Autor Wątek: Logowanie - Problem  (Przeczytany 2851 razy)

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Logowanie - Problem
« dnia: Marzec 29, 2012, 16:13:34 »
Siema :D

Problem który zaraz opiszę, występował od zawsze, ale piszę o tym dopiero teraz, bo mam już tego dość :P
Otóż mam drobny problem przy logowaniu. Otóż przy logowaniu zaznaczam opcję, żeby być ZAWSZE zalogowanym, a tym czasem po wyłaczeniu strony (nawet nie muszę wyłączać przeglądarki) znów jestem wylogowany :/ Działo się tak od zawsze, odkąd przybyłem na to forum. Zaznaczam od razu, że czyściłem już nie raz wszystkie dane przeglądarki (cookies itp.), oraz sprawdzałem na innym PC i było to samo...

Jakby co używam Firefoxa...

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2012, 16:25:42 »
Może to wina przegladarki, że zawsze Cię wylogowuje ze stron? Spróbuj, czy tak się dzieje na innych stronach/forach, albo przetestuj inną przeglądarkę :) U mnie, na Explorerze nigdy ten problem nie występuje ;) A "zawsze" oznacza po prostu to, że jak nie będziesz wychodził ze strony, to możesz być zalogowany wiecznie :] Inne warianty automatycznie wylogowują Cię po jakimś czasie :J

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2012, 16:29:57 »
Z innych stron nie wylogowuje... Na innym forum mogę wyłączać przeglądarkę, wyłączać i włączać PC, a wciąż nie muszę się logować i jestem wiecznie zalogowany, dopóki nie wyczyszczę danych przeglądarki.

Cytuj
A "zawsze" oznacza po prostu to, że jak nie będziesz wychodził ze strony, to możesz być zalogowany wiecznie :]

W takim razie ta opcja jest bez sensu :P Poza tym zaznaczam też opcję "Bądź zawsze zalogowany"


Btw. W czasie pisania tego posta, otworzyłem w nowej karcie (nie zamykając tej) stronę główną forum i co zobaczyłem? Że jestem wylogowany...

Online pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2012, 13:40:12 »
Ja będąc zalogowanym, po wyłączeniu strony i ponownym włączeniu strony forum nie msuze się ponownie logować. Używam google chrome. Według mnie najszybsza i najlepsza przeglądarka. Niestety nie wszyscy producenci różnych aplikacji wspomagają chrome. Natomiast Firefox nie ma z tym problemów. Mniejsza o to. Z chromem się tak nie dzieje.

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2012, 13:54:07 »
Dobrze wiedzieć. Przydałoby, aby administracja się w tej sprawie co nieco wypowiedziała... Bo u mnie ten problem dalej występuje.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2012, 13:59:39 »
Nic nie wylogowuje więc jest to raczej problem po Twojej stronie. Spróbuj się logować wchodząc przez http://gbforever.pl/forum/ (czyli bez www.)

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Logowanie - Problem
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2012, 14:05:15 »
@Keitaro - No i problem z bańki :D Twój sposób zadziałał... Wylogowałem się, zalogowałem bez www. Wyszedłem... Wchodzę przez www, patrzę niezalogowany. Nic nie robię, zmieniam na bez www... wchodzę a tu zalogowany :D

Znaczy się problem leżał tym trefnym "www" :)

Dziękóweczka za pomoc :D