się odświeżenie serii.. kto wie może na nextgeny :) ponoć plotki były od jakiegoś dewelopera, ze ma wyjść na next geny, ale Żółto-niebiescy się bronili.