Autor Wątek: Multiplayer [GBA]  (Przeczytany 2006 razy)

Offline Kary_Beta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Multiplayer [GBA]
« dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:08:09 »
Czesc :)
Szukalam na wszelakich stronach (jak i na portalach typu youtube) informacji o czyms w rodzaju "top 5 games", ale niestey nigdzie nie moglam znalezc interesujacych mnie informacj. Chodzi mi mianowicie o gry multiplayer w, ktore mozna grac na jednej konsoli w dwie badz wiecej osob. Grałam u kolezanki w Monopoly i gra byla naprawde przednia :) Poleccie mi jeszcze jakies tytuly, bo jestem chetna wlasnie na gre z kims na jednej konsoli. Gra "obojetnie jaka" nie mam konkretnego targetu, moze byc przeciwko sobie jak i razem.
Dziekuje z gory

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Multiplayer [GBA]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:30:26 »
http://www.gbforever.pl/www/viewpage.php?page_id=235

Ten art może pomoże :)

Z gier w które można grać z przyjaciółmi na 1 konsoli, przekazując sobie kolejno handhelda, to przychodzi mi na myśl od razu seria Advance Wars. Od biedy może też być F-Zero (time triale).

Offline Kary_Beta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Multiplayer [GBA]
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:49:30 »
Po stokroc dziekuje :) Zabieram sie za lekture

Z gier w które można grać z przyjaciółmi na 1 konsoli, przekazując sobie kolejno handhelda

Dokladnie o takie rozwiazanie mi chodzi :)

Offline Dudeski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Multiplayer [GBA]
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:57:21 »
Worms World Party - polecam gorąco z własnego doświadczenia ;)

Jeszcze na myśl przychodzą mi Mario Party Advance i Wario Ware, jest tam kilka minigier dla kilku graczy w której gracze grają jednocześnie ;) Każdy używa jednego przycisku. To zależy od gustu. Mario Party dla mnie gra przednia a Wario Ware taka popieprzona dość mocno.

Pewnie jeszcze jakieś szachy, warcaby, planszówki coś takiego.

Zawsze można spróbować coś nowego i umówić się z kimś, że on steruje postacią, my skaczemy i strzelamy :) Wyników jakichś kosmicznych w takiej grze nie uzyskamy, ale można się dobrze bawić :)

Offline charcoal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Multiplayer [GBA]
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2012, 19:27:59 »
Wiem, że Antari już napisał, ale Advance Wars to obowiązkowa gra, pamiętam jak się zagrywałem z kolegą w gimnazjum w trybie hot seat :)