Autor Wątek: Problem z czatem na facebooku  (Przeczytany 2238 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Problem z czatem na facebooku
« dnia: Styczeń 01, 2013, 20:10:33 »
Rozmawiam dziś sobie z kumplem na facebooku przez czat. Wszystko pięknie, ładnie gdy nagle moje wiadomości nie chciały się wysłać. Tylko ikonka i "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie". Wysłałem wiadomość jeszcze kilka razy - nadal nie dochodziły, spróbowałem z innymi znajomymi - nadal to samo. Otworzyłem skrzynkę odbiorczą, a tam pusto! Miałem całkiem sporo wiadomości, nic nie usuwałem, nikt nie wchodził mi na konto, byłem połączony z internetem, ale moja skrzynka była pusta.  Przelogowałem się - nadal nic nie działa, a skrzynka pusta, zresetowałem komputer - ciągle nic, zalogowałem się na innym komputerze - nadal nic! A więc, czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Bardzo zależy mi na odzyskaniu wiadomości i ponownym działaniu czatu. Wiadomości od moich znajomych także do mnie nie dochodzą...
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Problem z czatem na facebooku
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2013, 20:13:37 »
z fejsa mało co korzystam, tylko do szczytywania forum klasowego go używam,ale czasem coś tam skrobnąłem cos na czacie i mi sie to pojawiało na ogół kiedy internet mulił,więc spróbuj może na szybszym łączu

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Problem z czatem na facebooku
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2013, 20:15:53 »
Mam szybkie łącze, wszystko się wczytuje etc. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Ale co gorsze - usunęło całą zawartość skrzynki odbiorczej. O co chodzi? :/
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Problem z czatem na facebooku
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:38:51 »
Facebookowy czat od niedawna ma problemy z niedochodzącymi wiadomościami. Później problemy ustały, a teraz pewnie znowu się pojawiły. Ogólnie Facebook łapie od czasu do czasu zamuły od paru dni. Ba, parę dni temu nawet zniknął całkiem (na Wykopie panika :D). Cukierbergi pewnie mają problemy natury serwerowej. :)
      

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Problem z czatem na facebooku
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2013, 22:06:53 »
Dzięki! :D Już myślałem, że coś mi się skopało. xD
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC