Autor Wątek: [Dreamcast] jakie gry na poczatek?  (Przeczytany 2266 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
[Dreamcast] jakie gry na poczatek?
« dnia: Październik 23, 2011, 13:26:08 »
jakie gry poelcacie zeby kupic w pierwszej kolejnosci. wlasnie udalo m isie kupic dreamcasta z padem i z kablami za 15 PLN :D:D, no ale potrzebowalbym gierki , najlepiej cos zrecznosciowego i totalnie odmozdzajacego.... mzoe jakis dobry platformer? nei wiem nie znam sie w ogole na tym sprzecie i nei wiem jakei tytuly na pewno dalyby mi duzo frajdy. a moze jakeis tytuly dla dziewczyny? moja zona tez chetnie w cos pyknelaby ;P

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [Dreamcast] jakie gry na poczatek?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2011, 14:08:05 »
gdzie tak tanio wyrwałeś? Sonic jest fajny na dreamcast, jak szukasz platformówek.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dreamcast] jakie gry na poczatek?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2011, 15:30:05 »
na allegro w dziale: kolekcje>pamiatki PRLu>zabawki :D:DD, czesto tma ruskie gierki tez sprzedaja. radze tma zajrzec - jest mase zabawek, ktrymi keidys sie bawilem, swietne sie to wspomina jak sie przeglada te przedmioty ;D. zainteresowal mnie dreamcast bo jest caly komplet wiaodmo bez pudla itd itp. no ale trazeba obadac. mzoe fajne gierki ebda to cos pogram.

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: [Dreamcast] jakie gry na poczatek?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2011, 23:12:30 »
Crazy Taxi, Chu chu rocket, Sonic Adventure, Jet Set Radio,  Virtua Tennis, House of the Dead 2. Pierwsze dwie gry zdecydowanie najtańsze po poniżej 10zł.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dreamcast] jakie gry na poczatek?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2011, 10:56:38 »
okej dzieki serdeczne za pomoc, bede cos motac.