Autor Wątek: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?  (Przeczytany 6897 razy)

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 19, 2012, 18:16:59 »
Ta strona wygląda jak projekt gimnazjalny trochę. Taka niedzisiejsza. ;) Widać inna moda panowała. :)
Tak czy siak, zostaję tutaj. :)
GBForever forever!
      

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 19, 2012, 18:22:55 »

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2012, 18:49:45 »
GBForever forever!
Forever!!
o tuż to,FOREVER!
A tak w ogóle czytał ktos pierwszy wpis? ja teraz z nudów przeczytałem,a konkretnie:"Tymi słowami w lipcu 2007 roku wystartowała idea stworzenia portalu, który skupiałby się wyłącznie na tematyce przenośnej konsolki Game Boy.
W latach 2010-aż do dnia dzisiejszego, GBZ było offline.

Ten stan rzeczy się zmienia, a ogrom informacji jakie posiada strona znów wypływa na światło dzienne.
Patrząc z perspektywy czasu na GBZ wiele rzeczy bym zmienił (tych technicznych), ale sentyment pozostaje, do konsoli, do ludzi z którymi tworzyliśmy i rozwijaliśmy pasję wiedząc, że istnieją nadal zapaleńcy Game Boy.

Forum jednak pozostaje offline, na czas nieokreślony, jednak gdy będzie dostępna jego pierwotna forma, to tylko ze względu sentymentalnego, bez możliwości rejestracji."

Z tego mozna wywnioskowac ze postawił żeby postawić,a nic z nim dziac sie nie bedzie,nawet możliwości rejestracji nie będzie,wiec jak dla mnie to nie bedzie za bardzo zadnym zagrozeniem dla gbf,tym bardziej ze go reklamuje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 18:58:48 wysłana przez Adam56 »

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 19, 2012, 19:16:37 »
Zmiany już na GBZ pierwsze widać. Pojawiły się menusy po prawej których niegdyś nie było.

Co do ilości osób - na pewno się ich tam nieco zarejestruje. Ba! wielu starych userów z sentymentu może tam przeskoczyć. Normalna kolej rzeczy którą już nie raz widywałem (na stronach o innej tematyce). Zwłaszcza iż Abrasante zna się nieco na rzeczy - generalniej reklamie i przyciąganiu ludności na swoje strony. Nie ma czym się jednak przejmować bo końce takich akcji również widywałem.

Generalnie jak pisałem choćby na GBZ zmieniono cały lay czy też nawet silnik, przebito GBF graficznie itd. My pozostajemy tutaj i się nie zmieniamy dalej kontynuując nasze idee. GBZ i GBF są to niezależne już projekty. Game Boy Forever po prostu. A w zanadrzu mamy nieco pomysłów na całkiem nowe zaskakujące projekty.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 19, 2012, 21:20:53 »
Np. prawie ukończony artykuł poświęcony podświetleniu Classica C:.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 19, 2012, 21:57:49 »
Co do GBZ - przynajmniej znalazłem wszystkie numery Gameboy Magazyn. Oczywiście, chyba nie jestem z tego powodu zdrajcą ? Bo przesiadać się na GBZ w żadnym wypadku. Nie chciałoby mi się tam nabijać znów postów itd. Ekipa jaka tu jest bardzo mi się podoba itd., więc nic mi tu nie brakuje. Artykuły są właściwie te same, z tych, których u nas nie ma zauważyłem tylko artykuł o Afterburnerze. Tak to właściwie to samo. Design jest właśnie, jak by był robiony na jakimś darmowym hostingu. Z resztą końcówka vdl.pl mówi sama za siebie. Tak czy siak - GBF Forever ;)

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 19, 2012, 22:16:30 »
FOREVER!
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 20, 2012, 09:34:31 »
Design jest właśnie, jak by był robiony na jakimś darmowym hostingu. Z resztą końcówka vdl.pl mówi sama za siebie.
Domeny w vdl.pl to domeny stron hostowanych na płatnym linuxpl.com z którego swego czasu korzystałem. Zresztą nie rozumie co ma design do tego czy hosting jest darmowy czy płatny (za wyjątkiem faktu że przy hostingu darmowym masz doklejane reklamy).

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 20, 2012, 09:44:03 »
Miałem na myśli to, że jeżeli hosting jest darmowy to to też jakiś tam sposób wpływa na chęć zarejestrowania się. Np. Ciężko jest rozkręcić dobre forum na domenie fora.pl. Dodatkowo dużo reklam itd. Ją wolę, jak forum czy strona nie ma żadnej końcówki. Design rzeczywiscie jest trochę za kolorowy i na prawdę wygląda (jak już tu ktoś powiedział) projekt do szkoły.

