Autor Wątek: [DS] Tytuły warte uwagi  (Przeczytany 6150 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
[DS] Tytuły warte uwagi
« dnia: Sierpień 06, 2011, 10:16:24 »
Witam! (Ostatnio ciągle robię offtop ;d)
Mam do Was, jak się domyślacie, pewną prośbę, polećcie mi tytuły warte uwagi na konsolę NDS (Nintendo Dual Screen).

Pozdrawiam.

PS.Przepraszam za robienie przeze mnie offtopu typu. Polećcie mi gry,Jaką konsolę wybrać itd. itp. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 23:57:34 wysłana przez GBM_Fan »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2011, 10:50:38 »
GTA Chinetown Wars, Golden Sun Dark Dawn, Dragon Quest IX i VI, Dementium 1 i 2 (ale to jest chyba od 18 lat), Mario 64 DS, Kirby cośtam. A co, acekarda kupiłeś albo R4? Bo nie sądzę, że pytasz w celu zakupienia oryginałek :P

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2011, 12:06:36 »
Na razie nawet konsoli nie mam xd
Oryginałki kupię ;P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 21:20:04 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Saito

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2011, 15:29:39 »
Zdecydowanie polecam Scribblenauts ;)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2011, 16:23:50 »
Mam już 100 gier ,które muszę mieć i oczywiście jest już na niej Scribblenauts ,podobno zajefajna gra!To co zanotujesz w notesie pojawi się w....grze! Jest więcej takich "fajerwerków".
Jeszcze nie grałem ale zapowiada się interesująco ;>
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2011, 00:37:33 »
Scribblenauts , Dementium, Resident Evil, Mario Kart, Metroid Prime Hunters, Castlevania, Trauma Center, Advance Wars, Zelda, Wario Ware: Touched, Marian, Profesor Layton, Ace Attorney, GTA: Chinatown Wars, Pokemony Black/White.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2011, 09:54:52 »
Tylko wtrącę,  że wersja  na PSP GTA: Chinatown Wars jest lepsza niż na DSa. Wiem co mówię, grałem w wersję DSową. ;)

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:12:33 »
Mam już 100 gier ,które muszę mieć
A w połowę nawet nie zagrasz. żal. Zresztą takie obnoszenie się z piraceniem na forum, gdzie są głównie KOLEKCJONERZY strasznie mnie irytuje.

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:43:21 »
Tylko wtrącę,  że wersja  na PSP GTA: Chinatown Wars jest lepsza niż na DSa. Wiem co mówię, grałem w wersję DSową. ;)

Imo, nie prawda, grałem w obie wersję i zdecydowanie lepsze jest wersja na DS'a. Wykorzystywanie ekranu dotykowego oraz mikrofonu w tej grze to po prostu mistrzostwo! pomijając również fakt że oryginalna wersja gry była tworzona z myślą o ds'ie, potem ją odpowiednio przerobiono na PSP (lepsze efekty świetlne, ogólnie lepsza grafa...)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:59:11 »
Mam już 100 gier ,które muszę mieć
A w połowę nawet nie zagrasz. żal. Zresztą takie obnoszenie się z piraceniem na forum, gdzie są głównie KOLEKCJONERZY strasznie mnie irytuje.

Mam już listę 100 gier,które mi się podobają, czytaj ze zrozumieniem.I będę grać we wszystkie ,gdyż po to kupuję DS'a. A w stronę piracenia nie mam jak na razie ŻADNEJ gry na DS'a na komputerze.Poza tym nie  piszę "No ściągnę se Scribblenauts, podobno fajne..", po drugie masz -naście lat ,że piszesz "żal"? Po trzecie kupię Acekard'a i będę tam mieć e-booki oraz gry ,ale potem będę kupować oryginały gier ,a poza tym nikt mnie się nie czepia tylko Ty, a sam na 99% masz nielegalną muzykę,gry lub inne pierdoły ściągnięte z internetu.A i jeszcze, jeżeli nie masz żadnej gry do polecenia to nie nabijaj sobie postów.

Z poważaniem,
Mario_77
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:54:55 »
Co ma wiek do pisania słowa "żal"? Jeśli dzielisz wszystko na to co mogą nastolatkowie i na to co dorośli, to pewnie z gameboya również "wyrośniesz" :P Jakiś ty dorosły, hehe :D Czepiam się, bo wiele twoich postów mnie po prostu irytuje. Nie mam nic do ciebie, ale kurde, w niektórych postach naprawdę zachowujesz się jak dzieciak. Tak, mam piracką muzykę, ale nie gadam o niej na forach, gdzie są ludzie zbierający oryginalne płyty. Zachowuję ten fakt dla siebie i ty też byś mógł. Nie sądze by kogokolwiek tutaj interesowało jakie gry sobie chcesz ściągnąć. A to, że się tu nikt nie czepia,to wynika pewnie nie tyle z faktu, że nikogo to nie drażni, ale po prostu ludzie na tym forum są wyjątkowo uprzejmi (co się rzadko zdarza w necie). Co do czytania ze zrozumieniem napisałeś "100 gier, które muszę mieć" a nie "które mi się podobają".

P.S. a tak wogóle to lepiej sobie idź pograc w piłkę, a nie tracisz najlepsze lata na siedzenie przed konsolą :P

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:57:27 »
Ja powiem tak, idź sobie pograj na konsoli a nie trać najlepszych lat na grę w piłkę ;D

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:04:46 »
W imię zasady "zmarnowałem życie, niech i inni marnują" xD

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:06:27 »
hehe nie do końca, ale nie widzę nic gorszącego w graniu na konsoli niż odbijaniu piłki. Niech każdy robi co lubi i na co ma ochotę ;)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:16:37 »
Też nie widzę w tym nic złego, gdyby było inaczej, to nie siedziałbym teraz na tym forum :P

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:35:59 »
ja się poszedłem opalać, posiedziałem 20 minut i powiedział sobie "dosyć" za ciepło jest :D aż mnie głowa rozbolała z tego ciepła ;x

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:52:17 »
Powiedz odrazu, że ci słońce w ekranik świeciło ;P

Co do gta chinetown wars, to zgadzam sie, że wersja na DS jest miodniejsza, choć oczywiście ma znacznie słabszą grafikę. Ale nie grafika jest najważniejsza.
Za to Resident Evil moim zdaniem jest miejscami za mało wyraźny, tzn. można nie zauważyć jakiejś rzeczy, którą trzeba podnieść.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2011, 14:05:24 »
Oj tam, znowu kwestia gustu jeśli chodzi o GTA Chinatown Wars. ;)
Tak, grafika nie jest najważniejsza. Nie należę do tych, co muszą mieć mega grafikę w grach. Inaczej nie grałbym na GameBoy'u. ;]

Na DSa polecam obydwie Zeldy, przeszedłem Phantom Hourglass i strasznie mnie wciągnęła. Do tego ma bardzo klimatyczną muzykę.

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2011, 14:09:40 »
Jeżeli nie grafika jest najważniejsza, to czym uwiodła Cię wersja na PSP ? ;)

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: DS Tytuły warte uwagi.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 07, 2011, 14:13:04 »
Na DSa mam na razie tylko dwie gry - Zelda Phantom Hourglass i New Super Mario bros - obie gierki są zarąbiste!