Autor Wątek: Najlepsza Przenośna Zelda  (Przeczytany 1790 razy)

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Najlepsza Przenośna Zelda
« dnia: Sierpień 05, 2012, 13:25:20 »
Witam.Troszkę nudnawo na forum,więc postanowiłem rozruszać ekipę tematem "sentymentalno-opiniowym". Jaka jest najlepsza zelda Zelda na konsolę przenośne? Do której macie największy sentyment? Moją ulubioną Zeldą jest Link's Awakening. Może i prosta ale wyznaczyła pewne standardy,np.Łańcuch Wymian.Bardzo podoba mi się świat oraz historia tej gry.Na miejsce nr.2 dałbym OOT z 3DS-a ale nie wiem czy to się liczy więc dam Oracle Of Seasons i Ages,pomimo że są to dwie inne gry.Napierniczać komentarze :D

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Najlepsza Przenośna Zelda
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2012, 22:26:40 »
Nie grałem we wszystkie handheldowe Zeldy, ale chyba nie zgrzeszę mówiąc o Link to the Past. A jeśli jej nie liczymy (bo to port ze SNES'a) to pewnie bym wytypował Minish Cap.

A no tak, OoT :) Może faktycznie tego nie liczmy, bo ta gra jest bezkonkurencyjna :P
BDG ALL DAY

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Najlepsza Przenośna Zelda
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2012, 01:06:52 »
E tam :P Raz, nie wiem czy można ją zaliczać do przenośnych Zeld bo to port z n64. A dwa imho lepsza jest Majora, bardziej mroczna i tajemnicza, taka niezbadana do końca. Coś jak Echoes w trylogii Metroid Prime :P

Ja bym postawił na pierwszym miejscu bliźniaczki Oracle na GBC. Minish jest fenomenalny ale te dwie gry to naprawdę arcydzieła i setki godzin do przegrania :P Plus jakoś mam sentyment to tych wielkich pixeli.

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Najlepsza Przenośna Zelda
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2012, 10:15:31 »
Nie wiem, czy mogę wypowiadać się w tym temacie, bo tak naprawdę żadnej części Zeldy... nie przeszedłem. Stanąłem w połowie Minish Cap, ale jak pamiętam, gra bardzo mi się podobała. Pewnie kiedyś do niej wrócę.

Bardzo chciałbym dorwać oryginalne Oracle of Seasons/Ages. Może kiedyś mi się uda je kupić za w miarę rozsądną cenę (nie 160 złotych, bo to jest śmiech :) ).

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Najlepsza Przenośna Zelda
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2012, 11:08:23 »
Kiedyś było tego dużo na Allegro,nawet za 40 zł! Ja osobiście teraz kupie link's awakening dx bo jest na allegro w wersji angielskiej,tyle lat na to czekałem >: )

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Najlepsza Przenośna Zelda
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2012, 21:22:10 »
Co prawda jeśli chodzi o przenośne Zeldy, to grałem tylko w Minish Cap i Link's Awakening i choć obie bardzo przypadły mi do gustu to jednak w moim rankingu wyżej stoi ta z Classica :) Gierka ma taki specyficzny klimat i ciekawą tajemniczą fabułę, że nie da się od niej odciągnąć.