Autor Wątek: Symulator TIR'a na GB.  (Przeczytany 1753 razy)

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Symulator TIR'a na GB.
« dnia: Lipiec 06, 2013, 23:44:53 »
Jest może jakaś gra, która jest Symulatorem jazdy ciężarówką na GB? Bo w sumie ciekawi mnie to, a mając kierownice do GBA chciałbym sobie tez pograć w coś innego niż w Most Wanteda.
No i czy znacie jakieś fajne wyścigi na GB? :D
Pozdrawiam.
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Symulator TIR'a na GB.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2013, 21:01:04 »
Na GBA mogę polecić serię GT Advance. Naprawdę fajne arcadowe wyścigi. Oprócz tego wart polecenia jest Colin McRae Rally 2.0 :) Grafika sprawia wrażenie pełnego 3D, chociaż panuje ogromna pikseloza. Inną fajną grą jest Top Gear GT Championship lub GT Championship [to to samo]. Jest raczej trudna i jeździ się trochę jak w starszych racerach na GB typu F-1 Race, aczkolwiek jest to replika sezonu 200-coś [1/2/3] japońskich mistrzostw samochodów GT. Są autentyczne tory i samochody z prawdziwych zespołów. Całkiem przyjemna, choć mozolna i trudna. Ze słąbszych gier mogę wymienić chociaż TOCĘ, która jest słabiutkim portem z bodaj PlayStation.

Jeśli chodzi o gry "truckerskie" to na myśl przychodzi mi tylko Big Mutha Truckers z niezłą grafiką :) Nic więcej o niej nie wiem, ale kojarzę, że na allegro stał niedawno komplet za małą kasę :D

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Symulator TIR'a na GB.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2013, 19:51:15 »
O, dzieki wielkie :D. Postaram sie w nie zagrac :D.
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)