Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 112862 razy)

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:56:35 »
Obecnie KLONOA na PSX którą udało mi się bardzo tanio kupić, gra ma niesamowity klimat, świetna platformówka (poluję teraz na dwie części dostępne na GBA). Do tego CASTLEVANIA: SYMPHONY OF THE NIGHT - MOOOOCC !!!!

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 22, 2010, 12:19:38 »
Wymaksowałem swego czasu na wszystkie sposoby  Klonoa : EoD na GBA i szczerze polecam ta gierkę.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 25, 2010, 21:37:06 »
Jestem wielkim fanem platformówek 2D na GBA, ale Klonoa jakoś mnie odstrasza :). Naprawdę to tak dobre?

Ja teraz pykam w Castlevania: CotM (25%) i Kirby: Nightmare in Dream Land (60%).

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 25, 2010, 21:42:00 »
Dzisiaj ukończyłem wersję na PSX - REWELACJA !!!
Co do wersji na GBA to widziałem tylko gameplay na YT i prezentuje się bardzo podobnie (różnica - na PSX jest to tzw. 2,5D a na GBA zwykłe 2D).

Aktualnie nadal Castlevania: Symphony of the Night i przy niej blaknie cała trylogia z GBA ;)

Offline Butcher

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Łaa, Brzdęk, Ka-Boom
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 25, 2010, 21:49:27 »
Na Allegro właśnie pojawiła się Symphony of the Night za 350 zł, ktoś zainteresowany kupnem :D ?
Moim zdaniem najlepszymi odsłonami serii są Harmony of Dissonance oraz Castlevania II Belmond's Revenge.
Widzieliście jak wygląda nowa Castlevania:LoS? Moim zdaniem zepsuli całą serię robiąc zwykłą jadkę w stylu God of War, a wy co o tym myślicie?

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 26, 2010, 11:35:33 »
Hehe ja SotN kupiłem za 35 zł ;)
Grałem w niemal każdą częsć, a jest tego sporo, za najlepsze uważam Rondo of Blood oraz SotN właśnie. Rewelacyjne są także odsłony na DS'a. Najnowsza część - no cóż, mam podobne zdanie, wersja z PS2 jeszcze dawała radę (3D) ale teraz może być "za mało castlevani w castlevani".

Offline Butcher

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Łaa, Brzdęk, Ka-Boom
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:49:17 »
Teraz czaję się na Castlevania: Judgement. Gra wydaje się być dość dziwna, ale możliwość walki Draculą z Simonem... bezcenna.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:50:36 »
OT

OldDirtyBastard

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 28, 2010, 06:31:12 »
od jakiegoś czasu przebywam poza domem (szkolenia, praca etc.) i wziąłem się naprawdę do roboty :)


Mother3 (JAP) [GBA]
Abe's Exoddus (EU) [PSX/PSP/PS3]
Metal Gear Solid: Peace Walker (EU) [PSP]
Kurushi Final (EU) [PSX/PSP/PS3]
Harvest Moon: Friends of Mineral Town (EU) [GBA]

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:41:04 »
Chwilowo standardowo w Pokemon Platinum Multi przez wifi oraz Dragon Quest IX zaliczam wszystkie questy i bawię się ''alchemy pot'em''. W planach MGS: Peace Walker do ukończenia gdyż doszedłem do ostatniego bossa i jakoś nie mogę się przemóc żeby go przejść . :)

Offline Jaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 144
  • harakiri master
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:19:59 »
Legend of Mana, całkiem spoko gierka. Chyba najlepsza część serii w jaką grałem.

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 10, 2010, 14:28:12 »
Zacząłem przygodę z Onimusha Tactics [GBA]

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2010, 18:35:11 »
Będąc na wakacjach w podróży Fire Emblem (GBA) przeszedłem po raz drugi, odkrywając grę na nowo i maxując co się da. Przeszedłem również Broken Sword (GBA) które jak recenzje mówiły jest naprawdę udaną grą. Polecam każdemu zasmakować rasowej pecetowej przygodówki na GBA.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2010, 23:38:57 »
U mnie Castlevania: CotM prawie rozpykana! 96% odkrytego zamku. Została jeszcze Battle Arena i Dracula i będzie finisz :).

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 12, 2010, 12:40:13 »
Po ukończeniu na maxa Castlevania: SotN przyszedł czas na Super Castlevania IV na SNES'a.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 12, 2010, 13:13:08 »
A ja wróciłem do Magi Nation (GBC) do miejsca którego nie mogę przejść, no i mimo wsparcia solucją wciąż się nie udaje.. A szkoda bo gra jest naprawdę kapitalna, moim zdaniem jeden z najważniejszych tytułów na GBC, a przynajmniej najbardziej klimatyczny

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:38:19 »
Skończyłem Castlevania: CotM. Tryb Vampirekiller, poziom Normal, 100% odkrytego zamku, wszystkie karty DSS, czas gry 16h 38min, level 76.

Offline krisf1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 21, 2010, 16:53:28 »
Ja obecnie gram w Pokemon Sapphire i mam takie pytanie, wiecie co dalej zrobić po spotkaniu dwóch teamów (bodajże magma i aqua) w jaskini gdy oni uciekną?

Logan

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:50:02 »
Obecnie Banjo-Kazooie: Grunty's Revenge oraz Medal of Honor: Infiltrator - pochłonęły mnie całkowicie.

Banjo wymasterowane, całkiem przyjemna gierka, 7 godzin to niezły czas. Nadal męcze Medal of Honor (ta gra jest rewelacyjna) oraz kończę Crash Bandicoot 2: N-tranced
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 10:03:23 wysłana przez Logan »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 04, 2010, 11:05:43 »
Kirby: Nightmare in Dream Land skończone na 100% w trybie Normal. Jak mnie coś najdzie to pocisne w Extra.

Teraz kolej na Mega Man Zero :)