Autor Wątek: Top Gear Festival Warszawa  (Przeczytany 2085 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Top Gear Festival Warszawa
« dnia: Sierpień 21, 2013, 21:30:00 »

Cóż rzec, Top Gear w Polsce... szkoda że tak późno się dowiedziałem x ]

Czym jest Top Gear?... emm, muszę tłumaczyć? :F
Jak łatwo się domyślić, w Warszawie na narodowym (stadionie/basenie).
Niestety, dowiedziałem się za późno no i z biletu nici :c

Ten temat to bardziej pytanie, czy ktoś się z Was wybiera... no i cichą nadzieją liczę że może będzie chciał ktoś odsprzedać bilet xF
Dobrze że przynajmniej na paru stronach będzie live... a czy Waszym zdaniem, czy warto jednak dać te ... noo ponad setkę (w zależności) na festiwal? W Sydney się udał ale to nie było na "małym stadionie" :U

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Top Gear Festival Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2013, 00:22:56 »
Nie podoba mi się, że Top Gear Live będzie zarazem tegoroczną edycją Verva Street Racing. Wielka gwiazda przyćmi to jedno z najlepszych polskich widowisk motoryzacyjnych. Z drugiej zaś strony, cena jest chyba lekko przesadzona, a najtańsze bilety obejmują takie miejsca, że gówno będzie tak naprawdę widać. Ja osobiście nie jadę, po części dlatego, że tak jak Ty dowiedziałem się o tym dopiero niedawno. kiedy to rozpoczęto ów event reklamować. Możesz mi podać stronki, na których będzie  to można oglądać live?

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Top Gear Festival Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2013, 00:27:51 »
Nie podoba mi się, że Top Gear Live będzie zarazem tegoroczną edycją Verva Street Racing. Wielka gwiazda przyćmi to jedno z najlepszych polskich widowisk motoryzacyjnych. Z drugiej zaś strony, cena jest chyba lekko przesadzona, a najtańsze bilety obejmują takie miejsca, że gówno będzie tak naprawdę widać. Ja osobiście nie jadę, po części dlatego, że tak jak Ty dowiedziałem się o tym dopiero niedawno. kiedy to rozpoczęto ów event reklamować. Możesz mi podać stronki, na których będzie  to można oglądać live?

Pewnie większość sportowych streamów. Pewnie bez problemu znajdziesz.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Top Gear Festival Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2013, 15:28:58 »
Jak chodzi o live, to internety proponują:
http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

A co do wiadomości Bart'a... czy mi się wydaje, czy nie specjalnie jesteś Ich fanem?
Co prawda Clarkson nie lubi Poloneza :c aaale chyba da się z tym żyć :I

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Top Gear Festival Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2013, 15:39:34 »
Fanem jestem, ale nie rozumiem, do czego się teraz odnosisz...? Poloneza nie lubi, zresztą nie mówił o tym tylko podczas "The Worst Car in the History of World", ale też kiedyś zderzył ze sobą dwie białe sztuki. Coś takiego było, nie wiem kiedy niestety. Jakoś jedna z pierwszych serii Top Gear.