Autor Wątek: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?  (Przeczytany 2938 razy)

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« dnia: Grudzień 10, 2016, 00:11:06 »
Mam wybrane 5 pokemonów którymi ciągle walczę ale mam jeszcze 2 które złapałem ale nie mogę nigdzie znaleźć gdzie mogę je zamienić miejscami z tymi 5. Czy ktoś wie jak to zrobić oraz co trzeba zrobić aby ścinać drzewka podobne do pokemona takiego patyczaka https://www.google.pl/search?q=pokemon+stick&client=opera&hs=54B&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjcx7vsnejQAhUBFywKHYQMAjUQ_AUICCgB&biw=1920&bih=942#imgrc=gePQTbedckWVdM%3A

Offline stasiek19

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 199
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2016, 02:04:36 »
Jesli chodzi ci o zmiane pokemonów ktore aktualnie masz przy sobie to mozesz to zrobić na kompie w kazdym centrum pokemon. Jezeli chodzi ci o zamiane ich kolejnosci u siebie to gdzies w menu powina byc taka opcja. Chyba cos do czego trzeba wcisnac select. Co do ścięcia patyczakowatego pokemona, to tak naprawde trzeba go podlać, a konewke dostaniesz w kwiaciarni na przeciwko centrum pokemon w goldenrod city. Używając argumentu wody rozwścieczysz pokemona i bedziesz musial z nim walczyc, ale jak go pokonasz to przynajmniej bedziesz mogl isc dalej. Polecam go zlapac bo sudowoodo, bo tak ma na imię, nigdy wiecej sie nie pojawia.

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2016, 11:14:14 »
Dzięki za pomoc, chodziło mi o te zmianę przy użyciu komputera

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2016, 13:15:12 »
Jeszcze pytanie jedno mam, czy Togepi w ogóle opłaca się nosić przy sobie bo na 5 lvl jedyne co ma to charm i growl, potem będzie bardziej przydatny?

Offline stasiek19

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 199
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2016, 15:53:25 »
Togepi to pokemon bodajże psychiczny więc z czasem bedzie sie uczyć dobrych ataków. W sumie kazdy z czasem sie uczy jakis dobrych ruchów. Także wszystko zależy od twojego przywiązania do tego jajka.

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2016, 17:00:15 »
Dzięki za poradę dotyczącą sudowoodo, bez niego nic bym nie zdziałał w gym następnym po goldrad

Offline stasiek19

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 199
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2016, 18:00:12 »
Proszę bardzo ;)
Grałem kiedyś w crystala to teraz znam parę sztuczek. Niestety był to okres w moim życiu kiedy sprzedawałem swoje gry jak popieprzony tylko dlatego ze ktos na forum napisal ze poszukuje gry takiej a takiej, i zaraz po jej przejsciu sprzedalem ja komus tutaj na forum za 50 zl. Ach te bledy mlodosci :p

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2016, 20:42:02 »
A masz jakieś protipy jak pokonać Genagara w mieście po goldrad? Tam lider Gym'a ma i patyczak nawet pada przy nim bo wymęczą go gastly i hanetry po drodze które ma lider ?

Offline stasiek19

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 199
Odp: Jak zmienić pokemona w pokemon gold?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2016, 20:53:33 »
Najlepiej by było jakbyś użył jakiegoś pokemona typu duch, albo mroczny. W innym wypadku bedziesz musial po prostu uzywac czego wlezie. A przy okazji, patyczak wbrew pozorom nie jest roślinnym pokemonem, tylko kamiennym. Może to ci jakoś pomoże.