Autor Wątek: [DS Classic] Call Of Duty Black Ops Collectibles  (Przeczytany 2857 razy)

marlo92

  • Gość
[DS Classic] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« dnia: Luty 27, 2011, 14:38:20 »
Witam mam problem nie mogę znaleźć collectibles w dwóch ostatnich misjach czyli :
The payback
Cold feet


brakuje mi  tylko jednej gwiazdki i nie wiem gdzie je znaleźć przeszedłem już ze 30 razy te dwie misje i dalej ich nie mogę znaleźć.Fajnie by było gdyby ktoś mi powiedział gdzie się one znajdują ??

« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2011, 11:22:52 wysłana przez Keitaro »

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 15:22:11 »
może na youtube są odpowiednie filmy z walkthrough?

marlo92

  • Gość
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2011, 16:22:18 »
szukałem ale nie znalazłem nic takiego ??

marlo92

  • Gość
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2011, 22:48:21 »
oki znalazłem jedną został mi jeszcze jedna gwiazdka z misji The payback znalazłem w internecie opis po angielsku gdzie je znaleźć ale nie za bardzo go rozumiem :

16)Mission 15-The payback:
A.In the area where you are supposed to be covering your team with sniper support,it is underneath the left walkway,hidden behind a wall there.
B.Right after the area where you provide sniper coverage,move down the stairs and keep going until you re even with the path you came in on.Then look up,the collectible is on the roof of the lefthand building.
C.In the treeline in the beginning.
D.it's at the end of the field at the very end.Shoot it before you run out into the field,or you ll miss it because of the cutscene.

może ktoś to w miarę rozumnie przetłumaczy bo ja nie daje rady ;/( co oznacza słowo ''treeline''??) punkt D osiagnełem więc nie trzeba tłumaczyć


EDIT: Podaje link do poradnika może komuś się przyda ;]

http://www.supercheats.com/nintendods/call-of-duty-black-ops/15250/Collectibles/

LUB:

http://faqsmovies.ign.com/faqs/document/article/113/1138693/salapatouras_codbo_ds_collectibles_2010dec06.pdf



Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2011, 09:53:17 »
a treeline to czasem nie jest linia drzew? ;) Może są jakieś drzewka w tej misji, poszukaj.

marlo92

  • Gość
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2011, 15:34:13 »
też tak myslałem i sam nie wiem bo tych drzew jest sporo w całej misji a na początku wychodzimy z lasu wiec dziś poszukam jeszcze raz eh co za gra ;/

 

Offline Mateusz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2011, 16:09:50 »
A. W miejscu, gdzie kryjesz swoją drużynę ogniem snajperskim. Znajduje się poniżej drogi po lewej stronie, będzie schowane za murem, który się tam znajduje.

B. Zaraz za lokalizacją w której chroniłeś swój zespół ogniem snajperskim. Idź po schodach w dół do momentu, gdy zrównasz się z szlakiem, którym tutaj przyszedłeś i spójrz do góry. Poszukiwane collectible znajduje się na dachu budynku po lewej stronie.

C. Wśród linii drzew na początku; Treeline oznacza również górną granicę lasu, więc skoro wychodzisz z lasu na początku tej misji, chodzi pewnie o tę granicę właśnie.



marlo92

  • Gość
Odp: [NDS] Call Of Duty Black Ops Collectibles
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2011, 16:19:20 »
Dzięki wielkie kolego dziś poszukam i dam znać jak tam mi poszło ??