Autor Wątek: Zamawianie z DealXtreme  (Przeczytany 1872 razy)

McMarycha

  • Gość
Zamawianie z DealXtreme
« dnia: Maj 08, 2012, 08:09:08 »
Witam chciałbym zapytać czy  jak posiadam konto w mbanku to mogę płacić z niego innym sprzedającym na DX ?
I czy ktoś z was z stamtąd zamawia i czy ewentualnie mógłby coś sprowadzić oczywiście  pokryłbym koszty.

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zamawianie z DealXtreme
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2012, 10:53:23 »
Ja zamawiałem kiedyś na dealu płacąc z mbanku, nie wiem jak jest teraz z kwestią zamiany złotówek na dolce. Najlepiej chyba przez paypal. No i trzeba czekać około miesiąca, a jakość zamawianych towarów jest wątpliwa. No i ponoć czasem zdarzały się przypadki zatrzymania przesyłki na odprawie celnej, przy zamawianiu sprzętu elektro, ale ja tego nie doświadczyłem.

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Zamawianie z DealXtreme
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2012, 11:16:06 »
Najlepiej jakbyś założył sobie konto na PayPalu i podpiął pod niego kartę z mbanku, wtedy nie musisz nic przelewać, PP sam pobiera kasę z konta. Jeśli nie podepniesz karty, musisz najpierw przelać odpowiednią kwotę na konto w PP i dopiero tymi pieniędzmi zapłacić na DX (konwersja automatyczna).
Ja często zamawiam na DX i jeszcze nigdy niczego mi nie zatrzymali na cle. Co najwyżej paczka długo szła.

McMarycha

  • Gość
Odp: Zamawianie z DealXtreme
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2012, 11:56:36 »
no właśnie jak to jest z tym dostarczaniem paczek ? Kurier do mnie dzwoni ? Mam 15 za niedługo 16 lat moge mieć PP ?

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Zamawianie z DealXtreme
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2012, 12:05:17 »
Nie kurier tylko zwykły listonosz. Wszystko przychodzi zwykłym listem (nie potrzebują Twojego podpisu), chyba że wybierzesz inną przesyłkę. Nie wiem od ilu lat jest PP, wejdź na stronę i sprawdź. Wg mnie nie będzie przeszkód.