Autor Wątek: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu  (Przeczytany 5875 razy)

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 15, 2012, 10:07:37 »
Ja piernicze to było...było...nieziemskie. Trochę skopany początek Paradise City...Fajna nazwa :D Na swoją kapelę mam taki pomysł: Metalizer
Zaklepane! :P Wrzuć coś jeszcze :3

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:04:30 »
Dzięki. :D Cover Gunsów nagrywany był w takim niby studio nagraniowym ,które załatwił nam na próby (za darmochę i dlatego niezbyt wygląda na studio) mój brat, a cover RHCP w moim "muzycznym" pokoju gdzie trzymamy wszystkie instrumenty, wzmacniacze itp. i właśnie tam teraz mamy próby. Spróbuje wrzucić coś jeszcze, ale nie obiecuje. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:19:51 »
Nowe nagranie bo mamy nowego wokalistę, który w moim mniemaniu jest świetny, słychać publiczność bo mieliśmy właśnie koncert w takim pubie i tam chyba przyszło ze 450 osób... Ale niestety, jest to tylko kawałek piosenki i niestety tylko w MP3, nie mamy filmiku... :/
http://w602.wrzuta.pl/audio/0Eh5DhJhiGB/mama_kin_ocencie_wokal
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:03:52 »
Zamierzacie być kapelą rockową czy metalową?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:11:48 »
Kij wie, co się trafi to będzie. :D
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Maxim128

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2012, 15:14:01 »
Kup sobie porządny tuner radiowy i wieczorem staraj się złapać jakąś zagraniczną stację;)
Ew. jedź do jakiegoś miasta;)

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: O grupach muzycznych :3 // nudzę się, czyli nadmiar bardzo oczekiwanego czasu
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2012, 15:51:06 »
http://www.myspace.com/sunkingroad

Kapela w której byłem 1,5 roku perkusistą.