Autor Wątek: Serious Sam HD: Drugie Starcie |Steam|  (Przeczytany 2782 razy)

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Serious Sam HD: Drugie Starcie |Steam|
« dnia: Luty 18, 2014, 11:37:21 »
Zakupiłem grę SS HD: DS na Steam. [Najpierw: Jak wiecie, Steam ma system kodów. NP.w pudełkach z grami znajdują się kody które trzeba wpisać żeby gra została dopisana do konta, można kupić od kogoś kod i wpisać go,przez co gra zostanie dopisana do konta.]Historia właściwa: Włożyłem płytę do czytnika, wybrałem: Zainstaluj. Wyskoczyło okienko ze Steama [wybór gdzie zainstalować,ile ta gra zajmie] i tam również kliknąłem zainstaluj. Po zainstalowaniu wyskoczyła moja biblioteka steam na której znajduje się moja gra.
W czym problem?
Instalator NIE poprosił mnie o kod, a mimo to gra została dopisana do konta. To jakiś błąd? Bo wychodzi na to, że mógłbym pożyczyć płytę koledze i jemu też zostanie dopisana do konta.
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Morden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • ▄▀▄▀██ MRD ██▀▄▀▄
    • Blip Me Beautiful
Odp: Serious Sam HD: Drugie Starcie |Steam|
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2014, 20:45:52 »
Zakupiłem grę SS HD: DS na Steam. (...) Włożyłem płytę do czytnika

Chwileczke ... Kupiles gre w sklepie Steam, czy na plycie? Z tego co napisales wynika, ze kupiles ja na Steam, ale masz plyte [?].

Niektore gry, obecne zarowno na Steam jak i w wersjach plytowych, chca sie automatycznie dodawac do biblioteki. Nie oznacza to, ze zostaly odkluczone jako zakup Steam. Po prostu wskakuja na liste gier, ktora mozesz recznie edytowac. Mozliwe, ze tak wlasnie sie stalo, jesli nie musiales aktywowac produktu za pomoca klucza. Instalowales gre przy odpalonym kliencie i ten automatycznie sie zapytal, czy chcesz gre dodac, by miec wszystko na jednej liscie.

Mozliwe, ze czegos nie zrozumialem, ale jesli logujac sie do profilu Steam z przegladarki widzisz gre na liscie, znaczy sie, ze w jakis psiejski-czarodziejski sposob sie aktywowala.

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: Serious Sam HD: Drugie Starcie |Steam|
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2014, 12:05:21 »
Może źle się wyraziłem, kupiłem grę w pudełku. Nie wiem może późnej gra poprosi mnie o klucz. Mi to nie przeszkadza, tylko trochę mnie zdziwiło.
Oto kręcąca kokoszka: