Autor Wątek: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu  (Przeczytany 5870 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2012, 22:35:47 »
Mario_77 ile ty masz lat? Ja mam 14 i też próbuje sklecić zespół ale mieszkam na disco-polowym zadupiu więc teraz ja na perce,kumpel na gitarze i prawdopodobnie ma dojść do klasy jeszcze jeden gitarzysta a no i bas też prawdopodobnie :P
Ja też mam 14. :D Ale z kumplami z gim. się jakoś dogadałem i założyliśmy zespół. Ogólnie gramy od grudnia 2011r. i na razie gramy małe koncerty w naszej szkole i w innych szkołach także (głównie w liceach) oraz w niektórych knajpkach/pubach, tylko ,że wtedy musimy zaciągnąć mojego starszego brata (ma 19 lat) ,żeby zagrał z nami jako basista ,chciałem nawet żeby dołączył do zespołu, ale powiedział ,że nie będzie grał z takimi małolatami. xd Mamy jakieś 10-15 własnych piosenek, które są naprawdę dobre, więc na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. :D Ale na koncertach (raczej mini-koncertach xd) gramy tylko kilka własnych piosenek i głównie covery AC/DC, Stonesów, Beatlesów, Myslovitz, Megadeth, Motorhead, Led Zeppelin i Gunsów. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2012, 22:48:43 »
Ja proponuję docenić nudę, nadejdzie taki dzień że będziesz jej doglądał i stwierdzisz że może za rok (albo na emeryturze) się uda na taki jeden dzień trafić.. Brzmi to jak SF, ale uwierz mi to nie jest SF :)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2012, 22:59:43 »

Ja też mam 14. :D ... Ale na koncertach (raczej mini-koncertach xd) gramy tylko kilka własnych piosenek i głównie covery AC/DC, Stonesów, Beatlesów, Myslovitz, Megadeth, Motorhead, Led Zeppelin i Gunsów. ;)
Odbudowałeś moją wiarę w młodsze pokolenie :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2012, 23:15:17 »
Wawarzino, mam znajomą ,która ma 13 lat i słucha Deep Purple, AC/DC, Queen, Black Sabbath, Stonesów, Beatlesów, Gunsów, Aerosmith, Led Zeppelin, Alice Cooper, Nirvanę i Iron Maiden ,a w dodatku gra na elektryku! :D Ale ja ją poznałem jak już miałem skład gitarzystów ,a głupio by było gdybym nagle powiedział któremuś z nich "ej, Ty, wylatujesz, znalazłem laskę na twoje miejsce". xd Ogólnie ostatnio widziałem w moim mieście grupkę osób (było ich 7 chyba, były i laski i faceci) i każdy z nich miał koszulkę z jakiegoś świetnego zespołu rockowego, a ja miałem na sobie koszulkę z Iron Maiden i 2 laski o jakieś 2-3 lata starsze ode mnie do mnie podchodzą i taki tekst "O, widziałyśmy Cię ostatnio w knajpce na koncercie, byłeś zajebisty", a ja cały czerwony się zrobiłem i tylko wyjąkałem "Dz-dziękki". xd
btw. Nintendowiec, jaką masz perkę? Ja posiadam taką: http://guitarcenter.pl/catalog/perkusje/zestawy-perkusyjne/zestawy-akustyczne/premier-cabria-apk-rock-22 ,ale oczywiście mam do tego talerze. :D I taki bas mam: http://guitarcenter.pl/catalog/bas/basy/4-strunowe/fender-standard-precision-mn-aw ,który dostałem po bracie bo kupił sobie nowy. :D On gra na basie już 7 lat, ale głównie dla siebie, nie gra w zespole bo "ma mało czasu". I mam też 2 gitary klasyczne, 1 akustyczną ,a mój ojciec ma pianino i 6 gitar elektrycznych, bo grał kiedyś w zespole, podobno nawet wydali 2 płyty ,ale jakoś mu nie poszło ,ale nadal sobie gra. Yyy, wyszło jakbym się chwalił. :/ A mi chodziło ,że mam rodzinkę muzyczną. xd
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2012, 23:45:31 »
idz do roboty : P
"Spułczuje" : <

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 08, 2012, 00:19:10 »
A więc, wszelkie rzeczy które chciałem zrobić/naprawić - zrobiooneee, do roboty to już wyjaśniałem...
Zauważyłem że mamy muzyczny temat : D... to może coś od siebie co do samej "muzyki"... Eiffel65?... : D


@@@EDIT
Dzisiaj przeszukałem cały Kraków w poszukiwaniu targowisk lub czegokolwiek gdzie mogłem dorwać starą elektronikę... nawet Pegasusa ie było -.-... tu nic nie ma
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 17:26:02 wysłana przez Ostry96 »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 08, 2012, 23:42:11 »
Musisz pytać miejscowych na targach. Bo giełdy staroci, giełdy rupieci, giełdy elektroniczne są często w konkretnych dniach tygodnia, lub miesiąca. Np. we Wrocławiu jest giełda elektroniczna co tydzień w niedziele, a giełda staroci - w ostatni weekend miesiąca w miejscu giełdy samochodowej. Musisz pójść tam jeszcze raz i zapytać kiedy i gdzie coś takiego jest organizowane. Prawda jest też taka, że tu przy zachodniej granicy jest łatwiej bo ci handlarze targają te rupiecie z Niemiec.

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:08:28 »
Ja gram na perce ale wypożyczonej ale kupię jakiegoś Pearla lub Stagga za małe pieniądze w tym roku. Mamy napisane 4 piosenki swoje i cover metalliki "Seek & Destroy" ale nie ma kto zaśpiewać bo przecież metal to dacie mordy,wyłącz to gówno...

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:12:22 »
Pograjcie utwory Slayera z pierwszej płyty, Metallicy fajnie się gra Ride the lightning, for whom the bell tolls, Orion... większość z nich pamiętam do dziś, choć nie grałem już kilka lat :-) (na basie).
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:22:28 »
Z pierwszej płyty,hmm... Slayera to umiemy I Hate You,ale przymierzamy się do Raining Blood.Z Metalliki łatwo by było zagrać For Whom The Bell Tolls ale trzeba basu (nie mamy basu :/)

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:30:28 »
I hate you to cover z płyty Undisputted attitude. Raining blood jest z trzeciej i jest bardzo trudne, raczej nie zagracie. Miałem na myśli np. die by the sword, the antichrist, black magic itp.
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:42:17 »
Wiem że I Hate You to z innej płyty ale jak z pierwszej słyszę Show No Mercy i Tormentor to wiem że narazie się nie przymierzać :)

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:13:05 »
To spróbuj te, które wymieniłem :P
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:27:15 »
Mario_77 wrzuć jakiś filmik albo mp3 swojego zespołu :)

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:35:34 »
O sam bym nagrał tylko że kapela na "vojażach" :D

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:09:39 »
pajda - spoko, lecz... pytałem, jedynym miejscem na to co poszukuję jest giełda w sumie wszystkiego na której czaaasem bardzo rzadko pokaże się jakiś Game Boy za... minimum 60zł -.-. Byli też inni którzy polecali inne targowiska na których później bylem i oczywiście nie było nic.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:53:03 »
@Gdzieś tam up - "I Hate You" nie oddaje za bardzo tego, co naprawdę tworzy Slayer :) Proponuję coś w rodzaju "War Ensemble" albo "Mandatory Suicide". Albo po prostu spróbujcie "Angel Of Death" ;D

Jak chodzi o Metallikę, polecam "Harvester Of Sorrow" albo "The God That Failed"... ewentualnie jakieś coś łatwiejszego w stylu "The Day That Never Comes" :) Lub "All Nightmare Long", ale to już bardziej skomplikowane ^^

Mario, zapodaj jakieś nagranie :]


Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu // o grupach muzycznych :3
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:37:22 »
Na razie jestem na wakacjach we Włoszech i nie mam dostępu do swojego komputera (pisze z laptopa ojca). Może kiedyś wrzucę jak mi się będzie chciało. :P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu // o grupach muzycznych :3
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 14, 2012, 22:32:51 »
Obiecałem to macie, ale uwaga! Nagrywane telefonem ;/
http://www.youtube.com/watch?v=k0MVzdd7uqY&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=LTE9WRGnBNc
Miało być nagrywane tak po prostu, a ta menda wrzuciła to na YT (Pozdrawiam Cię Dawid! :D) i dlatego covery są do dupy. Były to początki jak jeszcze nie mieliśmy wokalisty, ale za to mieliśmy basistę, teraz basista od Nas odszedł (widać data pierwszego filmu grudzień 2011 ,a drugi luty 2011, co ciekawe na obu filmach mam tą samą koszulkę xD) i wgl. graliśmy beznadziejnie, ale... xd
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 22:47:42 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu // o grupach muzycznych :3
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 15, 2012, 00:53:21 »
Mario_77 ... jak mam być szczery ...
ZAJEfISTE!
Gdzie to było nagrywane...?