Autor Wątek: Super Mario Land 2: Six Golden Coins  (Przeczytany 2232 razy)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« dnia: Lipiec 02, 2013, 10:55:54 »
Po pokonaniu Wario, obejrzeniu wszystkich animacji stanęło na napisie Super Mario Land 2 i Nintendo. Po restarcie nic się nie zmieniło... liczyłem, że jakoś odznaczy zamek (chorągiewką?). To normalne? Czy pospieszyłem się z resetowaniem?
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline adrian623

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:31:14 »
Też tak mam, czyli pewnie tak już jest. W sobote skończyłem i się zdziwiłem, że nie ma żadnego odznaczenia i save stanął tak jakby na momencie wejścia do zamku.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:37:09 »
Ok, dzięki za info :) Gra jest super, polecam wszystkim. To już takie "prawdziwe" Mario, które znamy z nowszych konsol i wersji. Wersja pierwsza jest nieco prymitywna, ale ma swój klimat.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline szydlo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • taktyka logistyka
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:40:16 »
no ja od wczoraj właśnie się meczę z Wario, ale trzeba przyznać ze gra kapitalna
-= szydlo =-
FC: 5472 - 7808 - 2378

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:58:02 »
Jeśli chodzi o Wario, to męczę 2 i 4 naraz :) Gra wciąga jak Bagna Biebrzańskie.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2013, 14:16:27 »
Kurczę no, muszę do niej wrócić. Rok temu sie jej podjąłem i za cholerę nie mogłem zdobyć wszystkich monet bez Game Over'a. Może jestem za słaby :P Trzeba spróbować jeszcze raz.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2013, 14:51:07 »
Kurczę no, muszę do niej wrócić. Rok temu sie jej podjąłem i za cholerę nie mogłem zdobyć wszystkich monet bez Game Over'a. Może jestem za słaby :P Trzeba spróbować jeszcze raz.

Pomocny jest level, który się przewija - jest na nim gwiazdka, która pozwala zdobyć 3 życia.

Choć tego sposobu użyłem tylko do Wario - żeby ogarnąć jak to przejść bez skuchy straciłem z 20 żyć. Teraz biegnę na pamięć i łatwo mi idzie zdobycie zamku. Trzeba ogarnąć takie niuanse jak wysokość skoku i moment przebiegnięcia pod tymi kulkami z kolcami. Reszta jest raczej prosta.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline adrian623

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Super Mario Land 2: Six Golden Coins
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2013, 21:52:35 »
Pod kulkami z kolcami można szybko przebiec od razu po wyjściu z rury biegnąc z przyciśniętym B przez całą długość ;) Ja na początku miałem problem z ruchomymi kładkami ale po jakimś czasie człowiek ogarnia. No i ze stopniami które znikają szybko po stąpnięciu - tam najlepiej lecieć cały jednostajnie podskakując. Pod koniec kilkunastokrotna skucha z Wario :D Zamek przechodziłem chyba 2 dni zanim wszystko elegancko trzasnąłem.