Autor Wątek: [PC] Wasteland 2  (Przeczytany 2371 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
[PC] Wasteland 2
« dnia: Kwiecień 08, 2012, 21:46:37 »
Nie wiem, czy wiecie, ale powstanie kolejna część gry Wasteland. Jakby ktoś nie wiedział to jest to cRPG, który był inspiracją dla twórców serii Fallout (głównie F1 i F2, bo F3 to już nie ta bajka). W połowie marca wystartowali z projektem na stronie kickstarter.com w celu uzbierania 900.000$ na sfinansowanie gry. Już po 2 dniach licznik wskazywał prawie 1.200.000$ (?!), a teraz jest już grubo ponad 2mln.

Więcej tutaj:
http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2

Znajdziecie tam wszystkie info jak gra będzie wyglądać, do kogo jest skierowana i jak możecie jeszcze pomóc (kasa jest zbierana do 17 kwietnia).

Na koniec pierwszy concept art do gry. Wygląda bosko, co? :) Już widzę jak miłośnicy Fallout zacierają ręce :D



Ja się już doczekać nie mogę. Fallout 1 i 2 to dla mnie jedne z najlepszych gier ever.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2012, 15:26:40 »
Mnie niestety pewnie Wasteland 2 ominie szerokim łukiem...

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2012, 22:46:49 »
Bardzo wczesny screen z Wasteland 2.


:)

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2012, 10:29:03 »
Jako fan pierwszych dwóch części Fallout, mogę śmiało powiedzieć, że będzie moc! Nie mogę się doczekać, gra już teraz prezentuje się bardzo dobrze. Ale to nie oprawa jest najważniejsza, główną rolę będą grały tutaj elementy RPG i klimat, który musi, absolutnie musi być na poziomie drugiego Fallouta. Czekam z niecierpliwością.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2012, 11:22:42 »
Klimat na pewno będzie trochę inny, bo to kontynuacja Wasteland 1, którego fabuła to całkiem inna bajka i z uniwersum Fallout nie ma nic wspólnego. Poza tym wszystko co związane z Fallout musi przejść przez ręce panów z Bethesdy, bo to do nich teraz należą prawa do serii.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:16:53 »
Mała próbka muzyki z Wasteland 2. Mark Morgan to IMO geniusz. Wiem na pewno, że muza będzie wgniatać :)

http://www.youtube.com/watch?v=vX6MA7WF8YA

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2013, 19:11:16 »
Pierwszy gameplay video z komentarzem. Parę rzeczy mi się nie podoba, ale ogólnie jest mega i pewnie produkt finalny pozamiata.

http://vimeo.com/59292662

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: [PC] Wasteland 2
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2013, 16:11:51 »
Widziałem gameplay, jaram się tytułem ponieważ Fallout 2 (i odrobine szpili w 1 część) zamiatają miodnością i rozbudowaniem. Uwielbiam post-apo nie moge sie doczekac recenzji.