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 20, 2012, 10:07:06 »
Kilka lat temu, gdy GBZ jeszcze działało, odwiedzałem go dzień w dzień. Serwis był dla mnie istną mekką, nie mogłem doczekać się kolejnego wpisu. Ale to czasy dawne - i już nie wrócą. Mamy GBForever, świetne teksty na nim, charakternych redaktorów, toteż o poziom tekstów nie ma co się martwić. Każdy był, jest i będzie znakomity, a reaktywowane GBZ, nawet z pomocą nowych recenzentów i felietonistów, nie dorośnie do pięt GBF. Tu mamy klimat. Czy to czytając nową recenzję, czy też wypowiedzi na forum, czuć od ich autorów pasję - której na GBZ na pewno się nie wyczuje.

Tyle w temacie. Zostaję na GBF, a próby wskrzeszenia stareńkiej strony olewam ciepłym moczem.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:56:24 »
Kilka lat temu, gdy GBZ jeszcze działało, odwiedzałem go dzień w dzień. Serwis był dla mnie istną mekką, nie mogłem doczekać się kolejnego wpisu. Ale to czasy dawne - i już nie wrócą. Mamy GBForever, świetne teksty na nim, charakternych redaktorów, toteż o poziom tekstów nie ma co się martwić. Każdy był, jest i będzie znakomity, a reaktywowane GBZ, nawet z pomocą nowych recenzentów i felietonistów, nie dorośnie do pięt GBF. Tu mamy klimat. Czy to czytając nową recenzję, czy też wypowiedzi na forum, czuć od ich autorów pasję - której na GBZ na pewno się nie wyczuje.

Tyle w temacie. Zostaję na GBF, a próby wskrzeszenia stareńkiej strony olewam ciepłym moczem.
Słowo w słowo - mam dokładnie takie same zdanie :) Mało pomiętam z GBZ szczerze powiedziawszy - pamiętam, że tło było pomarańczowe, w mushroomy, a ostatni news to chyba z t-shirtami z DMG firmy Ghostclothing. Tak mi się zdaje :D Kiedyś, też na GBZ wchodziłem codziennie, i również czekałem na nowe newsy jak na święta. Miałem małą załamkę, jak strona gdzieś tam dwa lata temu w wakacje sobie zniknęła. Na szczęście we wrześniu 2010 juz trafiłem tutaj :) Jeśli chodzi o porównywanie widoków overall na stronkach GBZ i GBF to na naszej stronie aż wieje profeską - a tam amatorką i  aż się pokusze o stwierdzenie, że nasrane tam obrazków i kolorów, co powoduje, że nie przegląda się tego za fajnie :]. A kiedyś tak nie zwracałem na to uwagi :D

W kazdym razie, to co tam się teraz dzieje nie ma najmniejszego sensu przy GBForever. FOREVER! Tak więc zostaję z wami i wracam do przeglądania naszego cudownego forum po dwóch tygodniach przerwy ;)

Pozdrawiam, wasz wierny user Bart

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 11, 2013, 21:43:23 »
WIELKI ODKOP

http://gameboyzone.vdl.pl/
 
Spróbujcie sobie wejść - dostęp już chyba tylko dla zarejestrowanych userów. Ciekawe, co tam teraz kryją. Może Szalitar przejmuje stronę? xDDD Pewnie już ze swoimi arabami szykuje zamach na wszystkich "pseudokolekcjonerów" :P

Nie mam tam konta, nie sprawdzę. Jakby ktoś mógł...

Offline rage

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2013, 17:43:48 »
Hej, kiedyś wchodziłem na GBZ, więc mam konto. Zalogowałem się i nic się nie zmieniło, oprócz tego, że zniknęły pola do wpisania loginu i hasła,.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2013, 10:33:42 »
Nie pamiętam loginu/hasła. Ma ktoś konto, które mógłby udostępnić na jakiś czas? Chciałbym znaleźć kilka informacji.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2013, 10:37:00 »
Nie pamiętam loginu/hasła. Ma ktoś konto, które mógłby udostępnić na jakiś czas? Chciałbym znaleźć kilka informacji.

Nic Ci to nie da. Po wpisaniu loginu i hasła nic się nie dzieje.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Powrót GameBoyZone czyli WTF, man ?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2013, 11:26:30 »
Walić to. Są lepsze portale o tej  tematyce;P