Autor Wątek: Nintendo Club UK stars  (Przeczytany 2086 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Nintendo Club UK stars
« dnia: Kwiecień 30, 2013, 23:43:35 »
Niedawno pojawiły się dwie nowe nagrody w europejskim Nintendo Club. Puchary z serii MK.



Brakuje mi 500 gwiazdek :P Odstąpi ktoś po znajomości?

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2013, 00:31:16 »
Ja chętnie odstąpię. Mam jeden z gry z 3DS'a, niestety nie wiem, czy chodzi o coś takiego i nie wiem ile gwiazdek  zawiera  ;) Taki czerwony, jest na nim taki jakby prezent i jest napisane  Free! . No i jeszcze logo Club Nintendo.

Znajdzie się jeszcze jakiś z DS lite, a jak jeszcze będzie mało to załatwię Ci jeden kod od kumpla z Wii Sports. Wszystkie zdrapki niewykorzystane oczywiście :P

Zastanawia mnie tylko, jak chcesz to zrealizować w naszym biednym kraju? Wysyłasz do kogoś w UK, czy jak? Chętnie Ci te kody odstąpię, bo przecież szkoda, żeby się zmarnowały, skoro ja nie mam jak ich zużyć. Ale pozwól, że zajmę się tym dziś po południu, bo już teraz mnie do wyra ciągnie :]

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2013, 01:26:16 »
Człowieku nie wiem jak Ci dziękować :) Z nieba mi spadłeś.

Tak, mam kumpla w UK, który już raz załatwił mi 1 gadżet z klubu Nintendo. Item szedł dość długo, bo najpierw do niego, a później z UK do mnie.

Odnośnie kodu, na zdrapce jest umieszczona data, wraz z którą kod z klubu przepada :( Lepiej sprawdzić, bo może się okazać że ten z Nintendo DS Lite jest już nieważny.

Anyway jak uda się zgromadzić te 5000 gwiazdek i transakcja dojdzie do skutku obiecuję wrzucić foty na forum :)

Na początku spróbujmy ten z DS Lite, bo za konsolę dostaje się chyba właśnie 500 gwiazd. Za 1 grę 250, z tym że są pewne różnice. Niektóre pokroju właśnie Wii sports dają tylko 100.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2013, 09:26:35 »
Czyli jak to robimy? Zdrapuję i wysyłam Ci kody na PW?

EDIT: Dorwałem już te kody

Mam jeden z DS lite, który jest jeszcze właściwie kodem z "Nintendo VIP". Jest na nim 500 gwiazdek, ale nie widzę nigdzie żadnej daty ważności. No i nie ma zdrapki, tylko goły kod. Wątpię, żeby ktoś go użył, zresztą spróbować zawsze można.

Drugi kod to ten z konsoli 3DS. Też nie ma na nim zdrapki, goły kod. Nie widzę też nigdzie daty ważności, ani ilości gwiazdek, ale pewnie też 500. No i prawie na pewno nieużywany.

Trzeci kod to kupon z gry "Pac-Man and Galaga Dimensions". Tu już jest zdrapka, oczywiście niezdrapana. Również nie ma daty ważności, ale to nówka, więc się chyba nie trza tym przejmować :P Nie wiem, ile punktów, zapewne 250.

Proponuję zacząć od DS lite :P

EDIT2:

Kod z Pac-Man'a wygasa 23.02.2015; co do reszty to wciąż nie wiem. Z konsoli jednak powinien "działać" :)
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2013, 11:01:44 wysłana przez Bart »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2013, 12:17:33 »
Ok to wyślij mi na PW te "gołe kody", jak nie będą działać to pozostaje Pac-man :) Aha ten z 3DS'a pewnie i tak nie pójdzie bo już jednego 3DS'a Cosmo Black zarejestrowałem, a tam można tylko 1 rzecz zarejestrować z danego rodzaju.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2013, 19:05:17 »
Również zawsze chętnie przyjmę kody Nintendo Clubu jakby co.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Nintendo Club UK stars
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2013, 19:58:37 »
I ja też chętnie przygarnę :)