Autor Wątek: WItam i pytam! Warioland.  (Przeczytany 3853 razy)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: WItam i pytam! Warioland.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2013, 15:19:16 »
Rozumiem, tandetne pudełko, źle rozłożona grafika na naklejce. Po tym można to stwierdzić?
Wiesz, pudełko nawet nie wygląda tak źle. Nie zdziwiłbym się, jeśli byłoby to oryginalne pudełko amerykańskie - za czasów pierwszego Game Boy'a wydania amyrykańskie były jeszcze gorsze niż dziś - , aczkolwiek gra jest w 100% piratem. Generalnie odradzam zakupy od tego sprzedawcy.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: WItam i pytam! Warioland.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2013, 21:28:48 »
Jak już mogę pytać to pytam dalej ;)

Zależy mi, żeby zebrać gry ze świata Mario Bros, Mario Land, Mario World.
Jako, że Orientujecie się zapewne lepiej w grach na GB, GBC i GBA mam pytanie, jakie tytuły wyszły i są godne uwagi? Kiedyś na allegro pojawiła się aukcja z Super Mario Bros na Collora, chyba wersja Deluxe na tej również mi zależy. Dziękuję raz jeszcze.

Czy można się sugerować rozpiską na wikipedii?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mario

Kurcze jeszcze pytanie:

Co sądzicie o Sonicu na GBA? Jak się gra? Wciąga?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 22:12:40 wysłana przez El3ctrox »

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: WItam i pytam! Warioland.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2013, 22:14:57 »
Można, ale ta: http://www.mariowiki.com/Super_Mario_(series) jest o wiele lepsza. Generalnie było to tak:

GB:
 - Super Mario Land
 - Super Mario Land 2: 6 Golden Coins
 - Super Mario Land 3: Wario Land [tu już gramy Wariem, więc nie wiem, czy Cię interesuje]

GBC:
 - Super Mario Bros. Deluxe [port oryginału z NES'a, w nowej oprawie, z masą dodatków i nawet ukrytym "The Lost Levels"]

GBA:
 - Super Mario Advance [masz]
 - Super Mario Advance 2 [masz]
 - Super Mario Advance 3 [masz]
 - Super Mario Advance 4 [port z NES'a z częścią trzecią SMB]
 - NES Classics: Super Mario Bros. [jeszcze jeden port oryginału, tym razem surowy, bez dodatków, wydany jako część serii NES Classics]
 - Famicom Mini: Super Mario Bros. The Lost Levels [i kolejny port z NES'a, tym razem "The Lost Levels", także surowy, wydany tylko w Japonii jako część serii Famicom Mini]

:)

EDIT: Jest jeszcze "Mario Bros." (nie platformówka) wydana na e-Reader'a tylko w Japonii i USA. Ciężko to raczej u nas dostać, ale jakbyś zechciał, to wystarczy się postarać i na eBay'u znajdziesz ;)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: WItam i pytam! Warioland.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2013, 02:03:00 »
Jeszcze można wymienić Mario VS. Donkey Kong, bo to w sumie też platformówka.