Autor Wątek: [GB Classic] Szukam gry...  (Przeczytany 2127 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
[GB Classic] Szukam gry...
« dnia: Styczeń 17, 2012, 13:52:26 »
Szukam gry na GB. Sprawa jest o tyle ciężka, że grałem w nią ponad 10 lat temu na emulatorze i mało szczegółów pamiętam. Bardzo mało :)

Gra na pewno była na GB. Była to gra akcji/strzelanka z tym, że poziom pierwszy (chyba) polegał na przemieszczaniu się w górę skacząc (lub przechodząc przez drzwi) na wyższe platformy. Nasz postać to był chyba jakiś żołnierz. Mam screenshoty w głowie i ciężko mi to opisać dokładniej :) Może jakimś cudem ktoś mi podpowie podobne tytuły.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 14:00:38 wysłana przez GBM_Fan »

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: [GB Classic] Szukam gry...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2012, 18:38:09 »
ściągnij sobie kompletny ROM-set na GB i sprawdzaj bardziej prawdopodobne nazwy - jak to zawiedzie to próbuj po kolei - znam ten ból - tylko ze ja szukałem gry na NES którą znalem z pegazusa jako "Nymkies" podczas gdy oryginalny tytuł to "Rock'in Cats"
PS A nie chodzi o "Bionic Comando" ? Czy to coś mniej oczywistego? Każdy szczegol sie tu liczy...

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GB Classic] Szukam gry...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2012, 18:52:08 »
Proponuję też obejrzeć na youtube filmik 100 gb games in 10 minutes. Może się tam trafi.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [GB Classic] Szukam gry...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2012, 19:02:49 »
PS A nie chodzi o "Bionic Comando" ? Czy to coś mniej oczywistego? Każdy szczegol sie tu liczy...

O masakra, toż to Bionic Commando. Oglądałem filmiki, przeglądałem top listy i jakoś nie skojarzyłem. To przez ten pierwszy level, który jakoś utkwił mi w pamięci :D Dzięki :)

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: [GB Classic] Szukam gry...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2012, 22:28:21 »
No problem ;)