Autor Wątek: [GB Classic] Tiny Toon Babs' Big Break - save  (Przeczytany 1645 razy)

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
[GB Classic] Tiny Toon Babs' Big Break - save
« dnia: Luty 04, 2014, 02:04:49 »
Siemanko,

Dzisiaj postanowiłem przejść sobie właśnie tą gierkę i lekko się zaskoczyłem - niestety negatywnie. Chodzi mi o save. Przeszedłem z 3-4 poziomy, a dokładnie doszedłem do jadącego pociągu, a nawet trochę dalej (jakieś 20min gry) i musiałem akurat zakończyć. Nie znalazłem możliwości zapisania gry, więc myślałem, że jak włączę ponownie, to zatrzyma mi się save na np. tym 3 poziomie czy tam 4tym. Włączam ponownie by sprawdzić, czy się coś zapisało, a tu zonk! Gra zaczyna się od nowa ;/ Czy ktoś wie jak tu się save'uje i czy to w ogóle możliwe? Może trzeba jakąś kombinację klawiszy wcisnąć, np. a+b+start albo coś? Nie chcę za każdym razem zaczynać od nowa, a nie mam czasu przysiąść na 2-3 godziny i grać non stop ;/ POMOCY!

Pozdro !
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [GB Classic] Tiny Toon Babs' Big Break - save
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2014, 09:45:21 »
Nie mam tej gry, ale z tego co znalazłem w internecie w wersji japońskiej były passwordy i nieskończona możliwość kontynuowania. W naszej wersji niestety haseł nie ma i kontynuować można podobno tylko 2 razy.
http://tinytoons.wikia.com/wiki/Tiny_Toon_Adventures:_Babs%27_Big_Break

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [GB Classic] Tiny Toon Babs' Big Break - save
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2014, 09:58:12 »
Parę tygodni temu przechodziłem ten tytuł. Tu masz relację: http://www.playerone.in1.pl/news/25/58/Tiny-Toon-Adventures-Babs-Big-Break.html

Co do save to gra jest na tyle krótka i łatwa, że brak tej opcji nic tej grze nie ujmuje.

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
Odp: [GB Classic] Tiny Toon Babs' Big Break - save
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2014, 13:32:05 »
Dzięki wielkie Panowie ;)
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]