Autor Wątek: [PC] Shank  (Przeczytany 2591 razy)

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
[PC] Shank
« dnia: Luty 07, 2011, 21:44:45 »

Dobra platformówka / beatemup. Przedstawiciel wymarłego już prawie gatunku. Dobra rysowana grafika (chyba, że ''NO WESTERN ART'' ;p), krew i combosy.
Znacie? Bo ja jestem nie na bieżąco z nowościami. Albo coś podobnego. Może być freeware/homebrew.
Dobra, wracam do gry bo fabuła wciąga ;p.

filmik z gameplaya: http://tiny.pl/hc8pr


Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: [PC] Shank
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2011, 09:33:54 »
Znamy, znamy doskonale. Akurat mam wersję na PC aktualnie zainstalowaną na dysku i cóż mogę powiedzieć - gra powoduje szczękopad i daje niesamowitą frajdę z rozwalania kolejnych przeciwników! Grafika jest doskonała, muzyka również jej dorównuje, ale to i tak nic przy systemie walki, który niby nie jest bardzo skomplikowany (trzy bronie przyporządkowane pod trzy przyciski pada), ale daje naprawdę dużo możliwości. Moja ulubiona giwera? Oczywiście shotgun!

Grę polecam każdemu, kto ma w domu X360 bądź średniej klasy komputer osobisty. Naprawdę warto zagrać, lecz ostrzegam - można stracić nerwy podczas pojedynku z pewną panią (bodajże trzeci boss z kolei, zaraz po drugim Butcherze) uzbrojoną w miecz samurajski.

Offline PatrykO

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: [PC] Shank
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 11:34:30 »
Czy to jest ta gra, które jest dostępna także na PSN? Zastanawiam się, czy w nią nie zainwestować...Chodzi mi o to:


Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: [PC] Shank
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2011, 18:28:02 »
Nie słyszałem o wersji na PSN, ale może i masz rację. Tak, z tej gry pochodzi wrzucone przez Ciebie logo.

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [PC] Shank
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2011, 19:56:47 »
można stracić nerwy podczas pojedynku z pewną panią (bodajże trzeci boss z kolei, zaraz po drugim Butcherze) uzbrojoną w miecz samurajski.

hehehe z ust mi wyjąłeś ;] wisze na niej obecnie ;]

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: [PC] Shank
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2011, 20:27:34 »
Sorki za odkop, ale po prostu nie widziałem wcześniej Twojej odpowiedzi ;) pamiętasz, czy udało Ci się ją przejść?