Autor Wątek: Jarmark Dominikański 2012  (Przeczytany 1908 razy)

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Jarmark Dominikański 2012
« dnia: Sierpień 14, 2012, 12:28:13 »
Do ludzi, którzy byli i nastawiali się na hunt for games. Znaleźliście coś wartego uwagi? Byłem tam 3 dni z rzędu i jedyne co znalazłem (oprócz tony gier na ps2, której nie mam za 10zł) to Worms World Party na PC. Dla mnie jarmark z roku na rok jest coraz mniej łaskawy dla retro gamerów. Jedyne konsole które widziałem wyglądały jak przerzucone przez cykl prania w 80 stopniach, wysuszone i wystawione na sprzedaż. Na wstępie dostałem opieprz bo raczyłem mieć odwagę odworzyć PSX'a z uszkodzonym laserem....chyba koleś nie chciał żeby kupiec wiedział nic o stanie konsolki którą kupuje...btw koleś cały czas patrzył na mnie więc był pewien że nic nie zawinę ;/. Widziałem też DS lite + 4 gry z czego 3 piraty....za 200zł...jeez.. stan tej konsolki oceniłbym na 3 z dwoma pomimo pudełka i ładowarki....co ludzie robią z tymi konsolkami..serio O,o. Innym znaleziskiem bardziej GB related był DE ver. ChessMaster za 10zł....

Macie jakieś lepsze opowieści o tegorocznym jarmarku staroci? Dla mnie był to mega stracony czas podczas szperania przez ten cały syf...

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Jarmark Dominikański 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:48:48 »
Nic ciekawego, zupełnie. Jeden koleś miał za to mnóstwo fajnych kart pokemon ale chciał je sprzedać tylko w komplecie z MTG i jakimś kartami z hokeistami i czymś tam jeszcze.
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Jarmark Dominikański 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2012, 12:59:42 »
Nic ciekawego, zupełnie. Jeden koleś miał za to mnóstwo fajnych kart pokemon ale chciał je sprzedać tylko w komplecie z MTG i jakimś kartami z hokeistami i czymś tam jeszcze.
Nie wiem czy nie mijałem tego gościa przypadkiem :P
Jak jesteś z 3-miasta to widziałem jednego kolesia z jakimiś pegazusowymi pierdółkami + miał zegarek Lego Bionicle :P troszke żałuje że go nie kupiłem teraz xD.

Ogółem dużo wszystkiego ale większość ludzi chce sprzedawać w zestawach za chore ceny, gdzie na allegro z przesyłką płaci się o połowe mniej ;/ no idiotyzm :P gdzieś widziałem jakąś fife na wii za 10-11zł...
Poprostu wszystkie gry wymietło....makes me think....Dj_Anndzia! przyznaj sie! wymietłaś wszystkie najlepsze itemy! :P

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Jarmark Dominikański 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2012, 13:10:57 »
To by było w jej stylu xD

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Jarmark Dominikański 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2012, 17:31:07 »
W moim stylu? Hmm dziwne...
Co do jarmarku byłam pierwszego dnia i co kupiła? Z retro gier to nic, totalny szrot i tle. Ale za to kupiłam sobie całkiem niezły stary model BMW 502 i to na tyle moich zakupów z tego rocznego jarmarku:D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/