Autor Wątek: Uszkodzona mikrofalówka  (Przeczytany 9108 razy)

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Uszkodzona mikrofalówka
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2014, 22:38:01 »
Morden, nie oburzaj się tak. Domyślam się, że Antari chciał uzyskać odpowiedzi, na dręczące go pytania, od  jak największej liczby użytkowników. A na moją odpowiedź zwrócił szczególną uwagę dlatego, że miałem głupią sposobność bezpośredniego obcowania z podobnym przypadkiem.

Offline Morden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • ▄▀▄▀██ MRD ██▀▄▀▄
    • Blip Me Beautiful
Odp: Uszkodzona mikrofalówka
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2014, 23:41:55 »
Morden, nie oburzaj się tak.

Alez ja sie nie oburzam. Po prostu wspominano juz o tym, o czym napisales. Sam podlinkowalem nawet metody testowania szczelnosci ekranu, co by Antari mogl w jakis konkretny sposob stan usterki sprawdzic, a nie wierzyc komus na slowo, jesli az tak bardzo boi sie o swoje zdrowie. Inna sprawa, ze okazalo sie, iz domowe sposoby nie sa da dla niego, bo sa mierniki od setki w gore. Sprawdzanie, czy przez uszkodzony ekran przebije sie sygnal WiFi to przeciez zabieg na tym samym poziomie, co robienie wlasnego GameBit'a ze stopionego dlugopisu.

Cytuj
A na moją odpowiedź zwrócił szczególną uwagę dlatego, że miałem głupią sposobność bezpośredniego obcowania z podobnym przypadkiem.

Masz w laboratorium mikrofalowke z uszkodzonym ekranem elektromagnetycznym? Pisales tylko o folii, a ta nie ma zadnego znaczenia. Mniejsza. Ludzie odpowiedzieli, a skonczylo sie w sumie na "O, Andrzej! Dzieki za odpowiedz, bo tylko na nia czekalem. Mowisz, ze folia nie ma znaczenia? No to spoko. Kamien z serca!". Jak mowilem, trzeba bylo na PM walic.