Autor Wątek: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!  (Przeczytany 2681 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« dnia: Marzec 29, 2016, 21:57:22 »
Czizzz jak w tym roku dużo się dla naszego krajku od Nintendo robi~
Najpierw koncert The Legend of Zelda, a teraz... My Nintendo, czyli nowa odsłona Clubu Nintendo mająca połączyć wszystkie wasze konsole tego koncernu pod jedną wspólną usługą - od tego czwartku w Polsce!
Cytuj
Usługa My Nintendo wystartuje w Polsce już 31 marca. Dzięki niej połączycie swoje dotychczasowe konta Nintendo w jedno, będziecie otrzymywać nagrody za Wasze cyfrowe zakupy w eShopie i wiele więcej. Osoby, które zarejestrują się do końca kwietnia, będą mogły za darmo pobrać Flipnote Studio 3D (3DS).

https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl/?fref=nf

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2016, 00:21:02 »
Jaram się :)
Mam nadzieje że w końcu będą jakieś promocje sensowne czy coś z czego będzie można korzystać.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2016, 13:48:58 »
No i ruszyło, na starcie zapowiadało się świetnie. Za punkty zdobywane za korzystanie z usług Nintendo dostawać będziemy punkty; platynowe i złote. Te pierwsze za aktywność na stronie My Nintendo, logowanie się do Miiverse czy eShopu. Te drugie - za zakupy w eShopie. Nagrody są niezłe. Ekskluzywny, "Zeldowy" Picross za 1000 platynowych punktów, WarioWare: Touched! za 1000 platynowych, dwa ekskluzywne motywy dla 3DSa za 200 platynowych każdy. Oprócz tego, zniżki -20% na wybrane tytuły. Za złote punkty zbierzemy SMB2, zniżki -50% na wybrane tytuły, dodatki do gier na Wii U.

Wszystko wydawało się znakomite do momentu, gdy uświadomiłem sobie, jak ciężko u nas z tymi platynowymi punktami będzie. Na start możemy wyciągnąć maksymalnie 300. Potem - 90 na tydzień. W tym tempie na "Zeldowy Picross" czy WarioWare: Touched! będziemy sobie mogli wymienić uciułane punkty pod koniec maja. Dlaczego tak późno? Ano dlatego, że w naszym kraju nie zostanie uruchomiona aplikacja "Miitomo" na smartfony - główne źródło platynowych monet. Z aplikacją, na start można dostać ponad 800 punktów, potem przybywa kilkadziesiąt dziennie. Jest różnica?

Nie będę nawet wspominał o tym, jak bardzo różni się katalog nagród u nas i na zachodzie (a także w Japonii i nawet w Rosji!).

Na pocieszenie - darmowe Flipnote Studio 3D za rejestrację do końca kwietnia.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2016, 23:35:46 »
A przypadkiem Miitomo w ogóle nie jest dostępne w Europie / nie jest wspierane?

@@Do dołu:
... mhm.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 07:52:25 wysłana przez Ostry96 »

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2016, 02:13:41 »

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2016, 09:36:44 »
Czekaj, to jest lista z planowaną dostępnością?
Co tam robi Japonia?

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2016, 12:31:29 »
Opublikowali to jeszcze przed startem usługi, dlatego "planned". W tej chwili w każdym z tych krajów aplikacja już działa.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:14:14 »
Ok, to by wiele wyjaśniało :)
Ktoś wie czy promocję na MyNintendo będą się zmieniać i jak często?

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2016, 10:08:16 »
Będą się zmieniać, przy każdej jest data dostępności. Przykład: WarioWare - do 1 lipca. "Zeldowy" Picross - do 1 października. Motywy dla 3DSa mają się zmieniać najczęściej: po miesiącu. Zniżki różnie.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:05:16 »
Powiem szczerze że to mnie trochę siekło.

Oznacza to że na MyNintendo nie warto zaglądać częściej niż co miesiąc, a jeżeli ktoś nie chce motywów to nawet raz na 2 miesiące wystarczy....

Nie rozumiem Nintendo. Odnoszę wrażenie że nie bardzo wiedzą co robią.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2016, 16:44:01 »
Należy zwrócić uwagę, że miesiąc, dwa, czy nawet te pół roku to czas usunięcia obecnych nagród ze sklepu. Podejrzewam i ufam, że na bieżąco dodawane będą nowe oferty. Oby nie było tak jak mówisz.

Mnie aż tak nie martwi mała ilość ofert, skoro i tak w naszym kraju nie ma szans, by to wszystko złapać. Przede wszystkim liczę, że Nintendo zdecyduje się na wprowadzenie Miitomo do większej ilości krajów i że wśród nich znajdzie się Polska.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2016, 18:57:12 »
Fakt, jeżeli będą wprowadzać to nie będzie źle.

Ja nawet nie chcę wszystkiego łapać, ale zwyczajnie nic w tych ofertach nie ma.
Nic na co chciałbym wydać złote monety.
To zwyczajnie zajeżdża złym podejście do sprawy, bo jeżeli wprowadzają system który już na starcie jest nudny (wiem że nie dla wszystkich, ale na pewno nie jestem jedyną osobą która nic nie znalazła dla siebie).

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2016, 19:36:12 »
Zapewne ograniczona ilość platynowych monet do zdobycia w określonym czasie zmusi mnie do ograniczenia się do nagród ekskluzywnych dla My Nintendo. W tej chwili są to jednak tylko dwa motywy dla 3DSa i gwóźdź programu - "Zeldowy" Picross. Motywy zapewne oleję, mam trzy, a i tak korystam ze zwykłego, czarnego. Pozostaje zbierać na Picross.

Picross to nie jest tytuł dla każdego, jeśli kogoś nie bawi (czytaj nudzi) sudoku, to i tu zapewne nic ciekawego dla siebie nie znajdzie. Ot, taka gra z cyferkami i kwadracikami.
Ja akurat całkiem chętnie "pykam" aktualnie w Pokemon Picross, więc jeśli tylko tytuł na My Nintendo mu dorówna, będę zadowolony. Zważając na ilość mikropłatności zawartych w (teoretycznie) darmowej, Pokemonowej wersji, nie będzie to trudne.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: My Nintendo (czyli Nintendo Club)... w Polsce!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2016, 21:35:04 »
Akurat picross mnie interusje, ale na tym Nintendo nie zarabia. Chyba że są w niej mikropłatności, co byłoby bardzo paskudne.