Autor Wątek: Ożywienie forum.  (Przeczytany 2991 razy)

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Ożywienie forum.
« dnia: Styczeń 12, 2011, 19:46:19 »
Jestem "nowy" i może nie wiele mam do powiedzenia, ale chłopaki, ożywmy to forum.
Temat GameBoy stary ale ciągle gorący :D
Macie jakieś pomysły?
Ja przychodzę tutaj z wiiem, gdzie jestem modem i może udałoby mi się nakłonić admina (Wojnara) do wymiany Buttonów. Dobra reklama nie jest złą, zwłaszcza że jest to największe forum o Wii w Polsce.
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 20:09:24 »
Jestem za, choć sam jestem tu nowy ;) Ale chciałbym móc szerzej pogadać o gameboyach, a na forum się mało dzieje. Przydałoby się trochę ciekawych tematów do dyskusji. I najlepiej więcej osób, choć to akurat nie jest łatwe do załatwienia (wiem bo sam przez 3 lata prowadziłem forum).

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2011, 20:35:21 »
Forum jak na mocno sprecyzowaną stronę i tak ma się nieźle :) Ale wiadomo im więcej nas tym lepiej. Niestety wielu użytkowników (fanów GB) pojawia się i znika po jakimś czasie, albo ogólnie mało piszą postów. 

Na wymianę buttonów zawsze jesteśmy chętni :)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2011, 20:42:36 »
Niestety dla niektórych GB jest tylko "zabawką" na chwilę, pocieszą się i odchodzą grać na nowych konsolach.

Co do moich drobnych uwag, to wydaje mi się, że niezłym pomysłem mogłoby być dodanie shoutboxa na forum.

Na początku zdziwiłem się też troszkę, że nie ma praktycznie tematów o konkretnych grach, gdzie można by wyrazić swoją opinię i podyskutować. Ale już się przyzwyczaiłem ;)

marlo92

  • Gość
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2011, 20:51:05 »
a mi się wydaje ze ostatnio i tak forum ostro przyspieszyło ;]

Offline smir

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2011, 21:00:55 »
powiem wam że forum jest bardzo żywe w porównaniu do innych które odwiedzam, a dotyczą retrogrania

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2011, 21:14:15 »
To ja też ożywię bardziej forum pisząc posta... ;] Za poprzednikami: IMO nie jest tak źle. Zawsze jednak może być lepiej.
odi profanum vulgus et arceo

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Ożywienie forum.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2011, 19:40:06 »
Czasem liczy się też jakość nie ilość. Ale na większy tłok narzekać w przyszłości stanowczo nie będę! :) Mogę nawet stwierdzić że z chęcią będę rozmawiał z każdym o osobistych spostrzeżeniach i doświadczeniach płynących z wspólnej pasji - Graj Chłopca.