Game Boy > Ciekawostki

Oficjalny poradnik do gier Game Boy

(1/2) > >>

dzikitom:
Oficjalny poradnik do Gier Game Boy Galeria


Jakby ktoś chciał zobaczyć Oficjalny poradnik do gier Game Boy a w przeszłości nie miał okazji lub po prostu zatęsknił za nim ;)

igor:
Szkoda, że nie pdf.
Jak kupisz to się pochwal za ile. Jestem ciekaw ile to jest warte.
Właśnie przeszedłem Red, ale z takim poradnikiem byłoby fajniej, bo niestety musiałem zaglądać do internetu (żeby nie chodzić po omacku godzinami - pominąłem tez jakimś cudem jedną odznakę).

Ostry96:

--- Cytat: igor w Sierpień 29, 2016, 09:55:21 ---Szkoda, że nie pdf.
Jak kupisz to się pochwal za ile. Jestem ciekaw ile to jest warte.
Właśnie przeszedłem Red, ale z takim poradnikiem byłoby fajniej, bo niestety musiałem zaglądać do internetu (żeby nie chodzić po omacku godzinami - pominąłem tez jakimś cudem jedną odznakę).

--- Koniec cytatu ---

... jak mogłeś ominąć odznakę, da się tak? o.o
A co do poradnika - posiadam, dorwałem zaa... oryginalną cenę - 24,95zł (w stanie nowym!), ale prawdopodobnie sprzedający nie zdawał sobie sprawy z wartości tego :F.

igor:
No można. W Safron City nie pokonałem Team Rocket, więc zaliczyłem tylko jeden Gym. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć. Widocznie wydawało mi się, że będę musiał jeszcze do tego miasta wrócić po odejściu Team Rocket.
Ostatni raz przechodziłem Pokemon Red jakieś paręnaście lat temu, więc mogłem zapomnieć ;)

Ogólnie przejście tych wszystkich tuneli itp. bez map jest dosyć trudne. A widzę, że w oficjalnym poradniku są te mapy co jest bardzo fajne :)

EDIT: P.S. Gdzie dorwałeś tą nówkę w tej cenie?

dzikitom:
Poradnik w pdf Proszę bardzo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej