Autor Wątek: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata  (Przeczytany 2632 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
[GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« dnia: Marzec 26, 2012, 00:59:23 »
Witam. Moje pytanie dotyczy pirackiej składanki, której zdjęcie załączam poniżej.



Prawdopodobnie (bo pamiętam to dość słabo) była to pierwsza gra jaką dostałem mając około 6-7 wiosen. Postaci na okładce się zgadzają, podobnie jak rzekomo duża liczba zawartych gier. Z chęcią przypomniał bym sobie jakie tytuły znajdowały się na owym kartridżu. Może ktoś z was go posiada? Jeżeli tak to byłbym dozgonnie wdzięczny za sprawdzenie owych informacji i zamieszczenie ich w tym temacie.

EDIT: Polecam zwrócić szczególną uwagę na pewnego niebieskiego jeża na okładce... Pamiętam właśnie, że grałem w jakiegoś Sonica na GB Classic, ale wśród oficjalnej listy wydawniczej nie odnalazłem takiego tytułu, chyba z oczywistych względów. Czyżby jakiś fanmade?

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2012, 07:38:23 »
Tydzień temu sprzedałem identyczny cart na alle. Gier niby jest 280 tylko że tak naprawdę jest ich 18 i cały czas się powtarzają. Co do Sonic'a to faktycznie jest gra o takim tytule ale nie ma ona nic wspólnego z Sonic the Hedgehog.

A tak przy okazji to Sonic the Hedgehog wszedł na GB ale niestety tylko w kraju kwitnącej wiśni i jest niełym rarem.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2012, 12:32:37 »
Tydzień temu sprzedałem identyczny cart na alle. Gier niby jest 280 tylko że tak naprawdę jest ich 18 i cały czas się powtarzają. Co do Sonic'a to faktycznie jest gra o takim tytule ale nie ma ona nic wspólnego z Sonic the Hedgehog.

Kurde ja to mam fart. Tak przypuszczałem, że to ktoś od nas sprzedaje. Nie przypomniałbyś sobie jakie tam były tytuły nagrane?

Z tego co pamiętam były tam:

1. Disney's Pinocchio
2. Disney's Lion King
3. The Smurfs
4. Sonic?
5. Contra: The Alien Wars
6. Kung Fu Master
7. Super Mario Land
8. Tetris

Potwierdzisz czy coś z tego było? To dla mnie taka okazja cofnąć się w przeszłość :P

A tak przy okazji to Sonic the Hedgehog wszedł na GB ale niestety tylko w kraju kwitnącej wiśni i jest niełym rarem.

Hm trzeba przyznać, że dziwne. Zwłaszcza, że Sonic wyszedł przecież na Segę GG w 1991 r. i miał być konkurencją dla hydraulika. To trochę tak, jakby wydali Mario na Segę Game Gear.


Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2012, 12:52:17 »
Z tego co pamiętam były tam:
1. Disney's Pinocchio
2. Disney's Lion King
3. The Smurfs
4. Sonic?
5. Contra: The Alien Wars
6. Kung Fu Master
7. Super Mario Land
8. Tetris
Z tych które wymieniłeś nie było Contry za to były jeszcze Duck Dodgers, Toy Story i kilka Japońców

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2012, 13:04:19 »
Chodzi mi po głowie jeszcze jakiś Spider Man, Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of the Foot Clan... były? Contra widniała pod inną nazwą jakiś Total Carnage czy coś.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 13:19:17 wysłana przez Antari »

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2012, 13:40:36 »
Ja ten cart odpaliłem tylko raz żeby zobaczyć jakie gry na nim są po czy go sprzedałem. Teenage Mutant Ninja Turtles chyba było ale Spider Man'a już sobie nie przypominam. Mogła to też być inna składanka z tą samą naklejką bo tak też już bywało.

Offline Dudeski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: [GB Classic] Pytanie odnośnie pirata
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:11:46 »
Wydaje mi się, że chyba mój kolega z podstawówki ma/miał taki kartridż. Postaram się z nim skontaktować i dowiedzieć się coś na jego temat (kartridża :) )

Swoją drogą, czemu temat wątku brzmi Pytanie odnośnie pirata a nie Pytanie odnośnie składanki? To troche mylące...