Autor Wątek: Los Santos.  (Przeczytany 2165 razy)

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Los Santos.
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 20:23:29 »
Czy Los Santos z GTA V to to samo miasto co w San Andreas tylko powiększone,czy inne?


[BTW:takie krótkie pytanie zadał bym na shouscie albo w moim staarym zbanowanym temacie "krótkie pytania" czy jakoś tak].
Oto kręcąca kokoszka:

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Los Santos.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2013, 06:51:37 »
Jest to zupełnie inne miasto. Tak jak Liberty City z Czwórki jest inne niż te z Trójki.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Los Santos.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2013, 07:48:49 »
Na osłodę dodam iż wielkość tych map się nieco.... różni.
 



Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Los Santos.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2013, 09:17:05 »
Z tą mapą w GTA V to bym tak nie przesadzał. Gram w tę grę od trzech dni i wielkość mapy wcale mnie nie przytłacza. Mamy tylko jedno większe miasto na południu a na północy jakieś tereny górzysto-pustynne i to wszystko. Miasto nie jest też wcale duże. Poza tym Los Santos z San Andreas podobało mi się bardziej. Było tam czuć klimat prawdziwego Los Angeles. Tutaj tego zupełnie się nie czuje. Nie wiem, może to kwestia upływającego czasu i postępu w grach (coraz trudniej gracza czymś zaskoczyć) niemniej jednak uważam, że przy całej wspaniałości GTA V w San Andreas grało się z dużo większymi wypiekami na twarzy.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Los Santos.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2013, 13:42:24 »
Nie zgodzę się jednak z wypowiedzią Przemka_07.
Jak zacząłem grać, to cały czas miasto jak i tereny poza miastem wywoływały reakcje typu "wooo, Waa, Łaaa" ~obrazując. "Groove Street" które jest w 5tce.. przypomina niby to z SA alee... jest fioletowe...
Moim zdaniem, sama mapa jest fantastyczna. Prawdą jest że brakuje mi pozostałych dwóch miast z San Andreas, jednakże póki co, cieszę się tym, co mam : ]
~Ale jest to tylko i wyłącznie moja opinia.