Autor Wątek: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART  (Przeczytany 5486 razy)

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2012, 20:27:57 »
tylko pytanie, czy to zawyrza jego wartość czy zaniża? xd
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2012, 20:33:58 »
Na pewno nie zawyża. Raczej zaniża, bo jak wystawisz na allegro i ktoś zapyta o nr seryjny na nalepce to co powiesz? Yyyy... Nintendo się machnęło i nie odbiło dobrze albo odbiło tak, że już nie widać. Mało kto w to uwierzy.

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2012, 20:42:07 »
tylko pytanie, czy to zawyrza jego wartość czy zaniża? xd

To wszystko zależy co napiszesz w opisie aukcji . Jeżeli umieścisz tam informacje o tym że na etykiecie nie ma numeru wybitego ale że płytka scalona ma wszelkie oznaki oryginalności. Na pewno obniży to wartość, ale opis podepnie się pod jedną z trzech prawd głównych (cała prawda/tyż prawda/gówno prawda) . Oczywiście będzie to "cała prawda".

Jeżeli w opisie nie będzie informacji o tym że nie ma numeru wybitego ale że gra jest oryginalna .Cena będzie analogiczna do innych kartów tego typu pojawiających się na allegro. Będzie to opis zaliczający się do "tyż prawda"

Ostatnią opcją jest opis z informacją o tym że jest to rarytas i mega unikat "gdyż ponieważ , dlatego że" zapomniano na nim wybić numeru . Teoretycznie jak trafisz na jakiegoś łosia cena może wzrosnąć . Ale niestety opis zaliczymy wtedy do szerzącego się nurtu "gówno prawda" .

Także wybór należy do ciebie :)

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 22, 2012, 21:47:31 »
tylko pytanie, czy to zawyrza jego wartość czy zaniża? xd
Niby dlaczego miałaby podwyższać cenę skoro nie jest to nic "nie normalnego". Takie rzeczy się zdarzają, sam mam jeden albo dwa carty bez wybitego numeru seryjnego albo z praktycznie niewidocznym.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: POKEMON YELLOW CIEKAWY KART
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2012, 15:18:47 »
Dla mnie to żaden unikat. Mało takich kartów widziałem? Może nie do końca błyszczących nówek z box'a bez numeru seryjnego, ale masę kartów z numerem w postaci niewidocznej pojedynczej kreski, która wyglądała jak delikatny ślad paznokciem. To nie jest jakiś odosobniony przypadek. Miałem sytuacje w której też w popłochu szukałem numeru seryjnego i nie mogłem znaleźć patrząc po 3 lampami ze wszystkich stron. A potem się okazywało, że numer seryjny to jakaś kreseczka :P Prawda jest taka, że z jakością Niny w przypadku DMG gier bywało różnie, o czym wiedzą najlepiej amerykanie, bo na ich rynku CUDA się działy.

Ja mam Gre Rogue Spear Wersja USA gdzie jest kreska zamiast numeru seryjnego