Autor Wątek: [DS] oryginalność i testy  (Przeczytany 4863 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2012, 23:29:50 »
Spoko, spoko. Ustalimy ceny to pogadamy. :P Poczekam na odpowiedzi cen proponowanych przez użytkowników oraz zgodę rodziców. (poza tym jeszcze konsoli nie mam xD)

@EDIT
Żeby nie nabijać postów, mam dopiero 14 lat. :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 09:30:23 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2012, 23:40:43 »
zgodę rodziców ? ja myślałem że 77 to rocznik : P, ja też nie mam konsoli, to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy, jak to rapował jeden z lepszych polskich raperów : P
"Spułczuje" : <

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2012, 17:55:08 »
@EDIT
Żeby nie nabijać postów, mam dopiero 14 lat. :P
A nie 13? :P

MI_rai mogłbyś powiedzieć coś więcej o tym Pokewalkerze? Tzn. jaki to ma jeszcze związek z Pokemonami? xD Bo to że liczy kroki nie czyni go "Pokewalkerem" xD

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:03:40 »
Jest to zwykły pedometr tylko jeszcze z funkcją przesłania sobie na niego poka i trenowania go i zdobywania przedmiotów. Całkiem zacna rzecz (ja swój rozwaliłem niedawno bo odpadł od paska i najechałem na niego autem :p)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2012, 21:20:35 »
@EDIT
Żeby nie nabijać postów, mam dopiero 14 lat. :P
A nie 13? :P

Rocznikowo mam 14. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2012, 22:11:54 »
pokewalker to taki bajer, gdzie wrzucasz pokemona i jak chodzisz nabija ci tzw. Watty i za nie można coś tam w nim robić, nie pamiętam co : P, oraz można tam też o dziwo łapać pokemony itp itd, takie bajeranckie Tamagotchi z liczeniem kroków, można sobie sprawdzać ile się dziennie robiło kroków i sumowac i takie tam, mnie to jara będę sobie liczył ile w robocie kilometrów robię : P mingan to napewno chcesz kupić nowy : D
"Spułczuje" : <

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 28, 2012, 17:52:10 »
Do całej rozmowy warto dodać, że niektóre kartridże na NDS odznaczają się innym kolorem aniżeli te zwykłe ciemnoszare.

Pokemon Black/White, SoulSilver/HeartGold i Walk with Me zawarte zostały na czarnych kartridżach, które wyróżnia posiadanie portu podczerwieni (oznakowanie NTR-031 w opozycji do NTR-005). Jeżeli twoje gry, które wymieniłem wyżej są na zwykłych szarych nośnikach to masz pewność, że to piraty. Ale z tego co widzę podane kartridże na twoich zdjęciach są właśnie czarne :D

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: [DS] oryginalność i testy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 02, 2012, 23:12:49 »
boooże  ja się czasem was boję, wy posiadacie taką wiedzę niespotykaną powszechnie że to aż strach : P,
owszem, są czarne jak ten czarny z włoch co strzelił dwie bramki niemcom oraz mają oznaczenie NTR-031, wiec wszystkie znaki na niebie wskazują że metodą, (a chu* kupuje) trafiłem oryginały. Dziękuje miłym Panom : P
"Spułczuje" : <