Autor Wątek: Galeria GBClassic  (Przeczytany 2841 razy)

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Galeria GBClassic
« dnia: Kwiecień 05, 2012, 19:58:12 »
Siema.

Przeglądając galerię GBClassic na naszej stronce, zauważyłem, że brakuje na niej kilku podstawowych GB. Tzn. nie ma fotek standardowej wersji "Gray", ani "Transparent". To dziwne, bo zauważyłem, że wiele osób z forum posiada owe wersje, więc myślałem, że ktoś podesłał foto na stronkę...

Temat napisałem po to, żeby zwrócić na ten fakt uwagę i liczę, że ktoś doda fotki tychże GB :P Sam dodałbym foty Transparenta ale jego stan pozostawia dużo do życzenia :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:10:01 »
Ja posiadam wszystkie Classici :P Jak znajdę czas to machnę foty, więc nie ma potrzeby robić :P

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:24:15 »
Wszystkie? A Manchester United? :P Rozumiem, że chodzi o wszystkie podstawowe wersje, ale z oficjalnych brak tylko jednego :P

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:48:32 »
Ale zdziwiłem się jak zobaczyłem, że na stronie nie ma nawet fot standardowego szarego DMG, ani transparenta :P Już myślałem, że to coś z moją przeglądarką, albo to ja mam jakieś schizy :D Dobrze wiedzieć, że ktoś się tym zajmie :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:52:02 »
Manchestera nie mam niestety :P Jak ktoś ma, to może podrzucić foto hehe

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:10:47 »
Tak to jak akcja "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :P

Ale któż to wie, może kiedyś do naszej galerii zawitają fotki tego GB :D

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:13:28 »
Na eBay'u podobno nie ma większego problemu ze zdobyciem tego cuda ^^ Antari, na Twoim miejscu już dawno bym go szukał :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Galeria GBClassic
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2012, 22:03:20 »
Szczerze? Nie przekonuje mnie ta edycja limitowana. Owszem to jedyny oficjalny limit Classica, ale płacić taką kasę za czerwoną konsole z jakimś namalowanym logiem? Tylko jeżeli ktoś ma pieniądze. Ja póki co nie mam.

Uwielbiam podstawowe edycje konsoli GB Classic i ciesze się że udało mi się zgromadzić wszystkie 8, łącznie z białasem, którego wyrwałem za grosze. Może nie są jakoś mega cenne i głupi GB Light jest więcej wart niż wszystkie razem wzięte, lecz dla mnie są bezcenne.

Jeżeli czegoś możecie być pewni na głównej to na pewno tego, że wszystkie podstawowe edycje DMG będą na stronie. Choćby niebo się waliło doprowadzę do tego prędzej czy później. Obsuwa czasowa wynika z faktu, że przed zdjęciami każdą konsole dokładnie szoruję, żeby nie urazić waszej wrażliwości na brud, potocznie zwany SYFEM. Chcę to po prostu dobrze zrobić, bez fuszerki.