Autor Wątek: [Wszystkie] Ogólny  (Przeczytany 6201 razy)

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: [Wszystkie] Ogólny
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2013, 13:00:57 »
Miałem kilka razy konsole DS w ręku i przyznam szczerze, że "nie czuję" tego powiązania czy kontynuacji tych konsol względem GB. Po pierwsze Game Boy jest konsolą oddająca klimat czasów 8-bitowych, chiptunowej muzyki i ma w sobie to coś, czego nie jestem w stanie przelać "na papier". Dla mnie to gigantyczna różnica i mimo ciekawych tytułów dochowam wierności GB :)

P.S. Nie bijcie :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [Wszystkie] Ogólny
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2013, 14:01:26 »
Też tak na początku miałem, z czasem jak zapoznałem się z takimi tytułami jak Contra 4, Giana Sisters DS, Mighty Flip Champs itd. to zmieniłem zdanie :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Wszystkie] Ogólny
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2013, 17:17:04 »
Też tak na początku miałem, z czasem jak zapoznałem się z takimi tytułami jak Contra 4, Giana Sisters DS, Mighty Flip Champs itd. to zmieniłem zdanie :)

A ja nie i dalej wielbię Classica. Ale mam wszystkie konsole z tych co wymieniliście. Z tą różnicą, że z rodziny DS mam 1 sztukę i 3DS też 1. Z rodziny GB "trochę" więcej ich mam. O czymś to świadczy w moim przypadku. 3DS Classic jest uroczo nieżyciowy konstrukcyjnie, taki marzycielski gadżet zaklęty w odległej czasoprzestrzeni. Ma za to kilka fajnych limitów. XL jest genialny w jednolitych barwach (różowa wersja UK - mój faworyt!), za to limity ma tragiczne. Z ergonomią lepiej ale dalej kilka debilnych rozwiązań.

PS. Nazwa tego tematu rulezuje, ilekroć weń wchodzę, nie mogę się powstrzymać od niekontrolowanego uśmiechu :D

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: [Wszystkie] Ogólny
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2013, 17:27:00 »
Prawda. Mimo, ze sprzetowo 3DS jest z lekka dziadowy, to gry i kompatybilnosc z DSem (ktora ma spory sens dopiero na modelu XL) daja rade.
Kupujesz sprzęt Nintendo dla mocy...? Nie rozmawiam z  Tobą :F

(trochu mi strona zeszła)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [Wszystkie] Ogólny
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2013, 20:34:15 »
Przecież DS to dwa GBA sklejone ze sobą taśmą, pod względem mocy i rozmiarów ekranów. (a taśma to ukłon w stronę zawiasów w DS Lite <:) Ja DSa bardzo cenię, może i najbardziej z konsol N. Za wygląd, ideę (lubie 2 ekrany), pixelartowe wciąż gierki, genialne wydania gier.